אבני חפץ
סמל למ״ס 3793 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית שומרון · אוכלוסייה 2,210 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 97.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.1 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אבני חפץ | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 50.2% | 5.1% | 949358 | 78 מתוך 1,19277 מתוך 1,03854 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 22.5% | 5.7% | 989895 | 23 מתוך 1,19222 מתוך 1,0387 מתוך 127 |
| הליכוד | 16.3% | 20.5% | 625760 | 457 מתוך 1,192447 מתוך 1,03852 מתוך 127 |
| ש״ס | 4.8% | 5.3% | 858487 | 171 מתוך 1,192167 מתוך 1,03817 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 1.7% | 757240 | 278 מתוך 1,192275 מתוך 1,03875 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 2.7% | 20935 | 943 מתוך 1,192925 מתוך 1,03878 מתוך 127 |
| ביחד | 0.8% | 9.3% | 15520 | 1,010 מתוך 1,192982 מתוך 1,038101 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.4% | 5.5% | 777460 | 231 מתוך 1,192224 מתוך 1,03843 מתוך 127 |
| ישר! | 0.4% | 16.1% | 9421 | 1,066 מתוך 1,192992 מתוך 1,03897 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 0.2% | 888646 | 120 מתוך 1,192118 מתוך 1,03862 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.1% | 6.4% | 6725 | 1,101 מתוך 1,192955 מתוך 1,03884 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 0.1% | 5.9% | 9416 | 1,056 מתוך 1,192986 מתוך 1,038101 מתוך 127 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485686 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,0386 מתוך 127 |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364024 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03880 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 97.4% | 44.0% | 979680 | 38 מתוך 1,19237 מתוך 1,03824 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 1.3% | 37.8% | 7317 | 1,104 מתוך 1,192999 מתוך 1,038103 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 14.7% | 354074 | 714 מתוך 1,192561 מתוך 1,03813 מתוך 127 |
| לא התחייבו לגוש | 1.0% | 2.8% | 19935 | 950 מתוך 1,192927 מתוך 1,03879 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 79.4% | 78.0% | 606261 | 465 מתוך 1,192389 מתוך 1,03850 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 1,272 | 5,690,682 | 788568 | 260 מתוך 1,192154 מתוך 1,03840 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 95.7% | 2.7% | 0.5% | 0.5% | 89.3% | 374 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 62.8% |
| 2009 | 99.1%▲3.4 | 0.7%▼2.0 | 0.0%▼0.5 | 0.0%▼0.5 | 88.0% | 443 | האיחוד הלאומי 58.5% |
| 2013 | 91.2%▼7.8 | 0.8%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 8.0%▲8.0 | 84.0% | 640 | הבית היהודי 60.9% |
| 2015 | 97.3%▲6.0 | 0.4%▼0.4 | 0.0%±0.0 | 2.2%▼5.8 | 86.1% | 733 | הבית היהודי 53.1% |
| אפר׳ 2019 | 95.1%▼2.2 | 0.6%▲0.2 | 0.0%±0.0 | 4.3%▲2.1 | 80.9% | 855 | איחוד מפלגות הימין 51.0% |
| ספט׳ 2019 | 99.0%▲3.9 | 0.5%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 0.3%▼4.0 | 80.1% | 863 | ימינה 47.9% |
| 2020 | 99.2%▲0.2 | 0.7%▲0.2 | 0.0%±0.0 | – | 79.7% | 881 | ימינה 45.4% |
| 2021 | 98.4%▼0.8 | 1.2%▲0.5 | 0.0%±0.0 | – | 73.9% | 899 | הציונות הדתית 55.7% |
| 2022 | 98.5%±0.0 | 1.1%▼0.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 77.2% | 1,044 | הציונות הדתית 69.4% |
| 2026 | 97.4%▼1.1 | 1.3%▲0.3 | 0.1%▲0.1 | 1.0%▲1.0 | 79.4% | 1,272 | הציונות הדתית וזהות 50.2% |
מפקד 2022
| אבני חפץ | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 2,210 | 9,601,720 | 788566 | 259 מתוך 1,162153 מתוך 1,02742 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 7,371 | – | 919277 | 106 מתוך 1,16282 מתוך 1,02729 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 21 | 30 | 121257 | 1,006 מתוך 1,162891 מתוך 1,02749 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 1.8% | 12.4% | 4419 | 1,100 מתוך 1,151971 מתוך 1,01694 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 26.2% | 25.8% | 352723 | 747 מתוך 1,159741 מתוך 1,02794 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 41.4% | 25.3% | 959582 | 56 מתוך 1,01256 מתוך 1,00322 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 102,400 | 104,300 | 292034 | 825 מתוך 1,160815 מתוך 1,02782 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 91.3% | 69.8% | 102 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ענב 5.0 ק״מ · סלעית 5.2 ק״מ · טייבה 6.7 ק״מ · ניצני עוז 6.9 ק״מ · שער אפרים 7.2 ק״מ