דבורייה
סמל למ״ס 489 · ערבי מוסלמי · יישוב עירוני ערבי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 10,480 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 97.4% (ארצי 14.7%), עלייה של 0.3 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | דבורייה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 72.9% | 8.8% | 997398 | 18 מתוך 1,19217 מתוך 619 מתוך 408 |
| רע״ם | 24.5% | 5.9% | 923589 | 97 מתוך 1,19239 מתוך 6145 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 1.5% | 6.4% | 284719 | 847 מתוך 1,19231 מתוך 61328 מתוך 408 |
| ישר! | 0.2% | 16.1% | 5303 | 1,105 מתוך 1,19232 מתוך 61390 מתוך 408 |
| הליכוד | 0.1% | 20.5% | 150 | 1,156 מתוך 1,19243 מתוך 61396 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 763876 | 216 מתוך 1,19230 מתוך 6172 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 0.2% | 44.0% | 1121 | 1,158 מתוך 1,19237 מתוך 61394 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 1.8% | 37.8% | 9424 | 1,079 מתוך 1,19233 מתוך 61389 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 97.4% | 14.7% | 966797 | 48 מתוך 1,19221 מתוך 6115 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 81.9% | 78.0% | 815888 | 220 מתוך 1,19226 מתוך 6148 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 6,647 | 5,690,682 | 894892 | 127 מתוך 1,19232 מתוך 6135 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 0.5% | 11.4% | 87.4% | 0.3% | 56.7% | 2,641 | רע״ם-תע״ל 39.8% |
| 2009 | 0.5%±0.0 | 3.2%▼8.2 | 95.8%▲8.4 | 0.0%▼0.3 | 63.4% | 3,221 | רע״ם-תע״ל 42.4% |
| 2013 | 4.2%▲3.7 | 8.2%▲5.0 | 87.1%▼8.7 | 0.2%▲0.2 | 58.1% | 3,327 | רע״ם-תע״ל 36.9% |
| 2015 | 0.8%▼3.4 | 0.8%▼7.3 | 97.6%▲10.5 | 0.1%▼0.1 | 74.3% | 4,504 | הרשימה המשותפת 97.6% |
| אפר׳ 2019 | 2.7%▲1.9 | 4.8%▲4.0 | 91.5%▼6.1 | 0.3%▲0.2 | 54.9% | 3,750 | חד״ש-תע״ל 46.8% |
| ספט׳ 2019 | 1.3%▼1.3 | 2.1%▼2.7 | 95.2%▲3.7 | 0.1%▼0.2 | 64.5% | 4,466 | הרשימה המשותפת 95.2% |
| 2020 | 0.2%▼1.1 | 1.1%▼1.0 | 98.4%▲3.1 | – | 69.9% | 4,906 | הרשימה המשותפת 98.4% |
| 2021 | 1.8%▲1.6 | 2.1%▲1.0 | 95.9%▼2.5 | – | 47.8% | 3,452 | הרשימה המשותפת 55.1% |
| 2022 | 0.5%▼1.2 | 1.8%▼0.4 | 97.1%▲1.2 | 0.0% | 56.4% | 4,206 | חד״ש-תע״ל 35.0% |
| 2026 | 0.2%▼0.4 | 1.8%±0.0 | 97.4%▲0.3 | 0.0%±0.0 | 81.9% | 6,647 | הרשימה המשותפת 72.9% |
מפקד 2022
| דבורייה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 10,480 | 9,601,720 | 884791 | 138 מתוך 1,16233 מתוך 6139 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 6,276 | – | 865592 | 161 מתוך 1,16228 מתוך 6134 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | מוסלמים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 28 | 30 | 297522 | 779 מתוך 1,1626 מתוך 61295 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 8.1% | 12.4% | 329730 | 775 מתוך 1,1513 מתוך 61282 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 19.1% | 25.8% | 228829 | 896 מתוך 1,1598 מתוך 61288 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 75,800 | 104,300 | 74510 | 1,081 מתוך 1,16034 מתוך 61369 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 62.1% | 69.8% | 1,009 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.