חצור-אשדוד
סמל למ״ס 406 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית באר טוביה · אוכלוסייה 890 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 93.0% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.8 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | חצור-אשדוד | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 39.5% | 6.4% | 979698 | 36 מתוך 1,19236 מתוך 1,0385 מתוך 261 |
| ישר! | 34.2% | 16.1% | 716777 | 344 מתוך 1,192336 מתוך 1,03862 מתוך 261 |
| ביחד | 16.9% | 9.3% | 797684 | 245 מתוך 1,192245 מתוך 1,03842 מתוך 261 |
| הליכוד | 3.2% | 20.5% | 19922 | 964 מתוך 1,192935 מתוך 1,038201 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 2.3% | 5.9% | 352842 | 766 מתוך 1,192734 מתוך 1,038147 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 2.7% | 332432 | 782 מתוך 1,192774 מתוך 1,038173 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 0.5% | 5.7% | 17618 | 973 מתוך 1,192956 מתוך 1,038214 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.5% | 5.1% | 13115 | 1,021 מתוך 1,1921,012 מתוך 1,038221 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 1.7% | 17719 | 970 מתוך 1,192954 מתוך 1,038208 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383238 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038149 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556363 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03883 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 4.9% | 44.0% | 14417 | 1,021 מתוך 1,192994 מתוך 1,038216 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 93.0% | 37.8% | 989899 | 24 מתוך 1,19224 מתוך 1,0383 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404645 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038127 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 2.0% | 2.8% | 322431 | 789 מתוך 1,192776 מתוך 1,038174 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 71.1% | 78.0% | 151420 | 1,011 מתוך 1,192891 מתוך 1,038208 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 555 | 5,690,682 | 546067 | 550 מתוך 1,192417 מתוך 1,03888 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1.7% | 91.5% | 0.5% | 5.8% | 72.9% | 414 | מרצ-יחד 49.5% |
| 2009 | 2.8%▲1.1 | 94.8%▲3.3 | 0.9%▲0.5 | 0.9%▼4.9 | 70.5% | 423 | התנועה החדשה-מרצ 49.2% |
| 2013 | 4.3%▲1.5 | 92.1%▼2.7 | 1.2%▲0.2 | 1.0%±0.0 | 70.7% | 418 | מרצ 49.3% |
| 2015 | 2.5%▼1.8 | 93.3%▲1.2 | 0.2%▼1.0 | 4.0%▲3.1 | 71.2% | 446 | המחנה הציוני 46.9% |
| אפר׳ 2019 | 5.3%▲2.9 | 93.2%▼0.1 | 0.2%±0.0 | 1.3%▼2.8 | 70.9% | 468 | כחול לבן 50.0% |
| ספט׳ 2019 | 3.1%▼2.2 | 94.0%▲0.9 | 0.7%▲0.5 | 2.0%▲0.7 | 67.8% | 451 | כחול לבן 50.8% |
| 2020 | 5.4%▲2.3 | 94.4%▲0.4 | 0.0%▼0.7 | – | 71.8% | 483 | כחול לבן 56.5% |
| 2021 | 3.4%▼2.0 | 95.8%▲1.4 | 0.0%±0.0 | – | 71.3% | 474 | מרצ 38.0% |
| 2022 | 4.6%▲1.2 | 93.8%▼2.0 | 0.6%▲0.6 | 0.0% | 69.8% | 483 | יש עתיד 37.9% |
| 2026 | 4.9%▲0.3 | 93.0%▼0.8 | 0.2%▼0.4 | 2.0%▲2.0 | 71.1% | 555 | הדמוקרטים 39.5% |
מפקד 2022
| חצור-אשדוד | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 890 | 9,601,720 | 475262 | 608 מתוך 1,162485 מתוך 1,02792 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,015 | – | 293235 | 828 מתוך 1,162695 מתוך 1,027158 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 37 | 30 | 838193 | 141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02713 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 17.3% | 12.4% | 868593 | 154 מתוך 1,151153 מתוך 1,01618 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 49.5% | 25.8% | 939292 | 86 מתוך 1,15985 מתוך 1,02721 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 9.3% | 25.3% | 171727 | 833 מתוך 1,012824 מתוך 1,003151 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 158,700 | 104,300 | 868486 | 166 מתוך 1,160166 מתוך 1,02734 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 88.3% | 69.8% | 189 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- גן יבנה 2.1 ק״מ · מחנה מרים 2.2 ק״מ · ביצרון 2.7 ק״מ · עזריקם 3.3 ק״מ · שתולים 3.5 ק״מ