שתולים
סמל למ״ס 763 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית באר טוביה · אוכלוסייה 2,210 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 68.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שתולים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 43.1% | 20.5% | 898884 | 127 מתוך 1,192126 מתוך 1,03840 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 15.7% | 5.7% | 919082 | 101 מתוך 1,192100 מתוך 1,03849 מתוך 261 |
| ישר! | 14.8% | 16.1% | 393245 | 724 מתוך 1,192706 מתוך 1,038145 מתוך 261 |
| ביחד | 9.2% | 9.3% | 463855 | 644 מתוך 1,192642 מתוך 1,038118 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.8% | 5.1% | 585254 | 496 מתוך 1,192492 מתוך 1,038120 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.5% | 2.7% | 625661 | 443 מתוך 1,192443 מתוך 1,03899 מתוך 261 |
| ש״ס | 3.0% | 5.3% | 797673 | 248 מתוך 1,192243 מתוך 1,03869 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.4% | 1.7% | 696467 | 354 מתוך 1,192351 מתוך 1,03882 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 2.3% | 5.9% | 352842 | 766 מתוך 1,192734 מתוך 1,038147 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 1.6% | 6.4% | 292641 | 835 מתוך 1,192756 מתוך 1,038154 מתוך 261 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.2% | 817977 | 178 מתוך 1,192176 מתוך 1,03849 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606762 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03881 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 68.2% | 44.0% | 757171 | 302 מתוך 1,192300 מתוך 1,03877 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 27.9% | 37.8% | 373044 | 751 מתוך 1,192723 מתוך 1,038147 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.5% | 2.8% | 625661 | 446 מתוך 1,192445 מתוך 1,03899 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 80.7% | 78.0% | 727367 | 328 מתוך 1,192270 מתוך 1,03884 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 1,175 | 5,690,682 | 778485 | 273 מתוך 1,192165 מתוך 1,03840 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 44.7% | 46.2% | 0.0% | 8.2% | 67.0% | 611 | קדימה 25.5% |
| 2009 | 64.7%▲20.0 | 33.5%▼12.7 | 0.0%±0.0 | 0.4%▼7.8 | 68.6% | 696 | הליכוד 36.6% |
| 2013 | 61.0%▼3.7 | 33.5%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 4.3%▲3.9 | 71.5% | 835 | הליכוד ביתנו 35.1% |
| 2015 | 60.7%▼0.2 | 24.5%▼9.0 | 0.0%±0.0 | 14.5%▲10.2 | 76.4% | 942 | הליכוד 42.3% |
| אפר׳ 2019 | 68.0%▲7.3 | 23.6%▼1.0 | 0.0%±0.0 | 7.8%▼6.8 | 76.2% | 1,040 | הליכוד 51.4% |
| ספט׳ 2019 | 60.7%▼7.2 | 26.2%▲2.6 | 0.1%▲0.1 | 12.8%▲5.0 | 76.0% | 1,062 | הליכוד 46.8% |
| 2020 | 69.2%▲8.5 | 30.6%▲4.4 | 0.0%▼0.1 | – | 75.6% | 1,066 | הליכוד 56.1% |
| 2021 | 68.9%▼0.3 | 29.1%▼1.5 | 0.0%±0.0 | – | 73.2% | 1,042 | הליכוד 46.4% |
| 2022 | 72.6%▲3.7 | 25.2%▼3.9 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 77.6% | 1,127 | הליכוד 40.6% |
| 2026 | 68.2%▼4.4 | 27.9%▲2.7 | 0.0%±0.0 | 3.5%▲3.5 | 80.7% | 1,175 | הליכוד 43.1% |
מפקד 2022
| שתולים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 2,210 | 9,601,720 | 788586 | 259 מתוך 1,162153 מתוך 1,02735 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 3,394 | – | 667378 | 397 מתוך 1,162282 מתוך 1,02753 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 28 | 30 | 292432 | 779 מתוך 1,162745 מתוך 1,027157 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 6.1% | 12.4% | 211622 | 906 מתוך 1,151847 מתוך 1,016182 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 18.4% | 25.8% | 211325 | 917 מתוך 1,159891 מתוך 1,027180 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 16.2% | 25.3% | 464658 | 546 מתוך 1,012537 מתוך 1,00389 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 102,400 | 104,300 | 292029 | 825 מתוך 1,160815 מתוך 1,027170 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 77.1% | 69.8% | 639 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שדה עוזיהו 2.0 ק״מ · גן יבנה 2.8 ק״מ · עזריקם 2.9 ק״מ · אמונים 3.4 ק״מ · חצור-אשדוד 3.5 ק״מ