בית מאיר
סמל למ״ס 751 · יהודי · מושב דתי · מחוז ירושלים · מועצה אזורית מטה יהודה · אוכלוסייה 720 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 87.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בית מאיר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 26.9% | 20.5% | 767358 | 284 מתוך 1,192280 מתוך 1,03827 מתוך 63 |
| הציונות הדתית וזהות | 24.9% | 5.1% | 888697 | 145 מתוך 1,192144 מתוך 1,0383 מתוך 63 |
| יהדות התורה | 12.4% | 5.5% | 989795 | 28 מתוך 1,19227 מתוך 1,0384 מתוך 63 |
| עוצמה יהודית | 11.9% | 5.7% | 838074 | 205 מתוך 1,192204 מתוך 1,03817 מתוך 63 |
| ש״ס | 6.7% | 5.3% | 918976 | 110 מתוך 1,192108 מתוך 1,03816 מתוך 63 |
| ישר! | 6.2% | 16.1% | 271918 | 870 מתוך 1,192838 מתוך 1,03851 מתוך 63 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.1% | 1.7% | 858390 | 168 מתוך 1,192166 מתוך 1,0387 מתוך 63 |
| ביחד | 2.6% | 9.3% | 241418 | 902 מתוך 1,192886 מתוך 1,03851 מתוך 63 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 2.7% | 443635 | 652 מתוך 1,192649 מתוך 1,03841 מתוך 63 |
| הדמוקרטים | 0.5% | 6.4% | 15158 | 998 מתוך 1,192873 מתוך 1,03858 מתוך 63 |
| ישראל ביתנו | 0.5% | 5.9% | 181013 | 963 מתוך 1,192920 מתוך 1,03855 מתוך 63 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697568 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03816 מתוך 63 |
| גוש ביבי | 87.0% | 44.0% | 878592 | 156 מתוך 1,192155 מתוך 1,0386 מתוך 63 |
| גוש השינוי | 9.8% | 37.8% | 221411 | 932 מתוך 1,192888 מתוך 1,03856 מתוך 63 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 2.6% | 2.8% | 433535 | 658 מתוך 1,192653 מתוך 1,03841 מתוך 63 |
| אחוז הצבעה | 71.6% | 78.0% | 16158 | 995 מתוך 1,192877 מתוך 1,03857 מתוך 63 |
| קולות כשרים | 193 | 5,690,682 | 785 | 1,104 מתוך 1,192954 מתוך 1,03860 מתוך 63 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 89.8% | 4.5% | 0.0% | 4.9% | 78.0% | 266 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 45.9% |
| 2009 | 91.3%▲1.4 | 5.7%▲1.2 | 0.0%±0.0 | 2.0%▼2.9 | 79.0% | 298 | הליכוד 24.8% |
| 2013 | 90.6%▼0.7 | 3.4%▼2.3 | 0.0%±0.0 | 6.0%▲4.0 | 74.9% | 266 | הבית היהודי 40.2% |
| 2015 | 88.7%▼1.9 | 4.6%▲1.2 | 0.0%±0.0 | 5.3%▼0.7 | 80.3% | 283 | הליכוד 32.2% |
| אפר׳ 2019 | 83.2%▼5.5 | 6.6%▲2.0 | 0.0%±0.0 | 9.9%▲4.6 | 73.5% | 274 | הליכוד 34.7% |
| ספט׳ 2019 | 85.2%▲2.0 | 7.4%▲0.8 | 0.0%±0.0 | 7.4%▼2.5 | 68.4% | 257 | הליכוד 29.6% |
| 2020 | 92.9%▲7.6 | 6.4%▼1.0 | 0.0%±0.0 | – | 73.4% | 266 | הליכוד 42.5% |
| 2021 | 87.1%▼5.8 | 8.6%▲2.2 | 0.0%±0.0 | – | 70.8% | 255 | הליכוד 29.4% |
| 2022 | 88.6%▲1.5 | 9.8%▲1.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 71.8% | 245 | הציונות הדתית 33.5% |
| 2026 | 87.0%▼1.5 | 9.8%±0.0 | 0.0%±0.0 | 2.6%▲2.6 | 71.6% | 193 | הליכוד 26.9% |
מפקד 2022
| בית מאיר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 720 | 9,601,720 | 333741 | 764 מתוך 1,162638 מתוך 1,02737 מתוך 62 |
| תושבים לקמ״ר | 1,810 | – | 212313 | 920 מתוך 1,162787 מתוך 1,02754 מתוך 62 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 23 | 30 | 15157 | 967 מתוך 1,162866 מתוך 1,02756 מתוך 62 |
| בני 65 ומעלה | 10.9% | 12.4% | 544954 | 529 מתוך 1,151516 מתוך 1,01628 מתוך 62 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 24.6% | 25.8% | 322430 | 784 מתוך 1,159777 מתוך 1,02743 מתוך 62 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 32.3% | 25.3% | 858589 | 148 מתוך 1,012147 מתוך 1,0037 מתוך 58 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 93,000 | 104,300 | 191115 | 936 מתוך 1,160914 מתוך 1,02753 מתוך 62 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 53.3% | 69.8% | 1,076 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כסלון 2.5 ק״מ · מסילת ציון 2.6 ק״מ · שורש 2.7 ק״מ · אשתאול 3.0 ק״מ · שואבה 3.9 ק״מ