כפר תבור

סמל למ״ס 47 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 4,360 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 65.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 17.4%2009: מחנה נתניהו 31.0%2013: מחנה נתניהו 29.4%2015: מחנה נתניהו 29.9%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 30.9%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 30.1%2020: מחנה נתניהו 34.3%2021: מחנה נתניהו 31.2%2022: מחנה נתניהו 33.8%2026: מחנה נתניהו 28.5%2006: המחנה שמולו 69.7%2009: המחנה שמולו 65.8%2013: המחנה שמולו 65.2%2015: המחנה שמולו 60.7%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 61.9%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 63.6%2020: המחנה שמולו 64.9%2021: המחנה שמולו 66.2%2022: המחנה שמולו 63.0%2026: המחנה שמולו 65.2%2006: מפלגות ערביות 0.2%2009: מפלגות ערביות 0.1%2013: מפלגות ערביות 0.3%2015: מפלגות ערביות 0.3%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.4%2020: מפלגות ערביות 0.6%2021: מפלגות ערביות 0.4%2022: מפלגות ערביות 0.7%2026: מפלגות ערביות 1.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהכפר תבורישראלאחוזוןדירוג
ישר!33.6%16.1%696565369 מתוך 1,192361 מתוך 1,038144 מתוך 408
הליכוד17.4%20.5%645971432 מתוך 1,192423 מתוך 1,038120 מתוך 408
ביחד15.4%9.3%726874329 מתוך 1,192328 מתוך 1,038106 מתוך 408
הדמוקרטים10.0%6.4%575250517 מתוך 1,192500 מתוך 1,038202 מתוך 408
ישראל ביתנו6.1%5.9%838376188 מתוך 1,192160 מתוך 1,03891 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה5.0%2.7%848284179 מתוך 1,192179 מתוך 1,03864 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות4.0%5.1%595468472 מתוך 1,192468 מתוך 1,038126 מתוך 408
עוצמה יהודית3.5%5.7%504363587 מתוך 1,192580 מתוך 1,038146 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה2.9%1.7%777481269 מתוך 1,192266 מתוך 1,03875 מתוך 408
ש״ס0.7%5.3%595471462 מתוך 1,192450 מתוך 1,038109 מתוך 408
הרשימה המשותפת0.6%8.8%799071232 מתוך 1,19283 מתוך 1,038114 מתוך 408
רע״ם0.3%5.9%647352344 מתוך 1,192193 מתוך 1,038163 מתוך 408
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.3%0.8%485446477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038175 מתוך 408
גוש ביבי28.5%44.0%514565581 מתוך 1,192570 מתוך 1,038144 מתוך 408
גוש השינוי65.2%37.8%595450492 מתוך 1,192478 מתוך 1,038203 מתוך 408
המפלגות הערביות1.0%14.7%788969249 מתוך 1,19297 מתוך 1,038118 מתוך 408
לא התחייבו לגוש5.0%2.8%838184185 מתוך 1,192184 מתוך 1,03865 מתוך 408
אחוז הצבעה77.4%78.0%434457666 מתוך 1,192577 מתוך 1,038175 מתוך 408
קולות כשרים2,8035,690,682849085188 מתוך 1,192107 מתוך 1,03861 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200617.4%69.7%0.2%11.9%69.5%1,292קדימה 37.1%
200931.0%▲13.565.8%▼3.90.1%±0.00.6%▼11.370.6%1,457קדימה 38.0%
201329.4%▼1.665.2%▼0.60.3%▲0.13.0%▲2.473.6%1,846העבודה 25.0%
201529.9%▲0.560.7%▼4.40.3%±0.08.8%▲5.875.3%2,094המחנה הציוני 40.7%
אפר׳ 201930.9%▲1.061.9%▲1.10.2%±0.06.7%▼2.175.0%2,474כחול לבן 50.8%
ספט׳ 201930.1%▼0.963.6%▲1.70.4%▲0.25.5%▼1.272.8%2,432כחול לבן 49.8%
202034.3%▲4.264.9%▲1.30.6%▲0.2–72.5%2,437כחול לבן 53.2%
202131.2%▼3.266.2%▲1.30.4%▼0.2–70.6%2,430יש עתיד 23.7%
202233.8%▲2.763.0%▼3.10.7%▲0.20.0%69.9%2,453יש עתיד 29.6%
202628.5%▼5.365.2%▲2.21.0%▲0.35.0%▲5.077.4%2,803ישר! 33.6%

מפקד 2022

כפר תבורישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)4,3609,601,720838984201 מתוך 1,162118 מתוך 1,02765 מתוך 408
תושבים לקמ״ר2,677–535956545 מתוך 1,162417 מתוך 1,027181 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3730838179141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02761 מתוך 408
בני 65 ומעלה13.5%12.4%676463374 מתוך 1,151367 מתוך 1,016149 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)42.3%25.8%777582257 מתוך 1,159255 מתוך 1,02772 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)13.8%25.3%353538656 מתוך 1,012647 מתוך 1,003199 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)166,700104,300908893119 מתוך 1,160119 מתוך 1,02728 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202287.3%69.8%219 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים