אמנון
סמל למ״ס 1253 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית מבואות החרמון · אוכלוסייה 500 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 48.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 7.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אמנון | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 26.1% | 20.5% | 757278 | 295 מתוך 1,192291 מתוך 1,03890 מתוך 408 |
| ישר! | 24.4% | 16.1% | 514545 | 582 מתוך 1,192570 מתוך 1,038223 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 10.9% | 5.7% | 807786 | 239 מתוך 1,192238 מתוך 1,03860 מתוך 408 |
| ביחד | 7.9% | 9.3% | 423342 | 695 מתוך 1,192693 מתוך 1,038235 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 7.9% | 6.4% | 524746 | 566 מתוך 1,192545 מתוך 1,038218 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 7.9% | 5.9% | 939489 | 81 מתוך 1,19258 מתוך 1,03845 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 5.6% | 5.1% | 706680 | 352 מתוך 1,192348 מתוך 1,03883 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.3% | 2.7% | 868486 | 153 מתוך 1,192153 מתוך 1,03854 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 1.7% | 605562 | 444 מתוך 1,192440 מתוך 1,038143 מתוך 408 |
| ש״ס | 1.3% | 5.3% | 686476 | 372 מתוך 1,192364 מתוך 1,03894 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706780 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03864 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647352 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,038163 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 46.2% | 44.0% | 625774 | 452 מתוך 1,192446 מתוך 1,038106 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 48.2% | 37.8% | 494342 | 613 מתוך 1,192594 מתוך 1,038237 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495638 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038222 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 5.3% | 2.8% | 868486 | 157 מתוך 1,192156 מתוך 1,03856 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 79.7% | 78.0% | 636474 | 432 מתוך 1,192361 מתוך 1,038103 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 303 | 5,690,682 | 202219 | 954 מתוך 1,192810 מתוך 1,038329 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 33.9% | 49.6% | 0.0% | 15.7% | 61.2% | 127 | העבודה-מימד 27.6% |
| 2009 | 47.4%▲13.5 | 49.6%±0.0 | 0.8%▲0.8 | 2.3%▼13.5 | 59.3% | 133 | קדימה 25.6% |
| 2013 | 45.0%▼2.4 | 46.3%▼3.3 | 0.0%▼0.8 | 5.4%▲3.1 | 64.0% | 149 | הליכוד ביתנו 22.8% |
| 2015 | 44.3%▼0.7 | 30.5%▼15.8 | 0.0%±0.0 | 24.6%▲19.2 | 69.4% | 167 | הליכוד 29.9% |
| אפר׳ 2019 | 57.0%▲12.7 | 29.0%▼1.6 | 0.0%±0.0 | 13.0%▼11.5 | 79.0% | 207 | הליכוד 36.7% |
| ספט׳ 2019 | 51.8%▼5.2 | 38.6%▲9.6 | 0.0%±0.0 | 8.1%▼4.9 | 73.5% | 197 | הליכוד 37.6% |
| 2020 | 56.7%▲4.9 | 42.9%▲4.3 | 0.0%±0.0 | – | 73.4% | 224 | הליכוד 44.2% |
| 2021 | 51.1%▼5.6 | 46.1%▲3.3 | 0.0%±0.0 | – | 65.3% | 219 | הליכוד 28.8% |
| 2022 | 56.9%▲5.8 | 40.6%▼5.5 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 69.7% | 246 | הליכוד 33.7% |
| 2026 | 46.2%▼10.7 | 48.2%▲7.5 | 0.3%▲0.3 | 5.3%▲5.3 | 79.7% | 303 | הליכוד 26.1% |
מפקד 2022
| אמנון | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 500 | 9,601,720 | 171818 | 955 מתוך 1,162826 מתוך 1,027327 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,156 | – | 626965 | 443 מתוך 1,162322 מתוך 1,027143 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706664 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,027116 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 9.5% | 12.4% | 423639 | 650 מתוך 1,151630 מתוך 1,016244 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 40.4% | 25.8% | 716776 | 334 מתוך 1,159332 מתוך 1,02797 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 9.0% | 25.3% | 161619 | 845 מתוך 1,012836 מתוך 1,003260 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 128,000 | 104,300 | 615672 | 451 מתוך 1,160448 מתוך 1,027113 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 72.4% | 69.8% | 811 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כורזים 2.1 ק״מ · אלמגור 2.9 ק״מ · עמיעד 3.9 ק״מ · כרכום 4.3 ק״מ · אליפלט 5.4 ק״מ