בן זכאי
סמל למ״ס 760 · יהודי · מושב דתי · מחוז המרכז · מועצה אזורית חבל יבנה · אוכלוסייה 1,000 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 94.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בן זכאי | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 64.5% | 20.5% | 100100100 | 4 מתוך 1,1924 מתוך 1,0381 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 18.7% | 5.7% | 969598 | 53 מתוך 1,19252 מתוך 1,0385 מתוך 233 |
| ש״ס | 5.9% | 5.3% | 888791 | 130 מתוך 1,192128 מתוך 1,03819 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.6% | 5.1% | 554966 | 520 מתוך 1,192516 מתוך 1,03879 מתוך 233 |
| ישר! | 2.3% | 16.1% | 19108 | 968 מתוך 1,192927 מתוך 1,038214 מתוך 233 |
| ביחד | 1.7% | 9.3% | 1997 | 955 מתוך 1,192936 מתוך 1,038216 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 2.7% | 21118 | 931 מתוך 1,192914 מתוך 1,038213 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.7% | 332432 | 767 מתוך 1,192757 מתוך 1,038153 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.4% | 5.5% | 777477 | 231 מתוך 1,192224 מתוך 1,03843 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 0.4% | 5.9% | 1686 | 980 מתוך 1,192935 מתוך 1,038218 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 0.2% | 6.4% | 883 | 1,068 מתוך 1,192927 מתוך 1,038221 מתוך 233 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.0% | 979899 | 21 מתוך 1,19212 מתוך 1,0382 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 94.1% | 44.0% | 929196 | 89 מתוך 1,19288 מתוך 1,03810 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 4.5% | 37.8% | 1697 | 997 מתוך 1,192942 מתוך 1,038217 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.3% | 2.8% | 22139 | 911 מתוך 1,192891 מתוך 1,038211 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 86.9% | 78.0% | 989899 | 27 מתוך 1,19219 מתוך 1,0383 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 529 | 5,690,682 | 505535 | 596 מתוך 1,192462 מתוך 1,038152 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 81.3% | 12.5% | 0.0% | 5.2% | 70.5% | 289 | ש״ס 44.6% |
| 2009 | 89.6%▲8.3 | 8.3%▼4.2 | 0.0%±0.0 | 0.3%▼4.9 | 74.7% | 338 | ש״ס 36.7% |
| 2013 | 92.2%▲2.6 | 5.4%▼2.9 | 0.0%±0.0 | 1.9%▲1.6 | 74.1% | 372 | ש״ס 43.0% |
| 2015 | 83.5%▼8.7 | 4.4%▼1.0 | 0.2%▲0.2 | 11.9%▲10.0 | 80.9% | 455 | הליכוד 48.4% |
| אפר׳ 2019 | 90.0%▲6.5 | 4.2%▼0.2 | 0.0%▼0.2 | 5.4%▼6.4 | 81.9% | 479 | הליכוד 58.5% |
| ספט׳ 2019 | 70.6%▼19.3 | 4.7%▲0.5 | 0.0%±0.0 | 23.9%▲18.5 | 82.8% | 494 | הליכוד 42.5% |
| 2020 | 93.7%▲23.0 | 6.3%▲1.7 | 0.0%±0.0 | – | 83.1% | 505 | הליכוד 64.8% |
| 2021 | 94.0%▲0.3 | 5.2%▼1.1 | 0.0%±0.0 | – | 78.8% | 482 | הליכוד 55.8% |
| 2022 | 95.5%▲1.5 | 3.9%▼1.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 84.1% | 490 | הליכוד 50.2% |
| 2026 | 94.1%▼1.4 | 4.5%▲0.7 | 0.0%±0.0 | 1.3%▲1.3 | 86.9% | 529 | הליכוד 64.5% |
מפקד 2022
| בן זכאי | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,000 | 9,601,720 | 556142 | 519 מתוך 1,162399 מתוך 1,027133 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,670 | – | 141613 | 996 מתוך 1,162862 מתוך 1,027199 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 29 | 30 | 332817 | 730 מתוך 1,162707 מתוך 1,027186 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 8.0% | 12.4% | 322515 | 784 מתוך 1,151760 מתוך 1,016194 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 17.0% | 25.8% | 181110 | 946 מתוך 1,159913 מתוך 1,027206 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 11.8% | 25.3% | 272724 | 738 מתוך 1,012729 מתוך 1,003166 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 104,300 | 104,300 | 312311 | 803 מתוך 1,160794 מתוך 1,027203 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 71.7% | 69.8% | 841 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- יבנה 2.4 ק״מ · בניה 2.7 ק״מ · כפר אביב 2.9 ק״מ · שדמה 3.0 ק״מ · בית גמליאל 3.1 ק״מ