אלוני אבא
סמל למ״ס 429 · יהודי · מושב שיתופי · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק יזרעאל · אוכלוסייה 930 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 90.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אלוני אבא | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 43.5% | 16.1% | 959495 | 65 מתוך 1,19262 מתוך 1,03821 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 24.1% | 6.4% | 838177 | 203 מתוך 1,192200 מתוך 1,03893 מתוך 408 |
| ביחד | 17.7% | 9.3% | 838185 | 193 מתוך 1,192193 מתוך 1,03860 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.8% | 5.9% | 666458 | 381 מתוך 1,192352 מתוך 1,038165 מתוך 408 |
| הליכוד | 4.5% | 20.5% | 251628 | 896 מתוך 1,192869 מתוך 1,038294 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 2.7% | 362839 | 735 מתוך 1,192728 מתוך 1,038240 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.3% | 5.1% | 221131 | 919 מתוך 1,192910 מתוך 1,038278 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.1% | 5.7% | 271736 | 856 מתוך 1,192845 מתוך 1,038254 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647352 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,038163 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 1.7% | 15519 | 992 מתוך 1,192970 מתוך 1,038322 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556347 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,038180 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 7.2% | 44.0% | 191025 | 958 מתוך 1,192933 מתוך 1,038306 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 90.1% | 37.8% | 939293 | 83 מתוך 1,19283 מתוך 1,03831 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 14.7% | 627152 | 396 מתוך 1,192243 מתוך 1,038178 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.2% | 2.8% | 352738 | 743 מתוך 1,192732 מתוך 1,038245 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 79.2% | 78.0% | 585970 | 490 מתוך 1,192414 מתוך 1,038117 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 626 | 5,690,682 | 616765 | 468 מתוך 1,192340 מתוך 1,038145 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 7.7% | 79.1% | 0.0% | 11.2% | 78.1% | 196 | העבודה-מימד 39.3% |
| 2009 | 11.9%▲4.3 | 80.2%▲1.2 | 0.9%▲0.9 | 3.8%▼7.4 | 84.4% | 344 | קדימה 48.3% |
| 2013 | 11.3%▼0.7 | 85.1%▲4.8 | 0.4%▼0.4 | 1.9%▼1.8 | 84.0% | 462 | העבודה 29.4% |
| 2015 | 10.4%▼0.9 | 85.3%▲0.2 | 0.0%▼0.4 | 4.2%▲2.2 | 82.2% | 502 | המחנה הציוני 54.6% |
| אפר׳ 2019 | 11.3%▲1.0 | 85.3%±0.0 | 0.4%▲0.4 | 3.0%▼1.2 | 79.6% | 529 | כחול לבן 65.0% |
| ספט׳ 2019 | 9.7%▼1.6 | 85.7%▲0.5 | 0.4%±0.0 | 3.6%▲0.6 | 77.6% | 525 | כחול לבן 61.0% |
| 2020 | 12.5%▲2.7 | 86.8%▲1.1 | 0.6%▲0.2 | – | 77.7% | 530 | כחול לבן 69.2% |
| 2021 | 10.0%▼2.5 | 87.6%▲0.8 | 0.2%▼0.4 | – | 75.5% | 531 | יש עתיד 32.2% |
| 2022 | 10.1%▲0.1 | 87.7%▲0.1 | 0.7%▲0.5 | 0.0% | 73.3% | 545 | יש עתיד 51.4% |
| 2026 | 7.2%▼2.9 | 90.1%▲2.4 | 0.5%▼0.3 | 2.2%▲2.2 | 79.2% | 626 | ישר! 43.5% |
מפקד 2022
| אלוני אבא | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 930 | 9,601,720 | 505656 | 567 מתוך 1,162446 מתוך 1,027174 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,512 | – | 495451 | 598 מתוך 1,162468 מתוך 1,027201 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494344 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,027211 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 8.7% | 12.4% | 363034 | 724 מתוך 1,151702 מתוך 1,016270 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 50.6% | 25.8% | 949394 | 68 מתוך 1,15967 מתוך 1,02724 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 30.7% | 25.3% | 838386 | 171 מתוך 1,012167 מתוך 1,00345 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 172,200 | 104,300 | 929194 | 91 מתוך 1,16091 מתוך 1,02724 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 93.3% | 69.8% | 65 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בית לחם הגלילית 2.0 ק״מ · בסמת טבעון 2.3 ק״מ · אלונים 2.6 ק״מ · כעביה-טבאש-חג'אג'רה 2.7 ק״מ · רמת ישי 3.0 ק״מ