בוסתן הגליל
סמל למ״ס 559 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית מטה אשר · אוכלוסייה 1,020 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 57.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בוסתן הגליל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 30.9% | 16.1% | 615656 | 461 מתוך 1,192453 מתוך 1,038182 מתוך 408 |
| הליכוד | 25.3% | 20.5% | 747177 | 305 מתוך 1,192300 מתוך 1,03894 מתוך 408 |
| ביחד | 14.3% | 9.3% | 666168 | 408 מתוך 1,192407 מתוך 1,038132 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 9.0% | 6.4% | 555049 | 541 מתוך 1,192523 מתוך 1,038209 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 4.7% | 5.7% | 575171 | 505 מתוך 1,192499 מתוך 1,038118 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.0% | 2.7% | 716671 | 332 מתוך 1,192332 מתוך 1,038110 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.9% | 5.1% | 595367 | 487 מתוך 1,192483 מתוך 1,038132 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 2.9% | 5.9% | 403435 | 702 מתוך 1,192671 מתוך 1,038260 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.4% | 1.7% | 696472 | 354 מתוך 1,192351 מתוך 1,038108 מתוך 408 |
| ש״ס | 2.3% | 5.3% | 757282 | 286 מתוך 1,192280 מתוך 1,03872 מתוך 408 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.0% | 979895 | 21 מתוך 1,19212 מתוך 1,03813 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364035 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038221 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 38.5% | 44.0% | 585270 | 502 מתוך 1,192494 מתוך 1,038124 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 57.2% | 37.8% | 534847 | 555 מתוך 1,192538 מתוך 1,038216 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 4.2% | 2.8% | 737074 | 299 מתוך 1,192298 מתוך 1,038103 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 77.7% | 78.0% | 454659 | 638 מתוך 1,192553 מתוך 1,038166 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 621 | 5,690,682 | 606764 | 475 מתוך 1,192346 מתוך 1,038146 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 21.6% | 62.4% | 0.0% | 13.9% | 68.9% | 245 | העבודה-מימד 27.8% |
| 2009 | 31.6%▲9.9 | 64.2%▲1.7 | 0.4%▲0.4 | 1.4%▼12.5 | 73.0% | 282 | קדימה 34.0% |
| 2013 | 31.2%▼0.3 | 63.1%▼1.1 | 0.0%▼0.4 | 3.0%▲1.6 | 80.1% | 336 | העבודה 26.5% |
| 2015 | 32.1%▲0.8 | 57.7%▼5.4 | 0.0%±0.0 | 9.7%▲6.7 | 77.8% | 402 | המחנה הציוני 37.3% |
| אפר׳ 2019 | 38.4%▲6.3 | 54.9%▼2.8 | 0.0%±0.0 | 6.5%▼3.2 | 79.2% | 565 | כחול לבן 40.9% |
| ספט׳ 2019 | 37.8%▼0.6 | 55.0%▲0.2 | 0.0%±0.0 | 6.8%▲0.3 | 78.9% | 556 | כחול לבן 42.6% |
| 2020 | 38.5%▲0.8 | 61.1%▲6.1 | 0.0%±0.0 | – | 77.3% | 550 | כחול לבן 50.7% |
| 2021 | 37.5%▼1.0 | 60.3%▼0.8 | 0.0%±0.0 | – | 75.3% | 552 | הליכוד 24.3% |
| 2022 | 42.2%▲4.7 | 56.0%▼4.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 75.3% | 562 | יש עתיד 30.4% |
| 2026 | 38.5%▼3.7 | 57.2%▲1.1 | 0.0%±0.0 | 4.2%▲4.2 | 77.7% | 621 | ישר! 30.9% |
מפקד 2022
| בוסתן הגליל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,020 | 9,601,720 | 566262 | 510 מתוך 1,162390 מתוך 1,027155 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,574 | – | 111314 | 1,032 מתוך 1,162898 מתוך 1,027353 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494344 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,027211 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 12.0% | 12.4% | 605656 | 454 מתוך 1,151444 מתוך 1,016176 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 33.0% | 25.8% | 504457 | 580 מתוך 1,159577 מתוך 1,027174 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 31.9% | 25.3% | 858588 | 152 מתוך 1,012150 מתוך 1,00340 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 132,000 | 104,300 | 656177 | 407 מתוך 1,160404 מתוך 1,02796 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 94.0% | 69.8% | 56 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שמרת 1.2 ק״מ · לוחמי הגיטאות 2.0 ק״מ · עכו 2.5 ק״מ · רגבה 3.4 ק״מ · שבי ציון 3.4 ק״מ