שדה עוזיהו
סמל למ״ס 739 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית באר טוביה · אוכלוסייה 1,610 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 87.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שדה עוזיהו | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 59.3% | 20.5% | 999999 | 14 מתוך 1,19214 מתוך 1,0382 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 13.5% | 5.7% | 868475 | 162 מתוך 1,192161 מתוך 1,03866 מתוך 261 |
| ש״ס | 8.1% | 5.3% | 939291 | 82 מתוך 1,19281 מתוך 1,03825 מתוך 261 |
| ישר! | 6.4% | 16.1% | 271932 | 866 מתוך 1,192834 מתוך 1,038176 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.2% | 5.1% | 615658 | 454 מתוך 1,192450 מתוך 1,038109 מתוך 261 |
| ביחד | 3.7% | 9.3% | 281934 | 849 מתוך 1,192838 מתוך 1,038172 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 2.7% | 362835 | 735 מתוך 1,192728 מתוך 1,038168 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.7% | 514551 | 545 מתוך 1,192540 מתוך 1,038123 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 0.6% | 5.9% | 191126 | 945 מתוך 1,192904 מתוך 1,038190 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.1% | 5.5% | 585364 | 447 מתוך 1,192437 מתוך 1,03888 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.8% | 303436 | 768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038156 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 87.0% | 44.0% | 878584 | 156 מתוך 1,192155 מתוך 1,03843 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 10.7% | 37.8% | 231630 | 912 מתוך 1,192868 מתוך 1,038181 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 2.2% | 2.8% | 352735 | 743 מתוך 1,192732 מתוך 1,038168 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 86.6% | 78.0% | 979893 | 33 מתוך 1,19223 מתוך 1,03817 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 872 | 5,690,682 | 738182 | 320 מתוך 1,192201 מתוך 1,03848 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 59.0% | 30.0% | 0.5% | 9.7% | 55.9% | 393 | ש״ס 24.4% |
| 2009 | 79.7%▲20.6 | 19.1%▼10.9 | 0.0%▼0.5 | 0.6%▼9.1 | 66.6% | 497 | הליכוד 46.1% |
| 2013 | 81.6%▲1.9 | 16.2%▼2.9 | 0.0%±0.0 | 1.5%▲0.9 | 71.6% | 597 | הליכוד ביתנו 43.6% |
| 2015 | 58.3%▼23.3 | 6.4%▼9.8 | 0.0%±0.0 | 35.0%▲33.5 | 79.6% | 700 | הליכוד 43.6% |
| אפר׳ 2019 | 88.0%▲29.7 | 8.1%▲1.6 | 0.0%±0.0 | 3.4%▼31.6 | 78.2% | 756 | הליכוד 61.1% |
| ספט׳ 2019 | 36.0%▼52.0 | 5.3%▼2.8 | 0.0%±0.0 | 58.6%▲55.2 | 83.5% | 815 | צומת (מתחת לאחוז החסימה) 58.2% |
| 2020 | 88.5%▲52.6 | 11.5%▲6.2 | 0.0%±0.0 | – | 80.6% | 794 | הליכוד 68.3% |
| 2021 | 86.2%▼2.4 | 11.6%▲0.1 | 0.0%±0.0 | – | 75.2% | 759 | הליכוד 62.2% |
| 2022 | 88.9%▲2.8 | 10.4%▼1.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 82.9% | 849 | הליכוד 54.4% |
| 2026 | 87.0%▼1.9 | 10.7%▲0.3 | 0.0%±0.0 | 2.2%▲2.2 | 86.6% | 872 | הליכוד 59.3% |
מפקד 2022
| שדה עוזיהו | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,610 | 9,601,720 | 738183 | 310 מתוך 1,162196 מתוך 1,02742 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,963 | – | 273031 | 853 מתוך 1,162720 מתוך 1,027167 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 30 | 30 | 373140 | 678 מתוך 1,162658 מתוך 1,027128 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 9.5% | 12.4% | 423644 | 650 מתוך 1,151630 מתוך 1,016132 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 8.9% | 25.8% | 427 | 1,111 מתוך 1,1591,009 מתוך 1,027222 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 9.5% | 25.3% | 181829 | 826 מתוך 1,012817 מתוך 1,003147 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 95,700 | 104,300 | 221421 | 901 מתוך 1,160886 מתוך 1,027190 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 80.2% | 69.8% | 508 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אמונים 1.4 ק״מ · עזריקם 1.9 ק״מ · שתולים 2.0 ק״מ · עזר 2.3 ק״מ · גבעתי 2.6 ק״מ