חנתון
סמל למ״ס 1257 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק יזרעאל · אוכלוסייה 1,000 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 71.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | חנתון | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 30.1% | 16.1% | 595454 | 482 מתוך 1,192474 מתוך 1,038189 מתוך 408 |
| ביחד | 19.7% | 9.3% | 929193 | 96 מתוך 1,19296 מתוך 1,03827 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 19.2% | 6.4% | 737067 | 321 מתוך 1,192315 מתוך 1,038134 מתוך 408 |
| הליכוד | 11.1% | 20.5% | 504458 | 593 מתוך 1,192576 מתוך 1,038171 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 6.4% | 2.7% | 949394 | 65 מתוך 1,19265 מתוך 1,03824 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 6.2% | 5.1% | 736983 | 317 מתוך 1,192315 מתוך 1,03870 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 2.8% | 5.9% | 393335 | 714 מתוך 1,192683 מתוך 1,038265 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.9% | 5.7% | 362749 | 756 מתוך 1,192746 מתוך 1,038207 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.7% | 393144 | 694 מתוך 1,192686 מתוך 1,038218 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.6% | 5.3% | 575170 | 487 מתוך 1,192475 מתוך 1,038119 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 718260 | 288 מתוך 1,192140 מתוך 1,038139 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635874 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03883 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 21.4% | 44.0% | 443757 | 666 מתוך 1,192654 מתוך 1,038177 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 71.8% | 37.8% | 656159 | 412 מתוך 1,192402 מתוך 1,038167 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576546 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,038199 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 6.4% | 2.8% | 949394 | 67 מתוך 1,19266 מתוך 1,03825 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 71.8% | 78.0% | 171624 | 984 מתוך 1,192869 מתוך 1,038311 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 468 | 5,690,682 | 434746 | 682 מתוך 1,192546 מתוך 1,038219 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | 11.4% | 74.0% | 2.3% | 6.1% | 67.7% | 131 | קדימה 48.1% |
| 2013 | 19.1%▲7.7 | 74.4%▲0.3 | 1.1%▼1.2 | 2.9%▼3.2 | 77.6% | 277 | העבודה 26.4% |
| 2015 | 23.5%▲4.4 | 69.6%▼4.8 | 0.3%▼0.8 | 6.6%▲3.7 | 78.8% | 332 | המחנה הציוני 41.9% |
| אפר׳ 2019 | 27.5%▲4.0 | 67.2%▼2.4 | 0.3%±0.0 | 4.6%▼2.0 | 75.6% | 393 | כחול לבן 46.6% |
| ספט׳ 2019 | 22.8%▼4.7 | 72.8%▲5.6 | 0.8%▲0.5 | 3.2%▼1.3 | 75.8% | 400 | כחול לבן 46.5% |
| 2020 | 23.9%▲1.1 | 73.4%▲0.6 | 2.5%▲1.7 | – | 75.6% | 402 | כחול לבן 54.0% |
| 2021 | 23.9%±0.0 | 74.6%▲1.2 | 0.7%▼1.7 | – | 74.8% | 402 | יש עתיד 27.6% |
| 2022 | 23.8%±0.0 | 72.7%▼1.9 | 1.9%▲1.2 | 0.0% | 74.0% | 411 | יש עתיד 32.1% |
| 2026 | 21.4%▼2.5 | 71.8%▼1.0 | 0.4%▼1.5 | 6.4%▲6.4 | 71.8% | 468 | ישר! 30.1% |
מפקד 2022
| חנתון | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,000 | 9,601,720 | 556161 | 519 מתוך 1,162399 מתוך 1,027157 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,846 | – | 717677 | 340 מתוך 1,162243 מתוך 1,02796 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 19 | 30 | 982 | 1,037 מתוך 1,162918 מתוך 1,027396 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 4.0% | 12.4% | 12107 | 1,014 מתוך 1,151911 מתוך 1,016378 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 47.3% | 25.8% | 908991 | 116 מתוך 1,159115 מתוך 1,02735 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 43.0% | 25.3% | 959597 | 48 מתוך 1,01248 מתוך 1,00311 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 137,100 | 104,300 | 696579 | 361 מתוך 1,160359 מתוך 1,02787 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 87.3% | 69.8% | 216 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ביר אל-מכסור 2.1 ק״מ · כפר מנדא 3.2 ק״מ · הסוללים 3.7 ק״מ · אלון הגליל 3.8 ק״מ · דמיידה 3.9 ק״מ