בית לחם הגלילית
סמל למ״ס 430 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק יזרעאל · אוכלוסייה 840 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 82.6% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בית לחם הגלילית | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 36.3% | 16.1% | 777575 | 267 מתוך 1,192261 מתוך 1,038103 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 24.8% | 6.4% | 848279 | 188 מתוך 1,192186 מתוך 1,03885 מתוך 408 |
| ביחד | 16.4% | 9.3% | 767378 | 277 מתוך 1,192276 מתוך 1,03889 מתוך 408 |
| הליכוד | 9.0% | 20.5% | 443852 | 661 מתוך 1,192641 מתוך 1,038196 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 5.2% | 5.9% | 737265 | 304 מתוך 1,192276 מתוך 1,038136 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.2% | 2.7% | 554959 | 512 מתוך 1,192511 מתוך 1,038160 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.9% | 5.1% | 302139 | 812 מתוך 1,192803 מתוך 1,038243 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.1% | 5.7% | 271736 | 856 מתוך 1,192845 מתוך 1,038254 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.8% | 8.8% | 829475 | 192 מתוך 1,19244 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 1.7% | 211127 | 921 מתוך 1,192906 מתוך 1,038294 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.4% | 5.3% | 494462 | 558 מתוך 1,192544 מתוך 1,038137 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635874 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03883 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556344 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038198 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 13.2% | 44.0% | 332544 | 795 מתוך 1,192777 מתוך 1,038227 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 82.6% | 37.8% | 787574 | 258 מתוך 1,192255 מתוך 1,038107 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 1.0% | 14.7% | 788969 | 249 מתוך 1,19297 מתוך 1,038118 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 3.2% | 2.8% | 544858 | 521 מתוך 1,192519 מתוך 1,038164 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 80.9% | 78.0% | 737584 | 307 מתוך 1,192252 מתוך 1,03864 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 524 | 5,690,682 | 495553 | 601 מתוך 1,192467 מתוך 1,038190 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 11.3% | 74.9% | 0.3% | 13.0% | 74.1% | 346 | קדימה 35.3% |
| 2009 | 20.9%▲9.6 | 75.8%▲0.9 | 0.5%▲0.2 | 2.1%▼10.9 | 75.7% | 388 | קדימה 42.5% |
| 2013 | 20.2%▼0.6 | 77.6%▲1.9 | 0.5%±0.0 | 0.9%▼1.1 | 77.5% | 425 | העבודה 27.3% |
| 2015 | 17.8%▼2.5 | 76.3%▼1.3 | 0.2%▼0.2 | 5.2%▲4.3 | 79.1% | 439 | המחנה הציוני 49.4% |
| אפר׳ 2019 | 16.3%▼1.4 | 80.0%▲3.6 | 0.2%±0.0 | 3.1%▼2.1 | 78.1% | 484 | כחול לבן 60.7% |
| ספט׳ 2019 | 14.5%▼1.8 | 77.9%▼2.0 | 0.4%▲0.2 | 6.9%▲3.8 | 73.7% | 462 | כחול לבן 53.5% |
| 2020 | 16.9%▲2.4 | 81.8%▲3.9 | 0.9%▲0.4 | – | 72.4% | 456 | כחול לבן 65.8% |
| 2021 | 17.0%▲0.1 | 81.7%▼0.1 | 0.0%▼0.9 | – | 73.7% | 458 | יש עתיד 27.9% |
| 2022 | 19.8%▲2.8 | 78.6%▼3.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 74.3% | 449 | יש עתיד 41.6% |
| 2026 | 13.2%▼6.7 | 82.6%▲4.0 | 1.0%▲1.0 | 3.2%▲3.2 | 80.9% | 524 | ישר! 36.3% |
מפקד 2022
| בית לחם הגלילית | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 840 | 9,601,720 | 444850 | 648 מתוך 1,162525 מתוך 1,027204 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,100 | – | 333735 | 780 מתוך 1,162648 מתוך 1,027265 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625856 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027148 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 13.0% | 12.4% | 656161 | 398 מתוך 1,151390 מתוך 1,016156 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 39.5% | 25.8% | 686474 | 372 מתוך 1,159370 מתוך 1,027106 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 28.9% | 25.3% | 818184 | 191 מתוך 1,012187 מתוך 1,00352 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 138,300 | 104,300 | 706781 | 343 מתוך 1,160341 מתוך 1,02779 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 76.8% | 69.8% | 653 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כעביה-טבאש-חג'אג'רה 1.7 ק״מ · אלוני אבא 2.0 ק״מ · זרזיר 3.2 ק״מ · מנשית זבדה 3.2 ק״מ · אלון הגליל 3.6 ק״מ