בית רבן
סמל למ״ס 848 · יהודי · יישוב כפרי אחר · מחוז המרכז · מועצה אזורית חבל יבנה · אוכלוסייה 561 (2024) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 95.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.1 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
השוואה בתוך:
| רשימה | בית רבן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 55.4% | 5.1% | 959499 | 63 מתוך 1,19262 מתוך 1,0384 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 19.4% | 5.7% | 969699 | 48 מתוך 1,19247 מתוך 1,0384 מתוך 233 |
| ש״ס | 11.4% | 5.3% | 969598 | 50 מתוך 1,19249 מתוך 1,0385 מתוך 233 |
| הליכוד | 5.7% | 20.5% | 302221 | 832 מתוך 1,192806 מתוך 1,038184 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.3% | 2.7% | 383028 | 712 מתוך 1,192707 מתוך 1,038163 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.7% | 514555 | 545 מתוך 1,192540 מתוך 1,03892 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 1.1% | 5.5% | 919090 | 107 מתוך 1,192103 מתוך 1,03823 מתוך 233 |
| ישר! | 1.1% | 16.1% | 1586 | 1,009 מתוך 1,192958 מתוך 1,038218 מתוך 233 |
| ביחד | 1.1% | 9.3% | 1776 | 990 מתוך 1,192963 מתוך 1,038219 מתוך 233 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 0.2% | 919098 | 97 מתוך 1,19295 מתוך 1,0385 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 95.4% | 44.0% | 949397 | 73 מתוך 1,19272 מתוך 1,0389 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 2.3% | 37.8% | 1164 | 1,058 מתוך 1,192978 מתוך 1,038223 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 2.3% | 2.8% | 383027 | 720 מתוך 1,192711 מתוך 1,038164 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 74.3% | 78.0% | 27269 | 873 מתוך 1,192767 מתוך 1,038211 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 175 | 5,690,682 | 663 | 1,124 מתוך 1,192972 מתוך 1,038225 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 96.9% | 1.5% | 0.0% | 1.5% | 75.3% | 130 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 70.0% |
| 2009 | 100.0%▲3.1 | 0.0%▼1.5 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼1.5 | 71.2% | 166 | האיחוד הלאומי 53.0% |
| 2013 | 98.3%▼1.7 | 1.3%▲1.3 | 0.0%±0.0 | 0.4%▲0.4 | 75.4% | 230 | הבית היהודי 73.0% |
| 2015 | 94.8%▼3.4 | 2.0%▲0.7 | 0.0%±0.0 | 3.2%▲2.8 | 83.1% | 251 | הבית היהודי 51.0% |
| אפר׳ 2019 | 93.6%▼1.2 | 0.4%▼1.6 | 0.0%±0.0 | 5.7%▲2.5 | 82.7% | 283 | איחוד מפלגות הימין 51.6% |
| ספט׳ 2019 | 99.6%▲6.0 | 0.4%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼5.7 | 74.5% | 253 | ימינה 52.6% |
| 2020 | 99.6%±0.0 | 0.4%±0.0 | 0.0%±0.0 | – | 74.9% | 248 | ימינה 49.2% |
| 2021 | 98.7%▼0.9 | 1.3%▲0.9 | 0.0%±0.0 | – | 71.7% | 231 | הציונות הדתית 54.5% |
| 2022 | 99.5%▲0.8 | 0.0%▼1.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 70.9% | 211 | הציונות הדתית 73.5% |
| 2026 | 95.4%▼4.1 | 2.3%▲2.3 | 0.0%±0.0 | 2.3%▲2.3 | 74.3% | 175 | הציונות הדתית וזהות 55.4% |
מפקד 2022
מפקד 2022 אינו מפרסם נתונים ליישוב הזה.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כרם ביבנה (ישיבה) 0.7 ק״מ · קבוצת יבנה 1.0 ק״מ · משגב דב 1.0 ק״מ · נווה מבטח 1.7 ק״מ · כפר אביב 1.7 ק״מ