תל קציר
סמל למ״ס 719 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק הירדן · אוכלוסייה 510 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 71.2% (ארצי 37.8%), ירידה של 7.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תל קציר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 35.6% | 16.1% | 757271 | 294 מתוך 1,192287 מתוך 1,038115 מתוך 408 |
| ביחד | 13.9% | 9.3% | 635764 | 437 מתוך 1,192436 מתוך 1,038144 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 12.9% | 6.4% | 625755 | 454 מתוך 1,192442 מתוך 1,038181 מתוך 408 |
| הליכוד | 11.0% | 20.5% | 504458 | 596 מתוך 1,192579 מתוך 1,038172 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 8.7% | 5.9% | 959792 | 55 מתוך 1,19233 מתוך 1,03833 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 7.8% | 2.7% | 989798 | 26 מתוך 1,19226 מתוך 1,0388 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 4.5% | 5.7% | 575170 | 516 מתוך 1,192510 מתוך 1,038122 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 1.7% | 726875 | 313 מתוך 1,192310 מתוך 1,03893 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.3% | 5.1% | 362843 | 739 מתוך 1,192731 מתוך 1,038223 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 768176 | 216 מתוך 1,192147 מתוך 1,03872 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 20.4% | 44.0% | 433656 | 680 מתוך 1,192668 מתוך 1,038179 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 71.2% | 37.8% | 656058 | 422 מתוך 1,192412 מתוך 1,038172 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 7.8% | 2.8% | 979798 | 29 מתוך 1,19228 מתוך 1,03810 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 74.5% | 78.0% | 282738 | 858 מתוך 1,192753 מתוך 1,038251 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 309 | 5,690,682 | 212320 | 943 מתוך 1,192799 מתוך 1,038323 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 3.5% | 83.7% | 0.7% | 11.3% | 62.9% | 141 | העבודה-מימד 62.4% |
| 2009 | 13.1%▲9.6 | 82.5%▼1.2 | 0.6%▼0.1 | 0.6%▼10.7 | 65.6% | 160 | קדימה 40.6% |
| 2013 | 12.2%▼0.9 | 81.9%▼0.6 | 0.0%▼0.6 | 4.8%▲4.2 | 69.7% | 188 | העבודה 45.7% |
| 2015 | 16.4%▲4.2 | 72.6%▼9.3 | 0.5%▲0.5 | 10.4%▲5.7 | 73.6% | 201 | המחנה הציוני 58.7% |
| אפר׳ 2019 | 13.2%▼3.2 | 75.0%▲2.4 | 0.0%▼0.5 | 10.9%▲0.5 | 71.9% | 220 | כחול לבן 49.1% |
| ספט׳ 2019 | 14.2%▲1.0 | 78.7%▲3.7 | 0.0%±0.0 | 6.7%▼4.2 | 73.5% | 225 | כחול לבן 52.9% |
| 2020 | 13.2%▼1.0 | 86.8%▲8.2 | 0.0%±0.0 | – | 71.1% | 220 | כחול לבן 59.5% |
| 2021 | 15.5%▲2.3 | 83.6%▼3.2 | 0.0%±0.0 | – | 69.9% | 226 | יש עתיד 28.3% |
| 2022 | 16.6%▲1.1 | 78.5%▼5.1 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 69.8% | 247 | יש עתיד 40.5% |
| 2026 | 20.4%▲3.8 | 71.2%▼7.3 | 0.0%±0.0 | 7.8%▲7.8 | 74.5% | 309 | ישר! 35.6% |
מפקד 2022
| תל קציר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 510 | 9,601,720 | 182020 | 943 מתוך 1,162815 מתוך 1,027320 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,572 | – | 505652 | 581 מתוך 1,162452 מתוך 1,027196 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625856 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027148 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 16.9% | 12.4% | 858481 | 167 מתוך 1,151165 מתוך 1,01678 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 32.4% | 25.8% | 484256 | 597 מתוך 1,159594 מתוך 1,027181 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 11.8% | 25.3% | 272729 | 738 מתוך 1,012729 מתוך 1,003229 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 112,400 | 104,300 | 423553 | 673 מתוך 1,160667 מתוך 1,027191 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 79.3% | 69.8% | 550 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מעגן 1.6 ק״מ · שער הגולן 2.3 ק״מ · האון 2.3 ק״מ · מסדה 2.9 ק״מ · דגניה ב' 4.0 ק״מ