כעביה-טבאש-חג'אג'רה

סמל למ״ס 978 · בדואים בצפון (הרשימה שלנו) · יישוב עירוני ערבי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 6,170 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 92.1% (ארצי 14.7%), עלייה של 13.9 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 32.5%2009: מחנה נתניהו 13.4%2013: מחנה נתניהו 22.9%2015: מחנה נתניהו 6.1%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 8.5%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 12.4%2020: מחנה נתניהו 3.1%2021: מחנה נתניהו 14.3%2022: מחנה נתניהו 3.8%2026: מחנה נתניהו 0.9%2006: המחנה שמולו 35.0%2009: המחנה שמולו 25.8%2013: המחנה שמולו 26.5%2015: המחנה שמולו 21.8%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 47.8%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 37.9%2020: המחנה שמולו 14.4%2021: המחנה שמולו 6.2%2022: המחנה שמולו 16.9%2026: המחנה שמולו 6.4%2006: מפלגות ערביות 31.8%2009: מפלגות ערביות 58.4%2013: מפלגות ערביות 49.2%2015: מפלגות ערביות 65.4%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 33.7%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 47.9%2020: מפלגות ערביות 81.9%2021: מפלגות ערביות 78.7%2022: מפלגות ערביות 78.2%2026: מפלגות ערביות 92.1%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהכעביה-טבאש-חג'אג'רהישראלאחוזוןדירוג
רע״ם73.9%5.9%97719939 מתוך 1,1927 מתוך 227 מתוך 408
הרשימה המשותפת18.3%8.8%92298593 מתוך 1,19215 מתוך 2260 מתוך 408
הדמוקרטים4.3%6.4%448138656 מתוך 1,1925 מתוך 22253 מתוך 408
ישראל ביתנו1.2%5.9%259022887 מתוך 1,1923 מתוך 22316 מתוך 408
ישר!0.8%16.1%133391,025 מתוך 1,19213 מתוך 22367 מתוך 408
הליכוד0.8%20.5%1076121,071 מתוך 1,1925 מתוך 22357 מתוך 408
ש״ס0.1%5.3%323840744 מתוך 1,1925 מתוך 22211 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
ביחד0.0%9.3%––––––
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.5%0.8%692967286 מתוך 1,19215 מתוך 2298 מתוך 408
גוש ביבי0.9%44.0%962111,087 מתוך 1,1928 מתוך 22362 מתוך 408
גוש השינוי6.4%37.8%197614963 מתוך 1,1925 מתוך 22349 מתוך 408
המפלגות הערביות92.1%14.7%913389104 מתוך 1,19215 מתוך 2246 מתוך 408
לא התחייבו לגוש0.1%2.8%84891,061 מתוך 1,1927 מתוך 22354 מתוך 408
אחוז הצבעה81.5%78.0%787687252 מתוך 1,1926 מתוך 2254 מתוך 408
קולות כשרים3,5885,690,682857187173 מתוך 1,1927 מתוך 2254 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200632.5%35.0%31.8%0.2%57.4%1,253העבודה-מימד 27.1%
200913.4%▼19.125.8%▼9.158.4%▲26.60.3%▲0.144.4%1,092רע״ם-תע״ל 34.0%
201322.9%▲9.526.5%▲0.749.2%▼9.30.6%▲0.356.6%1,603רע״ם-תע״ל 27.3%
20156.1%▼16.821.8%▼4.865.4%▲16.21.7%▲1.246.5%1,429הרשימה המשותפת 65.4%
אפר׳ 20198.5%▲2.447.8%▲26.033.7%▼31.76.7%▲4.943.4%1,525כחול לבן 26.3%
ספט׳ 201912.4%▲3.937.9%▼9.947.9%▲14.20.2%▼6.556.9%2,051הרשימה המשותפת 47.9%
20203.1%▼9.314.4%▼23.581.9%▲34.0–60.0%2,207הרשימה המשותפת 81.9%
202114.3%▲11.26.2%▼8.278.7%▼3.2–40.5%1,532רע״ם 66.6%
20223.8%▼10.516.9%▲10.778.2%▼0.50.0%56.4%2,233רע״ם 66.8%
20260.9%▼2.96.4%▼10.592.1%▲13.90.1%▲0.181.5%3,588רע״ם 73.9%

מפקד 2022

כעביה-טבאש-חג'אג'רהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)6,1709,601,720857186175 מתוך 1,1627 מתוך 2259 מתוך 408
תושבים לקמ״ר4,570–766782274 מתוך 1,1628 מתוך 2273 מתוך 408
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני233015197967 מתוך 1,16215 מתוך 22373 מתוך 408
בני 65 ומעלה3.0%12.4%81951,054 מתוך 1,15118 מתוך 22389 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)11.1%25.8%77091,082 מתוך 1,1596 מתוך 21371 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)89,400104,300168123972 מתוך 1,1605 מתוך 22315 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202264.5%69.8%977 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים