משגב דב
סמל למ״ס 765 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית גדרות · אוכלוסייה 730 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 73.6% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | משגב דב | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.5% | 16.1% | 868580 | 156 מתוך 1,192152 מתוך 1,03848 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 16.0% | 6.4% | 676357 | 394 מתוך 1,192385 מתוך 1,03898 מתוך 233 |
| ביחד | 14.0% | 9.3% | 635838 | 426 מתוך 1,192425 מתוך 1,038142 מתוך 233 |
| הליכוד | 11.3% | 20.5% | 514546 | 587 מתוך 1,192571 מתוך 1,038126 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 6.7% | 5.7% | 666173 | 403 מתוך 1,192400 מתוך 1,03863 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.2% | 5.9% | 565348 | 507 מתוך 1,192477 מתוך 1,038115 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.3% | 5.1% | 524562 | 562 מתוך 1,192558 מתוך 1,03889 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.3% | 2.7% | 575152 | 488 מתוך 1,192488 מתוך 1,038109 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.7% | 332432 | 767 מתוך 1,192757 מתוך 1,038153 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383233 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038139 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635856 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03878 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364043 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 22.8% | 44.0% | 463950 | 643 מתוך 1,192632 מתוך 1,038116 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 73.6% | 37.8% | 676355 | 393 מתוך 1,192383 מתוך 1,038105 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.3% | 2.8% | 565051 | 494 מתוך 1,192492 מתוך 1,038109 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 80.7% | 78.0% | 727355 | 328 מתוך 1,192270 מתוך 1,038103 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 451 | 5,690,682 | 414524 | 703 מתוך 1,192566 מתוך 1,038177 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 18.1% | 59.8% | 0.0% | 21.0% | 72.3% | 276 | קדימה 39.1% |
| 2009 | 28.7%▲10.6 | 68.8%▲9.0 | 0.3%▲0.3 | 1.5%▼19.5 | 76.4% | 327 | קדימה 47.7% |
| 2013 | 26.9%▼1.8 | 68.3%▼0.5 | 0.0%▼0.3 | 2.4%▲0.9 | 79.5% | 375 | יש עתיד 25.6% |
| 2015 | 24.9%▼2.1 | 66.4%▼1.9 | 0.0%±0.0 | 8.7%▲6.3 | 79.3% | 366 | המחנה הציוני 39.6% |
| אפר׳ 2019 | 22.4%▼2.5 | 73.4%▲7.0 | 0.3%▲0.3 | 3.8%▼5.0 | 81.1% | 398 | כחול לבן 61.1% |
| ספט׳ 2019 | 16.5%▼5.8 | 67.2%▼6.2 | 0.3%±0.0 | 15.5%▲11.7 | 78.3% | 387 | כחול לבן 52.7% |
| 2020 | 25.8%▲9.2 | 74.0%▲6.8 | 0.3%±0.0 | – | 78.4% | 392 | כחול לבן 61.2% |
| 2021 | 22.5%▼3.2 | 74.9%▲1.0 | 0.0%▼0.3 | – | 78.2% | 395 | יש עתיד 27.8% |
| 2022 | 25.4%▲2.9 | 72.6%▼2.4 | 0.5%▲0.5 | 0.0% | 75.2% | 390 | יש עתיד 39.0% |
| 2026 | 22.8%▼2.5 | 73.6%▲1.1 | 0.0%▼0.5 | 3.3%▲3.3 | 80.7% | 451 | ישר! 39.5% |
מפקד 2022
| משגב דב | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 730 | 9,601,720 | 343820 | 756 מתוך 1,162631 מתוך 1,027183 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,235 | – | 343 | 1,125 מתוך 1,162990 מתוך 1,027222 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494332 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,027144 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 9.4% | 12.4% | 413527 | 669 מתוך 1,151649 מתוך 1,016164 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 38.4% | 25.8% | 646052 | 409 מתוך 1,159407 מתוך 1,027108 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 15.5% | 25.3% | 434345 | 576 מתוך 1,012567 מתוך 1,003121 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 178,400 | 104,300 | 949386 | 72 מתוך 1,16072 מתוך 1,02733 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 84.2% | 69.8% | 334 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עשרת 0.9 ק״מ · בית רבן 1.0 ק״מ · שדמה 1.3 ק״מ · מישר 1.4 ק״מ · כרם ביבנה (ישיבה) 1.6 ק״מ