עזריקם
סמל למ״ס 817 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית באר טוביה · אוכלוסייה 1,620 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 74.6% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עזריקם | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 56.2% | 20.5% | 989897 | 25 מתוך 1,19225 מתוך 1,0388 מתוך 261 |
| ישר! | 12.3% | 16.1% | 362942 | 758 מתוך 1,192738 מתוך 1,038152 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 11.3% | 5.7% | 817869 | 225 מתוך 1,192224 מתוך 1,03880 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.4% | 2.7% | 878585 | 139 מתוך 1,192139 מתוך 1,03837 מתוך 261 |
| ביחד | 4.7% | 9.3% | 312237 | 810 מתוך 1,192806 מתוך 1,038162 מתוך 261 |
| ש״ס | 2.8% | 5.3% | 787572 | 259 מתוך 1,192254 מתוך 1,03873 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.3% | 5.1% | 362835 | 739 מתוך 1,192731 מתוך 1,038165 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 1.8% | 5.9% | 302337 | 820 מתוך 1,192787 מתוך 1,038161 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.7% | 453845 | 615 מתוך 1,192609 מתוך 1,038135 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 1.0% | 6.4% | 232133 | 907 מתוך 1,192806 מתוך 1,038171 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.5% | 5.5% | 817982 | 197 מתוך 1,192191 מתוך 1,03842 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.8% | 303436 | 768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038156 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 74.6% | 44.0% | 787576 | 264 מתוך 1,192263 מתוך 1,03864 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 19.9% | 37.8% | 322538 | 811 מתוך 1,192779 מתוך 1,038161 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 5.4% | 2.8% | 878585 | 144 מתוך 1,192143 מתוך 1,03837 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 80.7% | 78.0% | 727367 | 328 מתוך 1,192270 מתוך 1,03884 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 780 | 5,690,682 | 707880 | 355 מתוך 1,192232 מתוך 1,03853 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 45.6% | 44.9% | 0.0% | 8.5% | 66.5% | 423 | העבודה-מימד 28.1% |
| 2009 | 72.2%▲26.6 | 27.2%▼17.7 | 0.2%▲0.2 | 0.0%▼8.5 | 68.5% | 493 | הליכוד 48.1% |
| 2013 | 66.4%▼5.8 | 26.7%▼0.4 | 0.0%▼0.2 | 5.9%▲5.9 | 72.1% | 572 | הליכוד ביתנו 39.3% |
| 2015 | 66.9%▲0.5 | 17.2%▼9.5 | 0.2%▲0.2 | 15.7%▲9.7 | 77.7% | 644 | הליכוד 55.9% |
| אפר׳ 2019 | 73.3%▲6.4 | 20.1%▲2.9 | 0.0%▼0.2 | 5.7%▼10.0 | 78.2% | 716 | הליכוד 59.5% |
| ספט׳ 2019 | 55.8%▼17.5 | 18.2%▼1.9 | 0.0%±0.0 | 25.6%▲19.9 | 80.8% | 753 | הליכוד 44.9% |
| 2020 | 79.0%▲23.3 | 20.8%▲2.6 | 0.0%±0.0 | – | 78.6% | 744 | הליכוד 67.1% |
| 2021 | 75.1%▼3.9 | 22.7%▲1.9 | 0.1%▲0.1 | – | 73.0% | 700 | הליכוד 60.4% |
| 2022 | 79.3%▲4.1 | 19.2%▼3.5 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 78.3% | 777 | הליכוד 57.5% |
| 2026 | 74.6%▼4.7 | 19.9%▲0.7 | 0.0%▼0.1 | 5.4%▲5.4 | 80.7% | 780 | הליכוד 56.2% |
מפקד 2022
| עזריקם | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,620 | 9,601,720 | 738183 | 306 מתוך 1,162192 מתוך 1,02740 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,354 | – | 434855 | 668 מתוך 1,162537 מתוך 1,027109 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423648 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027107 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 7.8% | 12.4% | 302332 | 798 מתוך 1,151771 מתוך 1,016157 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 22.2% | 25.8% | 292136 | 824 מתוך 1,159813 מתוך 1,027154 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 10.9% | 25.3% | 242438 | 770 מתוך 1,012761 מתוך 1,003130 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 122,700 | 104,300 | 555056 | 519 מתוך 1,160515 מתוך 1,027106 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 73.6% | 69.8% | 771 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שדה עוזיהו 1.9 ק״מ · אמונים 2.2 ק״מ · גבעתי 2.5 ק״מ · מחנה מרים 2.6 ק״מ · שתולים 2.9 ק״מ