כפר מרדכי
סמל למ״ס 764 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית גדרות · אוכלוסייה 660 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 87.1% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר מרדכי | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 35.7% | 16.1% | 757363 | 290 מתוך 1,192283 מתוך 1,03886 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 27.8% | 6.4% | 888688 | 147 מתוך 1,192146 מתוך 1,03828 מתוך 233 |
| ביחד | 20.1% | 9.3% | 939284 | 88 מתוך 1,19288 מתוך 1,03839 מתוך 233 |
| הליכוד | 5.7% | 20.5% | 302221 | 832 מתוך 1,192806 מתוך 1,038184 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 3.6% | 5.9% | 494436 | 590 מתוך 1,192559 מתוך 1,038145 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 2.7% | 484041 | 605 מתוך 1,192602 מתוך 1,038130 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.1% | 5.1% | 342536 | 774 מתוך 1,192766 מתוך 1,038143 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 1.3% | 5.7% | 292027 | 837 מתוך 1,192826 מתוך 1,038169 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.3% | 5.3% | 443841 | 605 מתוך 1,192585 מתוך 1,038130 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667577 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,03843 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647376 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03840 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 1.7% | 1559 | 992 מתוך 1,192970 מתוך 1,038209 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 9.5% | 44.0% | 241519 | 904 מתוך 1,192881 מתוך 1,038188 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 87.1% | 37.8% | 888682 | 146 מתוך 1,192146 מתוך 1,03842 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 14.7% | 627172 | 396 מתוך 1,192243 מתוך 1,03848 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 2.8% | 2.8% | 473939 | 611 מתוך 1,192606 מתוך 1,038133 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 79.3% | 78.0% | 596035 | 477 מתוך 1,192401 מתוך 1,038145 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 389 | 5,690,682 | 323518 | 810 מתוך 1,192669 מתוך 1,038192 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 7.3% | 78.5% | 0.0% | 13.0% | 70.8% | 247 | קדימה 40.9% |
| 2009 | 12.2%▲4.9 | 83.3%▲4.7 | 0.0%±0.0 | 1.0%▼11.9 | 79.9% | 287 | קדימה 45.6% |
| 2013 | 10.1%▼2.0 | 82.7%▼0.6 | 0.3%▲0.3 | 4.5%▲3.4 | 80.0% | 335 | העבודה 31.0% |
| 2015 | 9.4%▼0.8 | 85.1%▲2.4 | 0.0%▼0.3 | 5.6%▲1.1 | 80.4% | 342 | המחנה הציוני 56.1% |
| אפר׳ 2019 | 10.5%▲1.2 | 86.2%▲1.1 | 0.0%±0.0 | 3.0%▼2.6 | 79.8% | 370 | כחול לבן 65.9% |
| ספט׳ 2019 | 8.6%▼2.0 | 84.5%▼1.8 | 0.0%±0.0 | 6.7%▲3.7 | 80.6% | 373 | כחול לבן 66.8% |
| 2020 | 11.6%▲3.0 | 87.8%▲3.4 | 0.3%▲0.3 | – | 78.7% | 362 | כחול לבן 69.9% |
| 2021 | 11.4%▼0.2 | 88.1%▲0.2 | 0.0%▼0.3 | – | 76.6% | 361 | יש עתיד 32.1% |
| 2022 | 9.9%▼1.5 | 88.5%▲0.4 | 1.1%▲1.1 | 0.0% | 76.2% | 364 | יש עתיד 42.0% |
| 2026 | 9.5%▼0.4 | 87.1%▼1.3 | 0.5%▼0.6 | 2.8%▲2.8 | 79.3% | 389 | ישר! 35.7% |
מפקד 2022
| כפר מרדכי | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 660 | 9,601,720 | 283116 | 831 מתוך 1,162705 מתוך 1,027191 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,740 | – | 171917 | 959 מתוך 1,162826 מתוך 1,027191 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 39 | 30 | 919087 | 68 מתוך 1,16268 מתוך 1,02719 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 16.7% | 12.4% | 858382 | 174 מתוך 1,151171 מתוך 1,01642 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 51.4% | 25.8% | 959495 | 60 מתוך 1,15959 מתוך 1,02712 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 17.0% | 25.3% | 484851 | 522 מתוך 1,012514 מתוך 1,003107 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 185,700 | 104,300 | 969591 | 50 מתוך 1,16050 מתוך 1,02721 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 81.6% | 69.8% | 452 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עשרת 1.0 ק״מ · שדמה 1.3 ק״מ · מישר 1.4 ק״מ · בניה 1.4 ק״מ · משגב דב 1.9 ק״מ