עמיעד
סמל למ״ס 385 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגליל העליון · אוכלוסייה 540 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 85.6% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עמיעד | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 41.7% | 16.1% | 929292 | 88 מתוך 1,19285 מתוך 1,03831 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 24.4% | 6.4% | 838178 | 198 מתוך 1,192195 מתוך 1,03891 מתוך 408 |
| ביחד | 14.1% | 9.3% | 645966 | 418 מתוך 1,192417 מתוך 1,038138 מתוך 408 |
| הליכוד | 7.3% | 20.5% | 373043 | 743 מתוך 1,192720 מתוך 1,038228 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 5.4% | 5.9% | 767569 | 281 מתוך 1,192253 מתוך 1,038127 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 2.7% | 453849 | 627 מתוך 1,192624 מתוך 1,038202 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 1.7% | 656068 | 394 מתוך 1,192391 מתוך 1,038123 מתוך 408 |
| ש״ס | 1.1% | 5.3% | 666275 | 398 מתוך 1,192389 מתוך 1,038100 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.5% | 5.1% | 13120 | 1,021 מתוך 1,1921,012 מתוך 1,038318 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.3% | 5.7% | 13218 | 1,019 מתוך 1,192997 מתוך 1,038323 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647352 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,038163 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 11.4% | 44.0% | 292038 | 849 מתוך 1,192829 מתוך 1,038251 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 85.6% | 37.8% | 848282 | 186 מתוך 1,192186 מתוך 1,03875 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495638 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038222 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.7% | 2.8% | 453748 | 635 מתוך 1,192630 מתוך 1,038205 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 71.4% | 78.0% | 161522 | 1,001 מתוך 1,192882 מתוך 1,038319 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 369 | 5,690,682 | 293229 | 848 מתוך 1,192705 מתוך 1,038291 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 3.2% | 82.3% | 0.0% | 13.8% | 62.8% | 282 | העבודה-מימד 47.5% |
| 2009 | 3.6%▲0.4 | 92.1%▲9.8 | 0.7%▲0.7 | 2.9%▼11.0 | 58.5% | 278 | קדימה 48.9% |
| 2013 | 6.6%▲3.0 | 88.7%▼3.4 | 0.4%▼0.4 | 2.6%▼0.3 | 66.1% | 274 | העבודה 43.8% |
| 2015 | 5.2%▼1.4 | 88.8%▲0.2 | 0.0%▼0.4 | 5.2%▲2.6 | 64.4% | 269 | המחנה הציוני 68.8% |
| אפר׳ 2019 | 4.5%▼0.7 | 90.0%▲1.1 | 0.0%±0.0 | 5.2%±0.0 | 63.3% | 269 | כחול לבן 50.6% |
| ספט׳ 2019 | 6.2%▲1.7 | 92.0%▲2.0 | 0.0%±0.0 | 1.5%▼3.7 | 63.9% | 275 | כחול לבן 55.6% |
| 2020 | 7.9%▲1.7 | 91.7%▼0.3 | 0.4%▲0.4 | – | 61.9% | 266 | כחול לבן 64.3% |
| 2021 | 8.6%▲0.7 | 89.5%▼2.2 | 0.0%▼0.4 | – | 60.5% | 267 | יש עתיד 24.7% |
| 2022 | 9.6%▲1.0 | 86.9%▼2.6 | 0.7%▲0.7 | 0.0% | 59.8% | 282 | יש עתיד 37.6% |
| 2026 | 11.4%▲1.8 | 85.6%▼1.2 | 0.3%▼0.4 | 2.7%▲2.7 | 71.4% | 369 | ישר! 41.7% |
מפקד 2022
| עמיעד | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 540 | 9,601,720 | 202223 | 923 מתוך 1,162795 מתוך 1,027313 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,476 | – | 475350 | 612 מתוך 1,162482 מתוך 1,027206 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767472 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02788 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 16.1% | 12.4% | 828078 | 202 מתוך 1,151199 מתוך 1,01690 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 36.8% | 25.8% | 595466 | 467 מתוך 1,159465 מתוך 1,027136 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 6.2% | 25.3% | 9911 | 915 מתוך 1,012906 מתוך 1,003286 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 137,400 | 104,300 | 696679 | 355 מתוך 1,160353 מתוך 1,02785 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 75.6% | 69.8% | 699 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כורזים 2.1 ק״מ · אליפלט 2.3 ק״מ · אמנון 3.9 ק״מ · ראש פינה 4.4 ק״מ · כחל 5.0 ק״מ