רננים

שכונה בערד · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,040 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 50.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.7 נקודות מאז 2022; יהדות התורה הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 39.7%2009: מחנה נתניהו 55.0%2013: מחנה נתניהו 43.8%2015: מחנה נתניהו 47.8%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 55.2%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 44.9%2020: מחנה נתניהו 48.7%2021: מחנה נתניהו 45.5%2022: מחנה נתניהו 51.5%2026: מחנה נתניהו 50.8%2006: המחנה שמולו 49.5%2009: המחנה שמולו 40.4%2013: המחנה שמולו 46.4%2015: המחנה שמולו 40.8%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 38.3%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 36.3%2020: המחנה שמולו 48.3%2021: המחנה שמולו 50.5%2022: המחנה שמולו 44.4%2026: המחנה שמולו 41.6%2006: מפלגות ערביות 0.2%2009: מפלגות ערביות 1.0%2013: מפלגות ערביות 1.4%2015: מפלגות ערביות 1.4%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 1.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 1.8%2020: מפלגות ערביות 2.4%2021: מפלגות ערביות 1.6%2022: מפלגות ערביות 1.9%2026: מפלגות ערביות 4.8%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהרנניםערדישראל
יהדות התורה25.6%33.0%5.5%
ישר!17.3%12.6%16.1%
הליכוד14.4%14.0%20.5%
ישראל ביתנו12.2%15.9%5.9%
ביחד7.6%6.6%9.3%
עוצמה יהודית5.3%4.5%5.7%
הדמוקרטים4.6%2.9%6.4%
רע״ם3.9%2.3%5.9%
הציונות הדתית וזהות3.3%2.6%5.1%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.5%2.0%2.7%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.2%1.1%1.7%
הרשימה המשותפת0.9%0.5%8.8%
ש״ס0.9%0.7%5.3%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.2%0.7%0.2%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.1%0.0%0.0%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רשימות אחרות0.2%0.5%0.8%
גוש ביבי50.8%56.7%44.0%
גוש השינוי41.6%38.0%37.8%
המפלגות הערביות4.8%2.8%14.7%
לא התחייבו לגוש2.6%2.0%2.8%
אחוז הצבעה63.8%65.8%78.0%
קולות כשרים1,62814,8065,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200639.7%49.5%0.2%9.0%53.1%1,145קדימה 28.0%
200955.0%▲15.440.4%▼9.11.0%▲0.91.0%▼7.951.8%1,145קדימה 28.3%
201343.8%▼11.246.4%▲6.01.4%▲0.44.0%▲2.954.0%1,183הליכוד ביתנו 27.3%
201547.8%▲4.040.8%▼5.61.4%±0.09.4%▲5.558.5%1,313המחנה הציוני 24.0%
אפר׳ 201955.2%▲7.338.3%▼2.51.1%▼0.34.8%▼4.660.4%1,394כחול לבן 29.7%
ספט׳ 201944.9%▼10.336.3%▼2.01.8%▲0.616.6%▲11.860.6%1,401כחול לבן 27.6%
202048.7%▲3.848.3%▲12.02.4%▲0.7–57.9%1,350כחול לבן 29.3%
202145.5%▼3.250.5%▲2.21.6%▼0.8–57.6%1,354יהדות התורה 20.5%
202251.5%▲6.044.4%▼6.11.9%▲0.20.0%55.9%1,350יהדות התורה 24.1%
202650.8%▼0.741.6%▼2.94.8%▲2.92.6%▲2.663.8%1,628יהדות התורה 25.6%

אזורים סטטיסטיים (1)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
5חילוני3,0401,62850.8%41.6%4.8%

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.