ביר הדאג'
סמל למ״ס 1348 · בדואים בדרום · יישוב עירוני ערבי · מחוז הדרום · מועצה אזורית נווה מדבר · אוכלוסייה 2,580 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 98.2% (ארצי 14.7%), עלייה של 3.2 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ביר הדאג' | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| רע״ם | 97.0% | 5.9% | 1009199 | 4 מתוך 1,1924 מתוך 364 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 1.2% | 8.8% | 861187 | 167 מתוך 1,19232 מתוך 3635 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.3% | 6.4% | 103114 | 1,040 מתוך 1,19220 מתוך 36215 מתוך 261 |
| הליכוד | 0.2% | 20.5% | 3315 | 1,120 מתוך 1,19211 מתוך 36234 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 387438 | 664 מתוך 1,1927 מתוך 36149 מתוך 261 |
| ישר! | 0.1% | 16.1% | 3407 | 1,131 מתוך 1,19215 מתוך 36235 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 0.1% | 5.9% | 97113 | 1,056 מתוך 1,1924 מתוך 36218 מתוך 261 |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 957195 | 28 מתוך 1,1924 מתוך 366 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.9% | 0.8% | 897490 | 105 מתוך 1,1926 מתוך 3622 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 0.4% | 44.0% | 5466 | 1,118 מתוך 1,19213 מתוך 36238 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 0.4% | 37.8% | 2235 | 1,167 מתוך 1,19225 מתוך 36246 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 98.2% | 14.7% | 984993 | 25 מתוך 1,19219 מתוך 3619 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 0.1% | 2.8% | 86011 | 1,061 מתוך 1,1926 מתוך 36223 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 93.4% | 78.0% | 100100100 | 1 מתוך 1,1921 מתוך 361 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 1,585 | 5,690,682 | 805788 | 234 מתוך 1,19216 מתוך 3633 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | 10.4% | 6.2% | 72.9% | 2.1% | 49.5% | 48 | רע״ם-תע״ל 72.9% |
| 2013 | 2.0%▼8.4 | 1.1%▼5.1 | 95.2%▲22.3 | 0.3%▼1.8 | 69.0% | 353 | רע״ם-תע״ל 87.8% |
| 2015 | 0.5%▼1.5 | 0.5%▼0.6 | 97.5%▲2.3 | 0.0%▼0.3 | 69.6% | 399 | הרשימה המשותפת 97.5% |
| אפר׳ 2019 | 1.3%▲0.8 | 4.1%▲3.6 | 93.6%▼3.9 | 0.3%▲0.3 | 59.5% | 684 | רע״ם-בל״ד 93.6% |
| ספט׳ 2019 | 0.4%▼0.9 | 0.7%▼3.3 | 98.0%▲4.4 | 0.0%▼0.3 | 80.4% | 938 | הרשימה המשותפת 98.0% |
| 2020 | 0.0%▼0.4 | 0.1%▼0.6 | 98.8%▲0.8 | – | 76.2% | 921 | הרשימה המשותפת 98.8% |
| 2021 | 0.9%▲0.9 | 0.4%▲0.3 | 97.8%▼1.0 | – | 64.1% | 816 | רע״ם 96.2% |
| 2022 | 2.3%▲1.4 | 0.8%▲0.4 | 94.9%▼2.9 | 0.0% | 58.3% | 789 | רע״ם 86.8% |
| 2026 | 0.4%▼1.9 | 0.4%▼0.3 | 98.2%▲3.2 | 0.1%▲0.1 | 93.4% | 1,585 | רע״ם 97.0% |
מפקד 2022
| ביר הדאג' | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 2,580 | 9,601,720 | 802988 | 238 מתוך 1,16213 מתוך 1829 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 3,587 | – | 694781 | 366 מתוך 1,16210 מתוך 1847 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | מוסלמים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 13 | 30 | 102 | 1,145 מתוך 1,16218 מתוך 18234 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 0.9% | 12.4% | 264 | 1,124 מתוך 1,15116 מתוך 18227 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 2.9% | 25.8% | 071 | 1,155 מתוך 1,15915 מתוך 16237 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 28,500 | 104,300 | 000 | 1,160 מתוך 1,16016 מתוך 16239 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 92.3% | 69.8% | 87 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- רביבים 2.7 ק״מ · רתמים 3.3 ק״מ · אשלים 6.8 ק״מ · טללים 7.5 ק״מ · משאבי שדה 8.5 ק״מ