בית עזרא
סמל למ״ס 756 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית באר טוביה · אוכלוסייה 1,180 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 47.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בית עזרא | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 30.5% | 20.5% | 807770 | 242 מתוך 1,192239 מתוך 1,03878 מתוך 261 |
| ישר! | 26.0% | 16.1% | 534760 | 559 מתוך 1,192547 מתוך 1,038106 מתוך 261 |
| ביחד | 12.2% | 9.3% | 554963 | 530 מתוך 1,192528 מתוך 1,03898 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 7.7% | 5.7% | 706660 | 355 מתוך 1,192352 מתוך 1,038104 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.9% | 2.7% | 919088 | 98 מתוך 1,19298 מתוך 1,03831 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 4.7% | 5.9% | 646269 | 407 מתוך 1,192378 מתוך 1,03881 מתוך 261 |
| ש״ס | 4.4% | 5.3% | 848279 | 190 מתוך 1,192186 מתוך 1,03855 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 4.2% | 6.4% | 443952 | 664 מתוך 1,192629 מתוך 1,038124 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.6% | 5.1% | 413340 | 677 מתוך 1,192671 מתוך 1,038153 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.7% | 453845 | 615 מתוך 1,192609 מתוך 1,038135 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667569 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,03874 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 46.7% | 44.0% | 625758 | 447 מתוך 1,192441 מתוך 1,038109 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 47.1% | 37.8% | 484255 | 620 מתוך 1,192601 מתוך 1,038119 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495652 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038107 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 5.9% | 2.8% | 919088 | 100 מתוך 1,19299 מתוך 1,03831 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 82.5% | 78.0% | 848680 | 182 מתוך 1,192140 מתוך 1,03849 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 662 | 5,690,682 | 637074 | 439 מתוך 1,192311 מתוך 1,03869 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 30.5% | 59.6% | 0.0% | 8.3% | 69.6% | 433 | העבודה-מימד 29.1% |
| 2009 | 48.5%▲18.0 | 48.9%▼10.7 | 0.0%±0.0 | 0.2%▼8.1 | 72.5% | 491 | קדימה 28.5% |
| 2013 | 47.2%▼1.3 | 48.6%▼0.3 | 0.0%±0.0 | 2.6%▲2.4 | 74.7% | 570 | הליכוד ביתנו 25.6% |
| 2015 | 44.4%▼2.8 | 40.4%▼8.1 | 0.0%±0.0 | 14.8%▲12.2 | 80.1% | 628 | המחנה הציוני 28.8% |
| אפר׳ 2019 | 48.2%▲3.8 | 44.3%▲3.8 | 0.2%▲0.2 | 7.2%▼7.7 | 79.1% | 657 | כחול לבן 37.7% |
| ספט׳ 2019 | 32.5%▼15.8 | 39.0%▼5.3 | 0.0%▼0.2 | 28.2%▲21.1 | 79.1% | 659 | כחול לבן 29.0% |
| 2020 | 52.6%▲20.1 | 46.8%▲7.8 | 0.0%±0.0 | – | 75.7% | 626 | הליכוד 40.4% |
| 2021 | 49.5%▼3.0 | 48.6%▲1.8 | 0.0%±0.0 | – | 76.0% | 634 | הליכוד 30.3% |
| 2022 | 53.6%▲4.1 | 44.4%▼4.2 | 0.2%▲0.2 | 0.0% | 77.4% | 642 | הליכוד 32.9% |
| 2026 | 46.7%▼6.9 | 47.1%▲2.7 | 0.3%▲0.1 | 5.9%▲5.9 | 82.5% | 662 | הליכוד 30.5% |
מפקד 2022
| בית עזרא | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,180 | 9,601,720 | 637075 | 423 מתוך 1,162304 מתוך 1,02761 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,267 | – | 394451 | 711 מתוך 1,162580 מתוך 1,027118 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706681 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,02732 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 13.9% | 12.4% | 696678 | 344 מתוך 1,151337 מתוך 1,01654 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 17.6% | 25.8% | 201223 | 930 מתוך 1,159900 מתוך 1,027185 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 5.9% | 25.3% | 9914 | 922 מתוך 1,012913 מתוך 1,003178 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 117,100 | 104,300 | 484149 | 606 מתוך 1,160602 מתוך 1,027122 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 74.7% | 69.8% | 734 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עזר 1.5 ק״מ · ניצן ב' 1.8 ק״מ · אמונים 2.0 ק״מ · ניצן 2.3 ק״מ · גבעתי 2.4 ק״מ