מסדה
סמל למ״ס 263 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק הירדן · אוכלוסייה 330 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 82.9% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מסדה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 47.9% | 16.1% | 999999 | 16 מתוך 1,19214 מתוך 1,0386 מתוך 408 |
| ביחד | 18.0% | 9.3% | 858387 | 177 מתוך 1,192177 מתוך 1,03854 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 8.8% | 6.4% | 544948 | 546 מתוך 1,192528 מתוך 1,038211 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 8.3% | 5.9% | 949691 | 67 מתוך 1,19245 מתוך 1,03838 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.1% | 2.7% | 726873 | 314 מתוך 1,192314 מתוך 1,038104 מתוך 408 |
| הליכוד | 3.7% | 20.5% | 211224 | 939 מתוך 1,192910 מתוך 1,038311 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.2% | 5.1% | 514458 | 576 מתוך 1,192572 מתוך 1,038167 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 1.7% | 757278 | 278 מתוך 1,192275 מתוך 1,03880 מתוך 408 |
| רע״ם | 1.4% | 5.9% | 869881 | 162 מתוך 1,19224 מתוך 1,03879 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.9% | 5.7% | 231331 | 891 מתוך 1,192877 מתוך 1,038271 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.5% | 5.3% | 534867 | 519 מתוך 1,192505 מתוך 1,038126 מתוך 408 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 0.0% | 9910098 | 8 מתוך 1,1923 מתוך 1,0386 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 11.1% | 44.0% | 281937 | 859 מתוך 1,192838 מתוך 1,038257 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 82.9% | 37.8% | 797675 | 247 מתוך 1,192245 מתוך 1,038103 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 1.4% | 14.7% | 829475 | 205 מתוך 1,19256 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 4.6% | 2.8% | 797680 | 232 מתוך 1,192231 מתוך 1,03877 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 69.8% | 78.0% | 111016 | 1,057 מתוך 1,192933 מתוך 1,038341 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 217 | 5,690,682 | 9107 | 1,079 מתוך 1,192930 מתוך 1,038381 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 7.6% | 66.7% | 0.0% | 15.3% | 64.2% | 144 | העבודה-מימד 45.8% |
| 2009 | 15.5%▲7.8 | 78.7%▲12.0 | 0.0%±0.0 | 1.9%▼13.3 | 64.6% | 155 | העבודה 37.4% |
| 2013 | 5.7%▼9.8 | 87.3%▲8.6 | 0.0%±0.0 | 3.8%▲1.9 | 61.8% | 157 | העבודה 49.0% |
| 2015 | 15.2%▲9.5 | 77.2%▼10.1 | 1.1%▲1.1 | 5.4%▲1.6 | 69.4% | 184 | המחנה הציוני 63.6% |
| אפר׳ 2019 | 14.6%▼0.6 | 77.8%▲0.7 | 0.0%▼1.1 | 7.0%▲1.6 | 69.0% | 185 | כחול לבן 56.2% |
| ספט׳ 2019 | 12.6%▼2.0 | 82.3%▲4.4 | 0.0%±0.0 | 3.4%▼3.6 | 64.7% | 175 | כחול לבן 60.0% |
| 2020 | 11.0%▼1.5 | 86.6%▲4.3 | 2.3%▲2.3 | – | 63.5% | 172 | כחול לבן 61.0% |
| 2021 | 10.5%▼0.6 | 84.9%▼1.7 | 1.2%▼1.2 | – | 63.0% | 172 | יש עתיד 20.9% |
| 2022 | 11.2%▲0.8 | 83.1%▼1.7 | 1.7%▲0.5 | 0.0% | 61.4% | 178 | המחנה הממלכתי 29.8% |
| 2026 | 11.1%▼0.2 | 82.9%▼0.2 | 1.4%▼0.3 | 4.6%▲4.6 | 69.8% | 217 | ישר! 47.9% |
מפקד 2022
| מסדה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 330 | 9,601,720 | 665 | 1,085 מתוך 1,162955 מתוך 1,027384 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,726 | – | 171920 | 970 מתוך 1,162837 מתוך 1,027326 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545049 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027182 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 14.4% | 12.4% | 737070 | 303 מתוך 1,151298 מתוך 1,016123 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 25.0% | 25.8% | 332540 | 772 מתוך 1,159765 מתוך 1,027242 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 26.4% | 25.3% | 767680 | 241 מתוך 1,012236 מתוך 1,00365 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 82,900 | 104,300 | 11515 | 1,032 מתוך 1,160976 מתוך 1,027346 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 72.8% | 69.8% | 793 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שער הגולן 0.7 ק״מ · אפיקים 1.9 ק״מ · בית זרע 2.4 ק״מ · מעגן 2.6 ק״מ · אשדות יעקב (מאוחד) 2.8 ק״מ