משאבי שדה
סמל למ״ס 421 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית רמת נגב · אוכלוסייה 770 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 89.6% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | משאבי שדה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 46.0% | 16.1% | 979797 | 33 מתוך 1,19230 מתוך 1,03810 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 22.4% | 6.4% | 807783 | 239 מתוך 1,192235 מתוך 1,03844 מתוך 261 |
| ביחד | 14.6% | 9.3% | 686373 | 384 מתוך 1,192383 מתוך 1,03870 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 6.6% | 5.9% | 878888 | 148 מתוך 1,192120 מתוך 1,03831 מתוך 261 |
| הליכוד | 3.0% | 20.5% | 17820 | 980 מתוך 1,192950 מתוך 1,038207 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 2.7% | 514449 | 560 מתוך 1,192558 מתוך 1,038126 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 1.8% | 5.7% | 352629 | 768 מתוך 1,192758 מתוך 1,038183 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.5% | 5.1% | 241423 | 890 מתוך 1,192881 מתוך 1,038198 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 1.7% | 211122 | 921 מתוך 1,192906 מתוך 1,038201 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 768176 | 216 מתוך 1,192147 מתוך 1,03849 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 6.9% | 44.0% | 18920 | 967 מתוך 1,192942 מתוך 1,038209 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 89.6% | 37.8% | 929193 | 94 מתוך 1,19294 מתוך 1,03817 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 2.8% | 504349 | 564 מתוך 1,192561 מתוך 1,038127 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 69.8% | 78.0% | 111015 | 1,057 מתוך 1,192933 מתוך 1,038221 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 335 | 5,690,682 | 242733 | 902 מתוך 1,192758 מתוך 1,038173 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 3.2% | 87.3% | 0.0% | 9.2% | 64.9% | 284 | העבודה-מימד 57.0% |
| 2009 | 7.6%▲4.5 | 88.7%▲1.4 | 0.0%±0.0 | 0.7%▼8.5 | 65.7% | 301 | העבודה 44.2% |
| 2013 | 8.9%▲1.3 | 85.6%▼3.1 | 0.3%▲0.3 | 2.7%▲2.1 | 63.6% | 292 | העבודה 47.3% |
| 2015 | 9.5%▲0.6 | 82.3%▼3.3 | 0.0%▼0.3 | 7.6%▲4.8 | 69.4% | 317 | המחנה הציוני 65.0% |
| אפר׳ 2019 | 11.3%▲1.8 | 81.9%▼0.4 | 0.0%±0.0 | 6.8%▼0.8 | 67.8% | 310 | כחול לבן 47.4% |
| ספט׳ 2019 | 6.5%▼4.8 | 87.1%▲5.2 | 0.0%±0.0 | 5.5%▼1.3 | 66.7% | 310 | כחול לבן 44.8% |
| 2020 | 7.4%▲1.0 | 90.5%▲3.4 | 0.7%▲0.7 | – | 63.5% | 296 | כחול לבן 50.7% |
| 2021 | 4.9%▼2.6 | 92.7%▲2.2 | 0.3%▼0.3 | – | 62.4% | 288 | העבודה 31.9% |
| 2022 | 7.2%▲2.4 | 90.9%▼1.8 | 0.4%±0.0 | 0.0% | 60.7% | 276 | יש עתיד 39.5% |
| 2026 | 6.9%▼0.4 | 89.6%▼1.4 | 0.0%▼0.4 | 3.0%▲3.0 | 69.8% | 335 | ישר! 46.0% |
מפקד 2022
| משאבי שדה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 770 | 9,601,720 | 384249 | 716 מתוך 1,162592 מתוך 1,027121 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,643 | – | 525868 | 561 מתוך 1,162432 מתוך 1,02779 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 25 | 30 | 191721 | 914 מתוך 1,162835 מתוך 1,027187 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 13.1% | 12.4% | 666274 | 391 מתוך 1,151383 מתוך 1,01661 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 31.2% | 25.8% | 453853 | 632 מתוך 1,159629 מתוך 1,027112 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 54.9% | 25.3% | 989899 | 17 מתוך 1,01217 מתוך 1,0034 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 108,000 | 104,300 | 362837 | 744 מתוך 1,160737 מתוך 1,027151 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 47.5% | 69.8% | 1,104 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- טללים 2.0 ק״מ · רביבים 7.6 ק״מ · ביר הדאג' 8.5 ק״מ · אשלים 9.3 ק״מ · רתמים 10.8 ק״מ