שדמות דבורה
סמל למ״ס 306 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגליל התחתון · אוכלוסייה 790 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 83.9% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שדמות דבורה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 42.3% | 16.1% | 939393 | 79 מתוך 1,19276 מתוך 1,03829 מתוך 408 |
| ביחד | 19.2% | 9.3% | 908992 | 113 מתוך 1,192113 מתוך 1,03833 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 16.3% | 6.4% | 686460 | 384 מתוך 1,192375 מתוך 1,038162 מתוך 408 |
| הליכוד | 7.4% | 20.5% | 383144 | 735 מתוך 1,192712 מתוך 1,038222 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 6.1% | 5.9% | 838376 | 188 מתוך 1,192160 מתוך 1,03891 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.6% | 5.1% | 413347 | 677 מתוך 1,192671 מתוך 1,038207 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 2.7% | 443647 | 652 מתוך 1,192649 מתוך 1,038210 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.7% | 5.7% | 342547 | 780 מתוך 1,192770 מתוך 1,038215 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 1.7% | 271831 | 834 מתוך 1,192824 מתוך 1,038265 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 718260 | 288 מתוך 1,192140 מתוך 1,038139 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556347 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,038180 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364035 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038221 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 12.6% | 44.0% | 312341 | 812 מתוך 1,192794 מתוך 1,038237 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 83.9% | 37.8% | 817878 | 225 מתוך 1,192225 מתוך 1,03891 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.7% | 14.7% | 708161 | 321 מתוך 1,192168 מתוך 1,038149 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.6% | 2.8% | 433546 | 658 מתוך 1,192653 מתוך 1,038214 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 79.8% | 78.0% | 646575 | 418 מתוך 1,192348 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 459 | 5,690,682 | 424645 | 693 מתוך 1,192557 מתוך 1,038223 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 14.8% | 70.0% | 0.0% | 14.0% | 72.8% | 250 | קדימה 33.2% |
| 2009 | 19.7%▲4.9 | 75.2%▲5.2 | 0.0%±0.0 | 1.1%▼12.9 | 73.8% | 274 | קדימה 42.3% |
| 2013 | 16.5%▼3.2 | 77.1%▲2.0 | 0.0%±0.0 | 3.4%▲2.3 | 78.8% | 328 | העבודה 32.9% |
| 2015 | 13.3%▼3.1 | 76.1%▼1.0 | 0.0%±0.0 | 10.3%▲7.0 | 82.4% | 368 | המחנה הציוני 53.5% |
| אפר׳ 2019 | 12.5%▼0.8 | 81.9%▲5.8 | 0.0%±0.0 | 5.4%▼5.0 | 81.3% | 392 | כחול לבן 66.8% |
| ספט׳ 2019 | 12.5%±0.0 | 82.0%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 4.3%▼1.1 | 81.3% | 399 | כחול לבן 65.2% |
| 2020 | 12.8%▲0.3 | 86.4%▲4.5 | 0.5%▲0.5 | – | 80.3% | 383 | כחול לבן 70.8% |
| 2021 | 13.8%▲1.0 | 83.9%▼2.6 | 0.5%±0.0 | – | 79.9% | 384 | יש עתיד 28.6% |
| 2022 | 11.9%▼1.9 | 84.7%▲0.9 | 0.3%▼0.3 | 0.0% | 78.2% | 386 | יש עתיד 49.7% |
| 2026 | 12.6%▲0.7 | 83.9%▼0.8 | 0.7%▲0.4 | 2.6%▲2.6 | 79.8% | 459 | ישר! 42.3% |
מפקד 2022
| שדמות דבורה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 790 | 9,601,720 | 394445 | 698 מתוך 1,162574 מתוך 1,027224 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,549 | – | 101113 | 1,046 מתוך 1,162912 מתוך 1,027355 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706664 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,027116 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 12.0% | 12.4% | 605656 | 454 מתוך 1,151444 מתוך 1,016176 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 40.7% | 25.8% | 726877 | 323 מתוך 1,159321 מתוך 1,02793 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 20.6% | 25.3% | 626264 | 386 מתוך 1,012380 מתוך 1,003115 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 146,100 | 104,300 | 777485 | 265 מתוך 1,160263 מתוך 1,02760 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 80.6% | 69.8% | 496 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כפר תבור 1.8 ק״מ · כפר כמא 2.9 ק״מ · שבלי - אום אל-גנם 3.3 ק״מ · כפר קיש 3.5 ק״מ · שרונה 4.4 ק״מ