ברור חיל
סמל למ״ס 428 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית שער הנגב · אוכלוסייה 1,010 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 76.1% (ארצי 37.8%), ירידה של 4.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ברור חיל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 34.7% | 16.1% | 726978 | 328 מתוך 1,192320 מתוך 1,03858 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 21.0% | 6.4% | 777481 | 271 מתוך 1,192266 מתוך 1,03850 מתוך 261 |
| ביחד | 15.1% | 9.3% | 706575 | 356 מתוך 1,192355 מתוך 1,03863 מתוך 261 |
| הליכוד | 10.1% | 20.5% | 474148 | 630 מתוך 1,192610 מתוך 1,038135 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 6.4% | 5.7% | 656056 | 416 מתוך 1,192412 מתוך 1,038115 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 5.2% | 5.9% | 737275 | 304 מתוך 1,192276 מתוך 1,03863 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 2.7% | 595358 | 458 מתוך 1,192458 מתוך 1,038103 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 5.1% | 383037 | 719 מתוך 1,192711 מתוך 1,038158 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.7% | 393138 | 694 מתוך 1,192686 מתוך 1,038155 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556363 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03883 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556355 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038103 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 20.2% | 44.0% | 433539 | 683 מתוך 1,192671 מתוך 1,038159 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 76.1% | 37.8% | 696675 | 364 מתוך 1,192356 מתוך 1,03866 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495652 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038107 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 3.4% | 2.8% | 595358 | 460 מתוך 1,192459 מתוך 1,038103 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 73.2% | 78.0% | 222128 | 927 מתוך 1,192816 מתוך 1,038189 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 614 | 5,690,682 | 596672 | 485 מתוך 1,192356 מתוך 1,03874 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2.6% | 93.0% | 0.0% | 4.1% | 60.0% | 271 | העבודה-מימד 69.4% |
| 2009 | 11.2%▲8.6 | 84.4%▼8.6 | 1.0%▲1.0 | 1.0%▼3.0 | 59.6% | 294 | העבודה 42.9% |
| 2013 | 10.8%▼0.4 | 85.9%▲1.6 | 1.2%▲0.2 | 1.4%▲0.4 | 68.7% | 426 | העבודה 44.8% |
| 2015 | 13.1%▲2.3 | 77.9%▼8.0 | 0.2%▼1.0 | 8.6%▲7.2 | 69.3% | 467 | המחנה הציוני 57.6% |
| אפר׳ 2019 | 15.7%▲2.7 | 79.6%▲1.7 | 0.7%▲0.5 | 3.3%▼5.2 | 72.5% | 540 | כחול לבן 51.9% |
| ספט׳ 2019 | 12.5%▼3.2 | 80.9%▲1.2 | 0.8%±0.0 | 5.7%▲2.3 | 71.2% | 528 | כחול לבן 46.0% |
| 2020 | 15.4%▲2.9 | 83.0%▲2.1 | 1.6%▲0.8 | – | 69.8% | 506 | כחול לבן 52.6% |
| 2021 | 15.7%▲0.3 | 81.9%▼1.1 | 0.6%▼1.0 | – | 68.9% | 515 | העבודה 27.6% |
| 2022 | 17.9%▲2.2 | 80.3%▼1.6 | 0.8%▲0.2 | 0.0% | 65.9% | 514 | יש עתיד 34.2% |
| 2026 | 20.2%▲2.3 | 76.1%▼4.3 | 0.3%▼0.5 | 3.4%▲3.4 | 73.2% | 614 | ישר! 34.7% |
מפקד 2022
| ברור חיל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,010 | 9,601,720 | 556168 | 514 מתוך 1,162394 מתוך 1,02778 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,471 | – | 475361 | 613 מתוך 1,162483 מתוך 1,02794 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767488 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02718 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 16.1% | 12.4% | 828089 | 202 מתוך 1,151199 מתוך 1,01627 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 44.6% | 25.8% | 858385 | 178 מתוך 1,159177 מתוך 1,02736 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 5.3% | 25.3% | 7711 | 939 מתוך 1,012930 מתוך 1,003186 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 174,600 | 104,300 | 939295 | 82 מתוך 1,16082 מתוך 1,02714 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 74.5% | 69.8% | 739 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- תלמים 2.5 ק״מ · חלץ 2.5 ק״מ · שדה דוד 4.1 ק״מ · איבים 4.4 ק״מ · אור הנר 4.4 ק״מ