ברכה
סמל למ״ס 3710 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית שומרון · אוכלוסייה 3,280 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 96.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ברכה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 45.3% | 20.5% | 918998 | 110 מתוך 1,192109 מתוך 1,0382 מתוך 127 |
| הציונות הדתית וזהות | 42.1% | 5.1% | 929047 | 101 מתוך 1,192100 מתוך 1,03868 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 7.2% | 5.7% | 686433 | 378 מתוך 1,192375 מתוך 1,03884 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.7% | 393115 | 694 מתוך 1,192686 מתוך 1,038107 מתוך 127 |
| ישר! | 1.2% | 16.1% | 15840 | 1,003 מתוך 1,192955 מתוך 1,03875 מתוך 127 |
| ביחד | 0.9% | 9.3% | 15521 | 1,001 מתוך 1,192974 מתוך 1,03895 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 0.4% | 5.9% | 16837 | 980 מתוך 1,192935 מתוך 1,03880 מתוך 127 |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 8.8% | 718299 | 293 מתוך 1,192141 מתוך 1,0382 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.4% | 6.4% | 131353 | 1,017 מתוך 1,192887 מתוך 1,03857 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383221 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,03893 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.1% | 5.5% | 585335 | 447 מתוך 1,192437 מתוך 1,03875 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.2% | 767428 | 228 מתוך 1,192224 מתוך 1,03886 מתוך 127 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485589 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,0388 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 2.7% | 1025 | 1,048 מתוך 1,1921,014 מתוך 1,038117 מתוך 127 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.8% | 303418 | 768 מתוך 1,192621 מתוך 1,03898 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 96.4% | 44.0% | 959471 | 59 מתוך 1,19258 מתוך 1,03837 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 2.9% | 37.8% | 13733 | 1,033 מתוך 1,192964 מתוך 1,03885 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 14.7% | 627198 | 396 מתוך 1,192243 מתוך 1,0383 מתוך 127 |
| לא התחייבו לגוש | 0.1% | 2.8% | 825 | 1,061 מתוך 1,1921,015 מתוך 1,038117 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 85.1% | 78.0% | 959697 | 61 מתוך 1,19239 מתוך 1,0384 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 1,355 | 5,690,682 | 798671 | 255 מתוך 1,192149 מתוך 1,03838 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 99.1% | 0.2% | 0.0% | 0.4% | 78.7% | 466 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 59.4% |
| 2009 | 99.3%▲0.1 | 0.5%▲0.3 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼0.4 | 78.2% | 562 | האיחוד הלאומי 66.4% |
| 2013 | 98.0%▼1.3 | 1.3%▲0.7 | 0.0%±0.0 | 0.4%▲0.4 | 80.6% | 706 | הליכוד ביתנו 52.1% |
| 2015 | 98.5%▲0.5 | 0.6%▼0.7 | 0.4%▲0.4 | 0.5%▲0.1 | 85.8% | 816 | הליכוד 58.3% |
| אפר׳ 2019 | 94.9%▼3.7 | 1.3%▲0.7 | 0.0%▼0.4 | 3.8%▲3.3 | 88.6% | 975 | הליכוד 57.7% |
| ספט׳ 2019 | 98.8%▲3.9 | 0.9%▼0.4 | 0.3%▲0.3 | 0.0%▼3.8 | 86.6% | 975 | הליכוד 49.4% |
| 2020 | 98.8%±0.0 | 0.9%±0.0 | 0.3%±0.0 | – | 86.4% | 1,002 | הליכוד 59.8% |
| 2021 | 99.1%▲0.3 | 0.8%▼0.1 | 0.1%▼0.2 | – | 84.7% | 1,045 | הליכוד 44.2% |
| 2022 | 98.8%▼0.3 | 0.6%▼0.1 | 0.1%±0.0 | 0.1% | 85.2% | 1,129 | הליכוד 50.6% |
| 2026 | 96.4%▼2.5 | 2.9%▲2.3 | 0.5%▲0.4 | 0.1%±0.0 | 85.1% | 1,355 | הליכוד 45.3% |
מפקד 2022
| ברכה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 3,280 | 9,601,720 | 818879 | 219 מתוך 1,162126 מתוך 1,02727 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 12,618 | – | 989998 | 20 מתוך 1,16216 מתוך 1,0274 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 16 | 30 | 4418 | 1,106 מתוך 1,162975 מתוך 1,02790 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 2.6% | 12.4% | 7628 | 1,066 מתוך 1,151951 מתוך 1,01682 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 38.3% | 25.8% | 646057 | 414 מתוך 1,159412 מתוך 1,02753 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 49.1% | 25.3% | 979791 | 29 מתוך 1,01229 מתוך 1,00312 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 97,800 | 104,300 | 241630 | 877 מתוך 1,160864 מתוך 1,02786 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 80.4% | 69.8% | 504 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- יצהר 3.8 ק״מ · איתמר 4.6 ק״מ · אלון מורה 7.8 ק״מ · כפר תפוח 8.3 ק״מ · רחלים 10.1 ק״מ