כפר אביב

סמל למ״ס 857 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית גדרות · אוכלוסייה 760 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 77.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 15.8%2009: מחנה נתניהו 30.6%2013: מחנה נתניהו 28.6%2015: מחנה נתניהו 25.5%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 23.9%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 19.7%2020: מחנה נתניהו 25.5%2021: מחנה נתניהו 25.1%2022: מחנה נתניהו 22.2%2026: מחנה נתניהו 19.1%2006: המחנה שמולו 68.4%2009: המחנה שמולו 66.8%2013: המחנה שמולו 65.0%2015: המחנה שמולו 65.6%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 68.8%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 67.3%2020: המחנה שמולו 74.2%2021: המחנה שמולו 73.0%2022: המחנה שמולו 76.3%2026: המחנה שמולו 77.4%2006: מפלגות ערביות 0.3%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%2020: מפלגות ערביות 0.2%2021: מפלגות ערביות 0.2%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהכפר אביבישראלאחוזוןדירוג
ישר!37.7%16.1%817971219 מתוך 1,192215 מתוך 1,03865 מתוך 233
ביחד20.2%9.3%93928481 מתוך 1,19281 מתוך 1,03834 מתוך 233
הדמוקרטים14.7%6.4%646053424 מתוך 1,192414 מתוך 1,038108 מתוך 233
הליכוד11.8%20.5%524647572 מתוך 1,192559 מתוך 1,038123 מתוך 233
ישראל ביתנו4.8%5.9%666466381 מתוך 1,192352 מתוך 1,03871 מתוך 233
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה3.3%2.7%575152488 מתוך 1,192488 מתוך 1,038109 מתוך 233
עוצמה יהודית3.1%5.7%474050625 מתוך 1,192618 מתוך 1,038115 מתוך 233
הציונות הדתית וזהות1.8%5.1%291927832 מתוך 1,192823 מתוך 1,038166 מתוך 233
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.8%1.7%544861509 מתוך 1,192504 מתוך 1,03882 מתוך 233
ש״ס0.4%5.3%494445558 מתוך 1,192544 מתוך 1,038124 מתוך 233
יהדות התורה0.2%5.5%635856358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03878 מתוך 233
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.2%0.8%364043622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233
גוש ביבי19.1%44.0%423444695 מתוך 1,192682 מתוך 1,038131 מתוך 233
גוש השינוי77.4%37.8%716761349 מתוך 1,192342 מתוך 1,03891 מתוך 233
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש3.3%2.8%565051494 מתוך 1,192492 מתוך 1,038109 מתוך 233
אחוז הצבעה79.6%78.0%626441446 מתוך 1,192373 מתוך 1,038136 מתוך 233
קולות כשרים4565,690,682414625698 מתוך 1,192561 מתוך 1,038175 מתוך 233

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200615.8%68.4%0.3%13.3%72.9%323קדימה 38.4%
200930.6%▲14.866.8%▼1.70.0%▼0.31.1%▼12.377.7%379קדימה 43.5%
201328.6%▼2.065.0%▼1.80.0%±0.03.8%▲2.879.0%391יש עתיד 26.3%
201525.5%▼3.265.6%▲0.70.0%±0.08.4%▲4.681.1%416המחנה הציוני 43.8%
אפר׳ 201923.9%▼1.668.8%▲3.20.2%▲0.26.8%▼1.677.2%410כחול לבן 56.8%
ספט׳ 201919.7%▼4.267.3%▼1.50.2%±0.04.9%▼1.976.5%407כחול לבן 50.1%
202025.5%▲5.974.2%▲6.90.2%±0.0–76.7%411כחול לבן 62.0%
202125.1%▼0.573.0%▼1.20.2%±0.0–76.2%415יש עתיד 22.7%
202222.2%▼2.876.3%▲3.30.0%▼0.20.0%72.8%409יש עתיד 41.3%
202619.1%▼3.277.4%▲1.10.0%±0.03.3%▲3.379.6%456ישר! 37.7%

מפקד 2022

כפר אביבישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)7609,601,720374122725 מתוך 1,162601 מתוך 1,027177 מתוך 229
תושבים לקמ״ר1,890–242726884 מתוך 1,162751 מתוך 1,027169 מתוך 229
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3630767465196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02757 מתוך 229
בני 65 ומעלה14.7%12.4%757268276 מתוך 1,151272 מתוך 1,01671 מתוך 229
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)41.0%25.8%737063306 מתוך 1,159304 מתוך 1,02783 מתוך 229
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)19.2%25.3%565760440 מתוך 1,012433 מתוך 1,00389 מתוך 221
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)181,000104,30094948765 מתוך 1,16065 מתוך 1,02730 מתוך 229

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202286.4%69.8%243 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים