אליפלט
סמל למ״ס 730 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית מבואות החרמון · אוכלוסייה 730 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 82.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.3 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אליפלט | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 60.0% | 20.5% | 999998 | 12 מתוך 1,19212 מתוך 1,0389 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 12.9% | 5.7% | 858288 | 181 מתוך 1,192180 מתוך 1,03848 מתוך 408 |
| ישר! | 8.9% | 16.1% | 312326 | 823 מתוך 1,192799 מתוך 1,038302 מתוך 408 |
| ש״ס | 3.8% | 5.3% | 827986 | 219 מתוך 1,192214 מתוך 1,03859 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.8% | 2.7% | 676268 | 377 מתוך 1,192377 מתוך 1,038123 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.6% | 5.1% | 554962 | 520 מתוך 1,192516 מתוך 1,038149 מתוך 408 |
| ביחד | 3.4% | 9.3% | 271728 | 868 מתוך 1,192855 מתוך 1,038294 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 1.7% | 635865 | 415 מתוך 1,192412 מתוך 1,038133 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 0.6% | 6.4% | 16167 | 979 מתוך 1,192859 מתוך 1,038375 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 0.6% | 5.9% | 191116 | 945 מתוך 1,192904 מתוך 1,038336 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364035 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038221 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 82.4% | 44.0% | 838191 | 199 מתוך 1,192198 מתוך 1,03838 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 13.6% | 37.8% | 261923 | 878 מתוך 1,192839 מתוך 1,038316 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.8% | 2.8% | 666167 | 383 מתוך 1,192382 מתוך 1,038126 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 81.2% | 78.0% | 767785 | 280 מתוך 1,192226 מתוך 1,03858 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 472 | 5,690,682 | 434847 | 677 מתוך 1,192541 מתוך 1,038217 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 68.3% | 29.3% | 0.0% | 2.4% | 56.9% | 205 | הליכוד 40.5% |
| 2009 | 82.8%▲14.5 | 15.9%▼13.4 | 0.0%±0.0 | 0.4%▼2.0 | 61.2% | 227 | הליכוד 52.0% |
| 2013 | 76.2%▼6.6 | 18.0%▲2.1 | 0.0%±0.0 | 3.8%▲3.4 | 64.1% | 261 | הליכוד ביתנו 49.8% |
| 2015 | 77.1%▲0.9 | 7.5%▼10.5 | 0.0%±0.0 | 14.7%▲10.8 | 72.9% | 293 | הליכוד 60.1% |
| אפר׳ 2019 | 83.3%▲6.1 | 8.8%▲1.3 | 0.0%±0.0 | 7.9%▼6.8 | 70.0% | 317 | הליכוד 69.1% |
| ספט׳ 2019 | 85.3%▲2.0 | 14.4%▲5.5 | 0.0%±0.0 | 0.3%▼7.6 | 72.6% | 334 | הליכוד 70.4% |
| 2020 | 87.9%▲2.6 | 12.1%▼2.3 | 0.0%±0.0 | – | 74.6% | 348 | הליכוד 75.3% |
| 2021 | 86.2%▼1.8 | 13.8%▲1.8 | 0.0%±0.0 | – | 70.4% | 325 | הליכוד 65.5% |
| 2022 | 87.7%▲1.6 | 10.7%▼3.1 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 77.6% | 391 | הליכוד 58.1% |
| 2026 | 82.4%▼5.3 | 13.6%▲2.8 | 0.0%±0.0 | 3.8%▲3.8 | 81.2% | 472 | הליכוד 60.0% |
מפקד 2022
| אליפלט | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 730 | 9,601,720 | 343839 | 756 מתוך 1,162631 מתוך 1,027244 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,823 | – | 222426 | 912 מתוך 1,162779 מתוך 1,027304 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 30 | 30 | 373134 | 678 מתוך 1,162658 מתוך 1,027255 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 10.5% | 12.4% | 514647 | 559 מתוך 1,151545 מתוך 1,016213 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 20.2% | 25.8% | 251733 | 867 מתוך 1,159850 מתוך 1,027275 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 7.4% | 25.3% | 111114 | 896 מתוך 1,012887 מתוך 1,003276 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 103,500 | 104,300 | 302241 | 810 מתוך 1,160801 מתוך 1,027242 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 81.5% | 69.8% | 456 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עמיעד 2.3 ק״מ · ראש פינה 2.3 ק״מ · חצור הגלילית 3.9 ק״מ · כורזים 4.1 ק״מ · צפת 4.3 ק״מ