בניה
סמל למ״ס 685 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית ברנר · אוכלוסייה 910 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 76.5% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בניה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.1% | 16.1% | 858377 | 177 מתוך 1,192173 מתוך 1,03853 מתוך 233 |
| ביחד | 20.5% | 9.3% | 949387 | 72 מתוך 1,19272 מתוך 1,03831 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 12.2% | 6.4% | 605649 | 471 מתוך 1,192458 מתוך 1,038119 מתוך 233 |
| הליכוד | 10.1% | 20.5% | 474141 | 630 מתוך 1,192610 מתוך 1,038138 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.8% | 2.7% | 827983 | 202 מתוך 1,192202 מתוך 1,03836 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.7% | 5.9% | 646263 | 407 מתוך 1,192378 מתוך 1,03880 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 3.1% | 5.7% | 474050 | 625 מתוך 1,192618 מתוך 1,038115 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.3% | 5.1% | 362841 | 739 מתוך 1,192731 מתוך 1,038135 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.3% | 1.7% | 676276 | 375 מתוך 1,192372 מתוך 1,03853 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 8.8% | 718282 | 293 מתוך 1,192141 מתוך 1,03829 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556364 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,03858 מתוך 233 |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.0% | 989897 | 10 מתוך 1,1929 מתוך 1,0383 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 17.8% | 44.0% | 403341 | 712 מתוך 1,192698 מתוך 1,038138 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 76.5% | 37.8% | 706659 | 361 מתוך 1,192353 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 14.7% | 677780 | 356 מתוך 1,192203 מתוך 1,03841 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 5.0% | 2.8% | 838185 | 185 מתוך 1,192184 מתוך 1,03832 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 84.5% | 78.0% | 929491 | 90 מתוך 1,19262 מתוך 1,03820 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 516 | 5,690,682 | 495432 | 610 מתוך 1,192476 מתוך 1,038158 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 12.9% | 68.1% | 0.7% | 17.3% | 78.3% | 417 | קדימה 40.0% |
| 2009 | 25.6%▲12.6 | 69.6%▲1.5 | 0.2%▼0.5 | 0.4%▼16.8 | 81.0% | 454 | קדימה 42.1% |
| 2013 | 24.2%▼1.4 | 73.5%▲3.9 | 0.0%▼0.2 | 1.2%▲0.7 | 84.3% | 505 | יש עתיד 28.5% |
| 2015 | 24.0%▼0.2 | 67.9%▼5.6 | 0.0%±0.0 | 8.0%▲6.8 | 86.7% | 526 | המחנה הציוני 41.6% |
| אפר׳ 2019 | 25.7%▲1.7 | 68.5%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 5.8%▼2.1 | 85.3% | 530 | כחול לבן 55.5% |
| ספט׳ 2019 | 21.0%▼4.6 | 65.3%▼3.2 | 0.0%±0.0 | 13.3%▲7.5 | 82.8% | 518 | כחול לבן 50.8% |
| 2020 | 23.6%▲2.6 | 76.2%▲10.9 | 0.2%▲0.2 | – | 80.6% | 500 | כחול לבן 65.0% |
| 2021 | 21.5%▼2.1 | 76.5%▲0.3 | 0.0%▼0.2 | – | 80.0% | 494 | יש עתיד 30.2% |
| 2022 | 22.1%▲0.6 | 77.1%▲0.5 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 78.9% | 484 | יש עתיד 39.3% |
| 2026 | 17.8%▼4.3 | 76.5%▼0.5 | 0.6%▲0.6 | 5.0%▲5.0 | 84.5% | 516 | ישר! 39.1% |
מפקד 2022
| בניה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 910 | 9,601,720 | 485432 | 583 מתוך 1,162461 מתוך 1,027151 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,863 | – | 232625 | 897 מתוך 1,162764 מתוך 1,027172 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 37 | 30 | 838176 | 141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02744 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 14.1% | 12.4% | 716762 | 324 מתוך 1,151319 מתוך 1,01685 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 39.7% | 25.8% | 686558 | 363 מתוך 1,159361 מתוך 1,02796 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 10.1% | 25.3% | 202116 | 803 מתוך 1,012794 מתוך 1,003184 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 156,400 | 104,300 | 848268 | 184 מתוך 1,160184 מתוך 1,02774 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 80.9% | 69.8% | 480 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כפר מרדכי 1.4 ק״מ · בית גמליאל 1.6 ק״מ · שדמה 1.7 ק״מ · עשרת 2.2 ק״מ · בן זכאי 2.7 ק״מ