עמינדב
סמל למ״ס 779 · יהודי · מושב · מחוז ירושלים · מועצה אזורית מטה יהודה · אוכלוסייה 960 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 48.0% (ארצי 37.8%); הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עמינדב | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 27.8% | 20.5% | 777460 | 275 מתוך 1,192271 מתוך 1,03826 מתוך 63 |
| ישר! | 24.2% | 16.1% | 514571 | 587 מתוך 1,192575 מתוך 1,03819 מתוך 63 |
| ביחד | 10.5% | 9.3% | 494265 | 598 מתוך 1,192596 מתוך 1,03822 מתוך 63 |
| הדמוקרטים | 9.5% | 6.4% | 555148 | 530 מתוך 1,192512 מתוך 1,03833 מתוך 63 |
| הציונות הדתית וזהות | 8.3% | 5.1% | 807790 | 239 מתוך 1,192238 מתוך 1,0387 מתוך 63 |
| עוצמה יהודית | 6.7% | 5.7% | 666152 | 403 מתוך 1,192400 מתוך 1,03831 מתוך 63 |
| ישראל ביתנו | 3.8% | 5.9% | 524866 | 558 מתוך 1,192528 מתוך 1,03822 מתוך 63 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 2.7% | 595350 | 458 מתוך 1,192458 מתוך 1,03830 מתוך 63 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 1.7% | 817881 | 218 מתוך 1,192215 מתוך 1,03812 מתוך 63 |
| ש״ס | 0.8% | 5.3% | 615734 | 440 מתוך 1,192429 מתוך 1,03840 מתוך 63 |
| הרשימה המשותפת | 0.8% | 8.8% | 829476 | 192 מתוך 1,19244 מתוך 1,03813 מתוך 63 |
| יהדות התורה | 0.4% | 5.5% | 777458 | 231 מתוך 1,192224 מתוך 1,03823 מתוך 63 |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606763 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03822 מתוך 63 |
| גוש ביבי | 47.4% | 44.0% | 635848 | 445 מתוך 1,192439 מתוך 1,03833 מתוך 63 |
| גוש השינוי | 48.0% | 37.8% | 494358 | 614 מתוך 1,192595 מתוך 1,03827 מתוך 63 |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 14.7% | 738461 | 284 מתוך 1,192131 מתוך 1,03820 מתוך 63 |
| לא התחייבו לגוש | 3.4% | 2.8% | 595348 | 460 מתוך 1,192459 מתוך 1,03831 מתוך 63 |
| אחוז הצבעה | 77.6% | 78.0% | 454550 | 653 מתוך 1,192567 מתוך 1,03832 מתוך 63 |
| קולות כשרים | 496 | 5,690,682 | 465156 | 643 מתוך 1,192508 מתוך 1,03828 מתוך 63 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 38.8% | 51.9% | 0.0% | 8.0% | 71.7% | 289 | קדימה 24.2% |
| 2009 | 49.9%▲11.1 | 43.1%▼8.8 | 0.9%▲0.9 | 2.1%▼5.9 | 72.4% | 339 | הליכוד 31.9% |
| 2013 | 43.1%▼6.8 | 52.2%▲9.1 | 0.5%▼0.4 | 2.9%▲0.9 | 75.0% | 441 | הליכוד ביתנו 27.4% |
| 2015 | 41.6%▼1.5 | 45.8%▼6.4 | 0.2%▼0.2 | 12.2%▲9.2 | 77.7% | 476 | הליכוד 31.7% |
| אפר׳ 2019 | 48.0%▲6.5 | 43.1%▼2.7 | 0.4%▲0.2 | 7.8%▼4.4 | 76.5% | 487 | הליכוד 32.0% |
| ספט׳ 2019 | 38.5%▼9.5 | 39.1%▼4.0 | 0.6%▲0.2 | 21.5%▲13.7 | 73.3% | 470 | הליכוד 27.7% |
| 2020 | 50.2%▲11.7 | 49.3%▲10.2 | 0.2%▼0.4 | – | 70.8% | 448 | הליכוד 39.5% |
| 2021 | 47.3%▼2.9 | 50.0%▲0.7 | 0.2%±0.0 | – | 71.7% | 452 | הליכוד 31.6% |
| 2022 | 50.8%▲3.4 | 47.9%▼2.1 | 0.6%▲0.4 | 0.0% | 71.6% | 463 | הליכוד 32.2% |
| 2026 | 47.4%▼3.4 | 48.0%±0.0 | 0.8%▲0.2 | 3.4%▲3.4 | 77.6% | 496 | הליכוד 27.8% |
מפקד 2022
| עמינדב | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 960 | 9,601,720 | 535864 | 542 מתוך 1,162422 מתוך 1,02723 מתוך 62 |
| תושבים לקמ״ר | 2,753 | – | 556157 | 523 מתוך 1,162397 מתוך 1,02727 מתוך 62 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494359 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,02725 מתוך 62 |
| בני 65 ומעלה | 11.3% | 12.4% | 555061 | 511 מתוך 1,151499 מתוך 1,01625 מתוך 62 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 43.7% | 25.8% | 817979 | 215 מתוך 1,159214 מתוך 1,02714 מתוך 62 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 19.2% | 25.3% | 565756 | 440 מתוך 1,012433 מתוך 1,00326 מתוך 58 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 104,500 | 104,300 | 312323 | 799 מתוך 1,160790 מתוך 1,02748 מתוך 62 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 71.1% | 69.8% | 856 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אורה 1.1 ק״מ · אבן ספיר 1.4 ק״מ · בית זית 3.9 ק״מ · הר גילה 4.0 ק״מ · צובה 4.1 ק״מ