זרזיר
סמל למ״ס 975 · בדואים בצפון (הרשימה שלנו) · יישוב עירוני ערבי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 8,840 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 92.0% (ארצי 14.7%), עלייה של 9.1 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | זרזיר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| רע״ם | 82.6% | 5.9% | 98100100 | 30 מתוך 1,1921 מתוך 221 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 9.4% | 8.8% | 91083 | 111 מתוך 1,19222 מתוך 2270 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 3.6% | 6.4% | 426234 | 687 מתוך 1,1927 מתוך 22266 מתוך 408 |
| ישר! | 2.1% | 16.1% | 187614 | 976 מתוך 1,1926 מתוך 22353 מתוך 408 |
| הליכוד | 0.7% | 20.5% | 96211 | 1,076 מתוך 1,1927 מתוך 22359 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 0.3% | 5.9% | 134310 | 1,003 מתוך 1,1926 מתוך 22362 מתוך 408 |
| ביחד | 0.3% | 9.3% | 117112 | 1,054 מתוך 1,1926 מתוך 22354 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 2.7% | 107111 | 1,048 מתוך 1,1923 מתוך 22350 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.1% | 5.3% | 323840 | 744 מתוך 1,1925 מתוך 22211 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.8% | 824383 | 176 מתוך 1,19211 מתוך 2257 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 0.9% | 44.0% | 96211 | 1,087 מתוך 1,1928 מתוך 22362 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 6.3% | 37.8% | 197114 | 967 מתוך 1,1927 מתוך 22351 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 92.0% | 14.7% | 912989 | 105 מתוך 1,19216 מתוך 2247 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 0.2% | 2.8% | 117614 | 1,043 מתוך 1,1926 מתוך 22350 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 78.4% | 78.0% | 514863 | 577 מתוך 1,19212 מתוך 22145 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 4,915 | 5,690,682 | 889089 | 149 מתוך 1,1923 מתוך 2244 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 12.5% | 45.1% | 40.8% | 0.8% | 47.4% | 1,535 | רע״ם-תע״ל 32.6% |
| 2009 | 14.5%▲2.0 | 20.4%▼24.6 | 61.8%▲21.0 | 0.2%▼0.7 | 35.7% | 1,267 | רע״ם-תע״ל 46.4% |
| 2013 | 14.4%▼0.1 | 42.8%▲22.3 | 40.6%▼21.2 | 0.8%▲0.6 | 48.7% | 2,042 | רע״ם-תע״ל 29.5% |
| 2015 | 6.7%▼7.7 | 22.9%▼19.8 | 61.4%▲20.8 | 5.3%▲4.5 | 48.7% | 2,234 | הרשימה המשותפת 61.4% |
| אפר׳ 2019 | 7.9%▲1.2 | 64.1%▲41.2 | 22.8%▼38.6 | 2.8%▼2.5 | 36.2% | 1,859 | כחול לבן 50.1% |
| ספט׳ 2019 | 4.4%▼3.4 | 49.8%▼14.3 | 42.7%▲19.9 | 0.9%▼1.9 | 48.8% | 2,558 | הרשימה המשותפת 42.7% |
| 2020 | 4.4%±0.0 | 26.8%▼23.0 | 66.9%▲24.2 | – | 53.4% | 2,842 | הרשימה המשותפת 66.9% |
| 2021 | 14.8%▲10.4 | 23.3%▼3.5 | 60.6%▼6.3 | – | 34.4% | 1,891 | רע״ם 51.2% |
| 2022 | 4.1%▼10.7 | 12.5%▼10.8 | 82.9%▲22.3 | 0.0% | 44.4% | 2,538 | רע״ם 74.1% |
| 2026 | 0.9%▼3.2 | 6.3%▼6.2 | 92.0%▲9.1 | 0.2%▲0.2 | 78.4% | 4,915 | רע״ם 82.6% |
מפקד 2022
| זרזיר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 8,840 | 9,601,720 | 879090 | 147 מתוך 1,1623 מתוך 2243 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,398 | – | 661471 | 396 מתוך 1,16219 מתוך 22120 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | מוסלמים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 24 | 30 | 17389 | 942 מתוך 1,16213 מתוך 22367 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 4.6% | 12.4% | 14389 | 986 מתוך 1,15114 מתוך 22369 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 10.2% | 25.8% | 5606 | 1,094 מתוך 1,1598 מתוך 21381 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 79,700 | 104,300 | 95712 | 1,056 מתוך 1,1609 מתוך 22357 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 48.9% | 69.8% | 1,097 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- גבעת אלה 2.2 ק״מ · תמרת 2.4 ק״מ · שמשית 2.4 ק״מ · בית לחם הגלילית 3.2 ק״מ · הסוללים 3.2 ק״מ