כרם ביבנה (ישיבה)
סמל למ״ס 1094 · יהודי · יישוב כפרי אחר · מחוז המרכז · מועצה אזורית חבל יבנה · אוכלוסייה 520 (2024) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 99.1% (ארצי 44.0%), עלייה של 0.8 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
השוואה בתוך:
| רשימה | כרם ביבנה (ישיבה) | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 78.1% | 5.1% | 9999100 | 9 מתוך 1,1929 מתוך 1,0381 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 10.5% | 5.7% | 797688 | 251 מתוך 1,192250 מתוך 1,03830 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 5.3% | 5.5% | 979798 | 38 מתוך 1,19236 מתוך 1,0386 מתוך 233 |
| הליכוד | 3.5% | 20.5% | 201112 | 947 מתוך 1,192918 מתוך 1,038203 מתוך 233 |
| ש״ס | 1.8% | 5.3% | 726969 | 324 מתוך 1,192317 מתוך 1,03870 מתוך 233 |
| ישר! | 0.0% | 16.1% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.9% | 0.8% | 899291 | 105 מתוך 1,19270 מתוך 1,03815 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 99.1% | 44.0% | 9999100 | 9 מתוך 1,1929 מתוך 1,0381 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 0.0% | 37.8% | ––– | ––– |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 80.9% | 78.0% | 737557 | 307 מתוך 1,192252 מתוך 1,03898 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 114 | 5,690,682 | 110 | 1,180 מתוך 1,1921,026 מתוך 1,038232 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 99.4% | 0.0% | 0.0% | 0.6% | 89.6% | 164 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 78.7% |
| 2009 | 100.0%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼0.6 | 87.9% | 152 | האיחוד הלאומי 47.4% |
| 2013 | 98.5%▼1.5 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 1.5%▲1.5 | 90.7% | 137 | הבית היהודי 72.3% |
| 2015 | 100.0%▲1.5 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼1.5 | 90.7% | 147 | הבית היהודי 51.7% |
| אפר׳ 2019 | 100.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 88.6% | 140 | איחוד מפלגות הימין 85.0% |
| ספט׳ 2019 | 99.3%▼0.7 | 0.7%▲0.7 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 88.5% | 139 | ימינה 66.2% |
| 2020 | 99.3%±0.0 | 0.7%±0.0 | 0.0%±0.0 | – | 91.7% | 144 | ימינה 70.1% |
| 2021 | 99.2%▼0.1 | 0.8%▲0.1 | 0.0%±0.0 | – | 80.5% | 124 | הציונות הדתית 78.2% |
| 2022 | 98.3%▼0.9 | 1.7%▲0.9 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 84.8% | 117 | הציונות הדתית 87.2% |
| 2026 | 99.1%▲0.8 | 0.0%▼1.7 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 80.9% | 114 | הציונות הדתית וזהות 78.1% |
מפקד 2022
מפקד 2022 אינו מפרסם נתונים ליישוב הזה.
קישורים
- היישובים הקרובים
- קבוצת יבנה 0.4 ק״מ · בית רבן 0.7 ק״מ · כפר אביב 1.4 ק״מ · משגב דב 1.6 ק״מ · נווה מבטח 2.3 ק״מ