בית ינאי
סמל למ״ס 200 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית עמק חפר · אוכלוסייה 320 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 89.5% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בית ינאי | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 43.9% | 16.1% | 959594 | 55 מתוך 1,19252 מתוך 1,03816 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 28.1% | 6.4% | 888689 | 141 מתוך 1,192140 מתוך 1,03825 מתוך 233 |
| ביחד | 13.2% | 9.3% | 605434 | 478 מתוך 1,192477 מתוך 1,038154 מתוך 233 |
| הליכוד | 4.8% | 20.5% | 261717 | 876 מתוך 1,192850 מתוך 1,038192 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.4% | 5.9% | 605655 | 461 מתוך 1,192432 מתוך 1,03897 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 2.7% | 443635 | 652 מתוך 1,192649 מתוך 1,038149 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.9% | 5.1% | 1768 | 977 מתוך 1,192968 מתוך 1,038214 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.9% | 5.9% | 849595 | 184 מתוך 1,19240 מתוך 1,03812 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 0.4% | 5.7% | 1546 | 994 מתוך 1,192976 מתוך 1,038215 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 8.8% | 718282 | 293 מתוך 1,192141 מתוך 1,03829 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606772 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03851 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 6.1% | 44.0% | 1779 | 991 מתוך 1,192964 מתוך 1,038210 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 89.5% | 37.8% | 929090 | 98 מתוך 1,19298 מתוך 1,03824 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 1.3% | 14.7% | 829394 | 214 מתוך 1,19264 מתוך 1,03815 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 2.6% | 2.8% | 433535 | 658 מתוך 1,192653 מתוך 1,038149 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 70.4% | 78.0% | 13123 | 1,037 מתוך 1,192915 מתוך 1,038226 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 228 | 5,690,682 | 10116 | 1,067 מתוך 1,192918 מתוך 1,038218 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 5.7% | 77.8% | 0.0% | 15.5% | 67.7% | 194 | קדימה 37.6% |
| 2009 | 8.1%▲2.4 | 87.1%▲9.3 | 1.1%▲1.1 | 2.7%▼12.8 | 67.6% | 186 | קדימה 46.2% |
| 2013 | 6.6%▼1.4 | 80.5%▼6.6 | 1.8%▲0.7 | 1.3%▼1.4 | 73.1% | 226 | יש עתיד 24.3% |
| 2015 | 6.8%▲0.1 | 87.4%▲6.9 | 0.5%▼1.3 | 5.4%▲4.1 | 69.2% | 222 | המחנה הציוני 61.3% |
| אפר׳ 2019 | 6.6%▼0.1 | 88.3%▲0.9 | 2.6%▲2.1 | 2.0%▼3.4 | 63.8% | 196 | כחול לבן 68.4% |
| ספט׳ 2019 | 7.3%▲0.6 | 86.5%▼1.7 | 2.1%▼0.5 | 4.1%▲2.1 | 63.7% | 193 | כחול לבן 62.2% |
| 2020 | 8.9%▲1.6 | 88.5%▲2.0 | 2.6%▲0.5 | – | 64.6% | 192 | כחול לבן 71.9% |
| 2021 | 9.4%▲0.5 | 88.5%±0.0 | 0.5%▼2.1 | – | 65.4% | 192 | יש עתיד 30.2% |
| 2022 | 5.5%▼3.9 | 93.0%▲4.5 | 0.5%±0.0 | 0.0% | 65.3% | 201 | יש עתיד 52.7% |
| 2026 | 6.1%▲0.7 | 89.5%▼3.6 | 1.3%▲0.8 | 2.6%▲2.6 | 70.4% | 228 | ישר! 43.9% |
מפקד 2022
| בית ינאי | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 320 | 9,601,720 | 564 | 1,094 מתוך 1,162963 מתוך 1,027218 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,354 | – | 564 | 1,103 מתוך 1,162968 מתוך 1,027219 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 37 | 30 | 838176 | 141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02744 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 19.3% | 12.4% | 929191 | 97 מתוך 1,15196 מתוך 1,01622 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 33.5% | 25.8% | 514532 | 570 מתוך 1,159567 מתוך 1,027156 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 21.6% | 25.3% | 656568 | 352 מתוך 1,012346 מתוך 1,00372 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 119,900 | 104,300 | 514525 | 562 מתוך 1,160558 מתוך 1,027172 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 85.0% | 69.8% | 298 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בית חירות 0.5 ק״מ · נעורים 0.8 ק״מ · חופית 1.1 ק״מ · כפר ויתקין 1.4 ק״מ · ביתן אהרן 1.9 ק״מ