חצור הגלילית
סמל למ״ס 2034 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז הצפון · אוכלוסייה 10,640 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 86.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | חצור הגלילית | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 47.3% | 20.5% | 939291 | 83 מתוך 1,19283 מתוך 1,03838 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 12.6% | 5.5% | 989899 | 27 מתוך 1,19226 מתוך 1,0385 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 10.3% | 5.7% | 787584 | 257 מתוך 1,192256 מתוך 1,03864 מתוך 408 |
| ש״ס | 10.1% | 5.3% | 959496 | 62 מתוך 1,19261 מתוך 1,03819 מתוך 408 |
| ישר! | 6.2% | 16.1% | 271922 | 870 מתוך 1,192838 מתוך 1,038318 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.4% | 5.1% | 635872 | 433 מתוך 1,192429 מתוך 1,038109 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 2.9% | 5.9% | 403435 | 702 מתוך 1,192671 מתוך 1,038260 מתוך 408 |
| ביחד | 1.9% | 9.3% | 211121 | 943 מתוך 1,192924 מתוך 1,038321 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 2.7% | 312235 | 800 מתוך 1,192792 מתוך 1,038260 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.7% | 362741 | 729 מתוך 1,192721 מתוך 1,038229 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 0.6% | 6.4% | 16167 | 979 מתוך 1,192859 מתוך 1,038375 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556344 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038198 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.2% | 767487 | 228 מתוך 1,192224 מתוך 1,03840 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485643 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,038219 מתוך 408 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485446 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038175 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 86.0% | 44.0% | 868493 | 167 מתוך 1,192166 מתוך 1,03830 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 11.6% | 37.8% | 241721 | 906 מתוך 1,192864 מתוך 1,038324 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404629 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038256 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 1.9% | 2.8% | 302133 | 808 מתוך 1,192795 מתוך 1,038265 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 74.5% | 78.0% | 282738 | 858 מתוך 1,192753 מתוך 1,038251 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 5,710 | 5,690,682 | 889291 | 141 מתוך 1,19283 מתוך 1,03839 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 74.8% | 22.2% | 0.1% | 2.5% | 62.3% | 3,794 | ש״ס 18.1% |
| 2009 | 84.7%▲9.9 | 14.0%▼8.2 | 0.5%▲0.4 | 0.1%▼2.3 | 60.8% | 3,898 | הליכוד 30.1% |
| 2013 | 79.5%▼5.2 | 15.9%▲1.9 | 0.1%▼0.4 | 3.6%▲3.5 | 65.8% | 4,418 | הליכוד ביתנו 33.4% |
| 2015 | 83.5%▲4.1 | 8.4%▼7.5 | 0.1%±0.0 | 7.7%▲4.1 | 71.4% | 4,873 | הליכוד 44.2% |
| אפר׳ 2019 | 88.4%▲4.9 | 7.7%▼0.7 | 0.0%▼0.1 | 3.4%▼4.3 | 69.8% | 4,882 | הליכוד 49.7% |
| ספט׳ 2019 | 85.0%▼3.4 | 9.2%▲1.5 | 0.1%▲0.1 | 5.4%▲2.0 | 69.2% | 4,827 | הליכוד 49.1% |
| 2020 | 86.6%▲1.6 | 13.1%▲3.9 | 0.1%±0.0 | – | 70.8% | 5,015 | הליכוד 52.6% |
| 2021 | 86.3%▼0.4 | 12.9%▼0.2 | 0.0%▼0.1 | – | 66.6% | 4,830 | הליכוד 45.9% |
| 2022 | 89.0%▲2.7 | 10.3%▼2.6 | 0.2%▲0.2 | 0.0% | 70.6% | 5,267 | הליכוד 43.2% |
| 2026 | 86.0%▼2.9 | 11.6%▲1.3 | 0.2%▲0.1 | 1.9%▲1.9 | 74.5% | 5,710 | הליכוד 47.3% |
מפקד 2022
| חצור הגלילית | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 10,640 | 9,601,720 | 899291 | 134 מתוך 1,16281 מתוך 1,02736 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 5,090 | – | 808387 | 234 מתוך 1,162171 מתוך 1,02755 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 28 | 30 | 292422 | 779 מתוך 1,162745 מתוך 1,027295 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 11.7% | 12.4% | 585454 | 476 מתוך 1,151465 מתוך 1,016185 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 12.2% | 25.8% | 8412 | 1,060 מתוך 1,159981 מתוך 1,027355 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 9.9% | 25.3% | 191921 | 808 מתוך 1,012799 מתוך 1,003252 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 85,500 | 104,300 | 13618 | 1,012 מתוך 1,160963 מתוך 1,027333 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 78.8% | 69.8% | 575 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.