ארגמן
סמל למ״ס 3598 · יהודי · מושב · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית ערבות הירדן · אוכלוסייה 150 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 67.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 8.3 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ארגמן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 32.7% | 20.5% | 827990 | 216 מתוך 1,192214 מתוך 1,03813 מתוך 127 |
| ישר! | 20.8% | 16.1% | 474089 | 628 מתוך 1,192613 מתוך 1,03815 מתוך 127 |
| הציונות הדתית וזהות | 18.8% | 5.1% | 868430 | 167 מתוך 1,192166 מתוך 1,03889 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 8.9% | 5.7% | 747047 | 307 מתוך 1,192305 מתוך 1,03867 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.0% | 2.7% | 848280 | 179 מתוך 1,192179 מתוך 1,03824 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 5.0% | 1.7% | 898864 | 125 מתוך 1,192123 מתוך 1,03845 מתוך 127 |
| ביחד | 4.0% | 9.3% | 292057 | 840 מתוך 1,192830 מתוך 1,03855 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 3.0% | 6.4% | 393587 | 725 מתוך 1,192672 מתוך 1,03817 מתוך 127 |
| ש״ס | 1.0% | 5.3% | 646052 | 411 מתוך 1,192400 מתוך 1,03853 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 1.0% | 5.5% | 908983 | 112 מתוך 1,192108 מתוך 1,03821 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 67.3% | 44.0% | 747025 | 313 מתוך 1,192311 מתוך 1,03895 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 27.7% | 37.8% | 373075 | 756 מתוך 1,192728 מתוך 1,03832 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 5.0% | 2.8% | 838178 | 185 מתוך 1,192184 מתוך 1,03826 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 78.3% | 78.0% | 505148 | 588 מתוך 1,192505 מתוך 1,03865 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 101 | 5,690,682 | 000 | 1,190 מתוך 1,1921,036 מתוך 1,038127 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 26.2% | 57.5% | 0.0% | 15.0% | 61.1% | 80 | קדימה 46.2% |
| 2009 | 52.4%▲26.2 | 41.5%▼16.0 | 0.0%±0.0 | 2.4%▼12.6 | 60.4% | 82 | הליכוד 39.0% |
| 2013 | 48.8%▼3.7 | 38.8%▼2.7 | 0.0%±0.0 | 5.0%▲2.6 | 63.4% | 80 | הליכוד ביתנו 26.2% |
| 2015 | 60.9%▲12.2 | 26.4%▼12.3 | 1.1%▲1.1 | 10.3%▲5.3 | 67.7% | 87 | הליכוד 39.1% |
| אפר׳ 2019 | 50.6%▼10.3 | 31.3%▲4.9 | 0.0%▼1.1 | 18.1%▲7.7 | 64.8% | 83 | הליכוד 38.6% |
| ספט׳ 2019 | 55.3%▲4.7 | 41.2%▲9.9 | 0.0%±0.0 | 3.5%▼14.5 | 66.4% | 85 | הליכוד 47.1% |
| 2020 | 69.8%▲14.5 | 30.2%▼10.9 | 0.0%±0.0 | – | 69.4% | 86 | הליכוד 60.5% |
| 2021 | 49.4%▼20.4 | 44.3%▲14.1 | 0.0%±0.0 | – | 66.4% | 79 | הליכוד 36.7% |
| 2022 | 75.7%▲26.3 | 24.3%▼20.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 62.8% | 74 | הליכוד 37.8% |
| 2026 | 67.3%▼8.3 | 27.7%▲3.4 | 0.0%±0.0 | 5.0%▲5.0 | 78.3% | 101 | הליכוד 32.7% |
מפקד 2022
| ארגמן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 150 | 9,601,720 | 000 | 1,161 מתוך 1,1621,026 מתוך 1,027123 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 1,153 | – | 222 | 1,139 מתוך 1,1621,004 מתוך 1,027120 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 40 | 30 | 9494100 | 52 מתוך 1,16252 מתוך 1,0271 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 19.8% | 12.4% | 9292100 | 84 מתוך 1,15183 מתוך 1,0161 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 23.8% | 25.8% | 312319 | 799 מתוך 1,159790 מתוך 1,027100 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 130,500 | 104,300 | 635977 | 423 מתוך 1,160420 מתוך 1,02729 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 73.9% | 69.8% |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- משואה 7.3 ק״מ · חמרה 8.7 ק״מ · חמדת 8.7 ק״מ · רועי 8.9 ק״מ · מכורה 9.5 ק״מ