כפר ויתקין

סמל למ״ס 190 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית עמק חפר · אוכלוסייה 1,970 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 90.7% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 4.7%2009: מחנה נתניהו 10.4%2013: מחנה נתניהו 8.5%2015: מחנה נתניהו 5.9%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 7.9%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 6.0%2020: מחנה נתניהו 6.8%2021: מחנה נתניהו 6.0%2022: מחנה נתניהו 6.5%2026: מחנה נתניהו 5.7%2006: המחנה שמולו 79.3%2009: המחנה שמולו 85.5%2013: המחנה שמולו 85.0%2015: המחנה שמולו 89.0%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 89.4%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 87.7%2020: המחנה שמולו 92.5%2021: המחנה שמולו 92.2%2022: המחנה שמולו 91.9%2026: המחנה שמולו 90.7%2006: מפלגות ערביות 0.2%2009: מפלגות ערביות 0.7%2013: מפלגות ערביות 0.4%2015: מפלגות ערביות 0.2%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%2020: מפלגות ערביות 0.7%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.6%2026: מפלגות ערביות 0.8%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהכפר ויתקיןישראלאחוזוןדירוג
ישר!40.0%16.1%888782137 מתוך 1,192133 מתוך 1,03842 מתוך 233
הדמוקרטים31.0%6.4%929093101 מתוך 1,192100 מתוך 1,03817 מתוך 233
ביחד16.6%9.3%777456262 מתוך 1,192261 מתוך 1,03899 מתוך 233
ישראל ביתנו3.1%5.9%423726670 מתוך 1,192639 מתוך 1,038170 מתוך 233
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.8%2.7%484041605 מתוך 1,192602 מתוך 1,038130 מתוך 233
הליכוד2.3%20.5%15571,012 מתוך 1,192981 מתוך 1,038217 מתוך 233
הציונות הדתית וזהות2.0%5.1%322331787 מתוך 1,192779 מתוך 1,038150 מתוך 233
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.9%1.7%271824834 מתוך 1,192824 מתוך 1,038171 מתוך 233
עוצמה יהודית0.5%5.7%1768973 מתוך 1,192956 מתוך 1,038207 מתוך 233
רע״ם0.4%5.9%718284288 מתוך 1,192140 מתוך 1,03830 מתוך 233
הרשימה המשותפת0.3%8.8%667577343 מתוך 1,192190 מתוך 1,03843 מתוך 233
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי5.7%44.0%16681,001 מתוך 1,192974 מתוך 1,038214 מתוך 233
גוש השינוי90.7%37.8%94939369 מתוך 1,19269 מתוך 1,03817 מתוך 233
המפלגות הערביות0.8%14.7%738487284 מתוך 1,192131 מתוך 1,03824 מתוך 233
לא התחייבו לגוש2.8%2.8%473939611 מתוך 1,192606 מתוך 1,038133 מתוך 233
אחוז הצבעה78.1%78.0%494921605 מתוך 1,192522 מתוך 1,038183 מתוך 233
קולות כשרים1,1505,690,682778477277 מתוך 1,192168 מתוך 1,03854 מתוך 233

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20064.7%79.3%0.2%15.1%77.5%881קדימה 35.8%
200910.4%▲5.885.5%▲6.10.7%▲0.41.9%▼13.276.6%902קדימה 44.2%
20138.5%▼1.985.0%▼0.50.4%▼0.32.1%▲0.280.1%1,061העבודה 32.1%
20155.9%▼2.689.0%▲4.00.2%▼0.24.9%▲2.880.2%1,082המחנה הציוני 62.7%
אפר׳ 20197.9%▲1.989.4%▲0.40.2%±0.02.3%▼2.677.2%1,082כחול לבן 63.4%
ספט׳ 20196.0%▼1.987.7%▼1.70.2%±0.06.1%▲3.875.5%1,057כחול לבן 59.0%
20206.8%▲0.892.5%▲4.80.7%▲0.5–76.1%1,060כחול לבן 71.3%
20216.0%▼0.792.2%▼0.30.0%▼0.7–75.4%1,059יש עתיד 29.3%
20226.5%▲0.491.9%▼0.20.6%▲0.60.0%73.2%1,053יש עתיד 48.0%
20265.7%▼0.790.7%▼1.20.8%▲0.22.8%▲2.878.1%1,150ישר! 40.0%

מפקד 2022

כפר ויתקיןישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)1,9709,601,720768376280 מתוך 1,162173 מתוך 1,02756 מתוך 229
תושבים לקמ״ר2,267–394446710 מתוך 1,162579 מתוך 1,027123 מתוך 229
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3430625847354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027101 מתוך 229
בני 65 ומעלה11.8%12.4%595449467 מתוך 1,151456 מתוך 1,016118 מתוך 229
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)41.5%25.8%757267286 מתוך 1,159284 מתוך 1,02777 מתוך 229
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)29.8%25.3%828288184 מתוך 1,012180 מתוך 1,00327 מתוך 221
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)159,000104,300868471161 מתוך 1,160161 מתוך 1,02765 מתוך 229

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202275.9%69.8%690 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים