גבעתי
סמל למ״ס 793 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית באר טוביה · אוכלוסייה 1,100 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 73.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעתי | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 46.0% | 20.5% | 919088 | 99 מתוך 1,19298 מתוך 1,03831 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 16.8% | 5.7% | 939285 | 81 מתוך 1,19280 מתוך 1,03838 מתוך 261 |
| ישר! | 15.9% | 16.1% | 413448 | 700 מתוך 1,192682 מתוך 1,038137 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.7% | 5.1% | 656063 | 411 מתוך 1,192407 מתוך 1,03897 מתוך 261 |
| ביחד | 4.7% | 9.3% | 312237 | 810 מתוך 1,192806 מתוך 1,038162 מתוך 261 |
| ש״ס | 3.6% | 5.3% | 817976 | 224 מתוך 1,192219 מתוך 1,03864 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.5% | 2.7% | 423440 | 673 מתוך 1,192670 מתוך 1,038153 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 1.7% | 605558 | 444 מתוך 1,192440 מתוך 1,038105 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 1.8% | 5.9% | 302337 | 820 מתוך 1,192787 מתוך 1,038161 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 1.1% | 6.4% | 242235 | 901 מתוך 1,192803 מתוך 1,038168 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556355 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038103 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697570 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03865 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 73.2% | 44.0% | 777475 | 272 מתוך 1,192271 מתוך 1,03867 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 23.6% | 37.8% | 342741 | 787 מתוך 1,192758 מתוך 1,038155 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404645 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038127 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 2.5% | 2.8% | 413440 | 678 מתוך 1,192671 מתוך 1,038153 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 80.9% | 78.0% | 737570 | 307 מתוך 1,192252 מתוך 1,03878 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 552 | 5,690,682 | 535966 | 557 מתוך 1,192424 מתוך 1,03889 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 25.3% | 63.9% | 0.0% | 9.5% | 58.1% | 296 | קדימה 41.9% |
| 2009 | 56.2%▲30.8 | 40.4%▼23.4 | 0.3%▲0.3 | 0.3%▼9.2 | 64.2% | 356 | הליכוד 34.8% |
| 2013 | 56.5%▲0.3 | 39.4%▼1.0 | 0.3%±0.0 | 3.1%▲2.8 | 67.6% | 393 | הליכוד ביתנו 31.3% |
| 2015 | 46.4%▼10.1 | 27.6%▼11.8 | 0.0%▼0.3 | 25.3%▲22.3 | 75.3% | 442 | הליכוד 32.1% |
| אפר׳ 2019 | 63.2%▲16.8 | 28.9%▲1.3 | 0.0%±0.0 | 6.8%▼18.6 | 71.3% | 443 | הליכוד 47.4% |
| ספט׳ 2019 | 46.9%▼16.3 | 17.3%▼11.6 | 0.0%±0.0 | 35.0%▲28.2 | 75.6% | 486 | צומת (מתחת לאחוז החסימה) 33.3% |
| 2020 | 71.3%▲24.4 | 28.5%▲11.2 | 0.0%±0.0 | – | 75.4% | 491 | הליכוד 52.1% |
| 2021 | 73.0%▲1.7 | 25.9%▼2.6 | 0.0%±0.0 | – | 68.7% | 455 | הליכוד 52.1% |
| 2022 | 73.4%▲0.5 | 26.0%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 77.3% | 523 | הליכוד 41.7% |
| 2026 | 73.2%▼0.2 | 23.6%▼2.5 | 0.2%▲0.2 | 2.5%▲2.5 | 80.9% | 552 | הליכוד 46.0% |
מפקד 2022
| גבעתי | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,100 | 9,601,720 | 606672 | 461 מתוך 1,162341 מתוך 1,02766 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,382 | – | 444958 | 650 מתוך 1,162520 מתוך 1,027101 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423648 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027107 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 10.3% | 12.4% | 494454 | 578 מתוך 1,151563 מתוך 1,016109 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 18.3% | 25.8% | 211324 | 920 מתוך 1,159894 מתוך 1,027181 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 7.5% | 25.3% | 121219 | 891 מתוך 1,012882 מתוך 1,003169 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 115,600 | 104,300 | 453947 | 632 מתוך 1,160626 מתוך 1,027127 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 70.0% | 69.8% | 892 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עזר 1.0 ק״מ · אמונים 1.3 ק״מ · בית עזרא 2.4 ק״מ · עזריקם 2.5 ק״מ · שדה עוזיהו 2.6 ק״מ