מעגן
סמל למ״ס 678 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק הירדן · אוכלוסייה 820 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 75.0% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מעגן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.5% | 16.1% | 868586 | 156 מתוך 1,192152 מתוך 1,03855 מתוך 408 |
| ביחד | 19.4% | 9.3% | 919093 | 105 מתוך 1,192105 מתוך 1,03830 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 12.5% | 6.4% | 615655 | 465 מתוך 1,192452 מתוך 1,038184 מתוך 408 |
| הליכוד | 11.7% | 20.5% | 514660 | 576 מתוך 1,192561 מתוך 1,038163 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.8% | 2.7% | 827983 | 202 מתוך 1,192202 מתוך 1,03870 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.4% | 5.1% | 635872 | 433 מתוך 1,192429 מתוך 1,038109 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 3.6% | 5.9% | 494444 | 590 מתוך 1,192559 מתוך 1,038223 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 2.0% | 5.7% | 372850 | 746 מתוך 1,192737 מתוך 1,038202 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.7% | 362741 | 729 מתוך 1,192721 מתוך 1,038229 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.4% | 5.5% | 777485 | 231 מתוך 1,192224 מתוך 1,03855 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606757 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,038135 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 19.8% | 44.0% | 423556 | 686 מתוך 1,192673 מתוך 1,038182 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 75.0% | 37.8% | 696562 | 376 מתוך 1,192368 מתוך 1,038155 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 4.8% | 2.8% | 827983 | 207 מתוך 1,192206 מתוך 1,03871 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 72.3% | 78.0% | 191826 | 965 מתוך 1,192851 מתוך 1,038301 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 248 | 5,690,682 | 131412 | 1,039 מתוך 1,192892 מתוך 1,038359 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 10.7% | 73.4% | 0.0% | 16.0% | 59.5% | 169 | העבודה-מימד 45.0% |
| 2009 | 14.9%▲4.3 | 72.4%▼1.0 | 0.0%±0.0 | 1.1%▼14.8 | 60.3% | 174 | קדימה 35.6% |
| 2013 | 12.6%▼2.3 | 77.9%▲5.5 | 0.0%±0.0 | 7.9%▲6.7 | 61.8% | 190 | העבודה 42.1% |
| 2015 | 14.1%▲1.4 | 70.9%▼7.0 | 0.0%±0.0 | 14.6%▲6.7 | 66.2% | 206 | המחנה הציוני 55.3% |
| אפר׳ 2019 | 14.8%▲0.7 | 74.3%▲3.4 | 0.0%±0.0 | 10.5%▼4.0 | 73.0% | 237 | כחול לבן 58.2% |
| ספט׳ 2019 | 17.2%▲2.4 | 78.3%▲4.0 | 0.0%±0.0 | 4.5%▼6.0 | 69.2% | 221 | כחול לבן 55.2% |
| 2020 | 16.5%▼0.7 | 83.5%▲5.2 | 0.0%±0.0 | – | 66.8% | 218 | כחול לבן 63.8% |
| 2021 | 18.8%▲2.2 | 80.3%▼3.2 | 0.5%▲0.5 | – | 65.7% | 208 | יש עתיד 26.0% |
| 2022 | 22.3%▲3.5 | 76.3%▼4.0 | 0.0%▼0.5 | 0.5% | 65.2% | 211 | יש עתיד 34.6% |
| 2026 | 19.8%▼2.5 | 75.0%▼1.3 | 0.0%±0.0 | 4.8%▲4.4 | 72.3% | 248 | ישר! 39.5% |
מפקד 2022
| מעגן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 820 | 9,601,720 | 424648 | 664 מתוך 1,162541 מתוך 1,027209 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,719 | – | 546057 | 536 מתוך 1,162410 מתוך 1,027175 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | דת אחרת | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 27 | 30 | 252118 | 832 מתוך 1,162784 מתוך 1,027319 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 5.8% | 12.4% | 191516 | 924 מתוך 1,151860 מתוך 1,016340 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 26.0% | 25.8% | 352743 | 754 מתוך 1,159748 מתוך 1,027234 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 117,000 | 104,300 | 474159 | 607 מתוך 1,160603 מתוך 1,027166 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 31.7% | 69.8% | 1,133 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- תל קציר 1.6 ק״מ · שער הגולן 2.2 ק״מ · דגניה א' 2.4 ק״מ · דגניה ב' 2.5 ק״מ · מסדה 2.6 ק״מ