הסוללים
סמל למ״ס 677 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק יזרעאל · אוכלוסייה 980 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 84.2% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | הסוללים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 40.0% | 16.1% | 888788 | 137 מתוך 1,192133 מתוך 1,03849 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 20.1% | 6.4% | 757169 | 303 מתוך 1,192298 מתוך 1,038127 מתוך 408 |
| ביחד | 19.3% | 9.3% | 918992 | 109 מתוך 1,192109 מתוך 1,03832 מתוך 408 |
| הליכוד | 8.4% | 20.5% | 423550 | 687 מתוך 1,192667 מתוך 1,038203 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.8% | 5.9% | 666458 | 381 מתוך 1,192352 מתוך 1,038165 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 2.7% | 352638 | 759 מתוך 1,192751 מתוך 1,038249 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 2.0% | 5.7% | 372850 | 746 מתוך 1,192737 מתוך 1,038202 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.3% | 5.1% | 221131 | 919 מתוך 1,192910 מתוך 1,038278 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.7% | 393144 | 694 מתוך 1,192686 מתוך 1,038218 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667556 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,038151 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383249 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038181 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364035 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038221 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 13.2% | 44.0% | 332544 | 795 מתוך 1,192777 מתוך 1,038227 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 84.2% | 37.8% | 817978 | 220 מתוך 1,192220 מתוך 1,03888 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495638 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038222 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.1% | 2.8% | 342536 | 771 מתוך 1,192759 מתוך 1,038255 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 80.0% | 78.0% | 666877 | 397 מתוך 1,192327 מתוך 1,03891 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 607 | 5,690,682 | 596563 | 490 מתוך 1,192361 מתוך 1,038151 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 9.4% | 77.2% | 0.5% | 12.6% | 71.6% | 381 | העבודה-מימד 35.4% |
| 2009 | 19.5%▲10.1 | 76.6%▼0.6 | 0.2%▼0.3 | 2.0%▼10.6 | 79.5% | 410 | קדימה 45.1% |
| 2013 | 18.0%▼1.5 | 75.5%▼1.1 | 0.7%▲0.4 | 2.1%▲0.1 | 73.4% | 433 | העבודה 30.7% |
| 2015 | 16.5%▼1.5 | 76.5%▲1.0 | 0.6%▼0.1 | 6.4%▲4.3 | 79.1% | 503 | המחנה הציוני 51.7% |
| אפר׳ 2019 | 15.0%▼1.5 | 79.5%▲2.9 | 0.2%▼0.4 | 4.8%▼1.6 | 77.2% | 545 | כחול לבן 61.1% |
| ספט׳ 2019 | 14.5%▼0.6 | 81.7%▲2.3 | 0.6%▲0.4 | 2.9%▼1.9 | 74.7% | 525 | כחול לבן 58.1% |
| 2020 | 15.5%▲1.0 | 84.3%▲2.6 | 0.2%▼0.4 | – | 74.5% | 535 | כחול לבן 64.9% |
| 2021 | 14.4%▼1.1 | 83.7%▼0.6 | 0.6%▲0.4 | – | 73.1% | 541 | יש עתיד 30.9% |
| 2022 | 14.0%▼0.4 | 84.4%▲0.6 | 0.5%±0.0 | 0.0% | 73.3% | 557 | יש עתיד 45.1% |
| 2026 | 13.2%▼0.8 | 84.2%▼0.2 | 0.3%▼0.2 | 2.1%▲2.1 | 80.0% | 607 | ישר! 40.0% |
מפקד 2022
| הסוללים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 980 | 9,601,720 | 546060 | 528 מתוך 1,162408 מתוך 1,027161 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,731 | – | 546058 | 533 מתוך 1,162407 מתוך 1,027173 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706664 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,027116 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 9.1% | 12.4% | 393335 | 695 מתוך 1,151674 מתוך 1,016263 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 46.8% | 25.8% | 898789 | 131 מתוך 1,159130 מתוך 1,02743 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 12.5% | 25.3% | 303034 | 699 מתוך 1,012690 מתוך 1,003210 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 161,300 | 104,300 | 888692 | 144 מתוך 1,160144 מתוך 1,02732 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 86.4% | 69.8% | 244 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אלון הגליל 1.8 ק״מ · שמשית 2.2 ק״מ · זרזיר 3.2 ק״מ · גבעת אלה 3.3 ק״מ · חנתון 3.7 ק״מ