כפר כמא

סמל למ״ס 508 · דרוזים וצ'רקסים · יישוב עירוני ערבי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 3,410 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 69.7% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 5.5%2009: מחנה נתניהו 3.6%2013: מחנה נתניהו 8.1%2015: מחנה נתניהו 6.4%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 5.7%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 2.3%2020: מחנה נתניהו 2.3%2021: מחנה נתניהו 9.7%2022: מחנה נתניהו 3.7%2026: מחנה נתניהו 0.8%2006: המחנה שמולו 78.1%2009: המחנה שמולו 82.6%2013: המחנה שמולו 67.7%2015: המחנה שמולו 67.1%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 86.9%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 84.6%2020: המחנה שמולו 83.0%2021: המחנה שמולו 79.6%2022: המחנה שמולו 70.6%2026: המחנה שמולו 69.7%2006: מפלגות ערביות 8.2%2009: מפלגות ערביות 11.2%2013: מפלגות ערביות 19.5%2015: מפלגות ערביות 13.3%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 4.3%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 9.3%2020: מפלגות ערביות 14.2%2021: מפלגות ערביות 6.8%2022: מפלגות ערביות 23.0%2026: מפלגות ערביות 25.8%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהכפר כמאישראלאחוזוןדירוג
ישר!37.4%16.1%817879229 מתוך 1,1925 מתוך 1984 מתוך 408
הדמוקרטים24.5%6.4%8410078193 מתוך 1,1921 מתוך 1988 מתוך 408
רע״ם18.0%5.9%918986113 מתוך 1,1923 מתוך 1957 מתוך 408
הרשימה המשותפת7.8%8.8%917283114 מתוך 1,1926 מתוך 1971 מתוך 408
ביחד4.2%9.3%307831833 מתוך 1,1924 מתוך 19281 מתוך 408
ישראל ביתנו3.7%5.9%51046576 מתוך 1,19219 מתוך 19217 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.5%2.7%428945673 מתוך 1,1923 מתוך 19218 מתוך 408
הליכוד0.6%20.5%90111,083 מתוך 1,19219 מתוך 19363 מתוך 408
ש״ס0.1%5.3%325640744 מתוך 1,1924 מתוך 19211 מתוך 408
עוצמה יהודית0.1%5.7%1111141,052 מתוך 1,19216 מתוך 19344 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.1%1.7%1311151,029 מתוך 1,19214 מתוך 19338 מתוך 408
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.1%0.0%95949628 מתוך 1,1922 מתוך 197 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות1.0%0.8%911009287 מתוך 1,1921 מתוך 1925 מתוך 408
גוש ביבי0.8%44.0%80101,091 מתוך 1,19219 מתוך 19365 מתוך 408
גוש השינוי69.7%37.8%634456440 מתוך 1,19211 מתוך 19179 מתוך 408
המפלגות הערביות25.8%14.7%898384131 מתוך 1,1924 מתוך 1968 מתוך 408
לא התחייבו לגוש2.6%2.8%437246658 מתוך 1,1925 מתוך 19214 מתוך 408
אחוז הצבעה60.2%78.0%24431,166 מתוך 1,19211 מתוך 19394 מתוך 408
קולות כשרים1,6565,690,682813382229 מתוך 1,19213 מתוך 1976 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20065.5%78.1%8.2%7.5%30.2%548העבודה-מימד 53.3%
20093.6%▼1.982.6%▲4.511.2%▲3.00.2%▼7.325.9%499קדימה 42.9%
20138.1%▲4.567.7%▼14.919.5%▲8.32.3%▲2.135.3%780העבודה 32.4%
20156.4%▼1.767.1%▼0.613.3%▼6.211.4%▲9.047.1%1,083המחנה הציוני 53.4%
אפר׳ 20195.7%▼0.786.9%▲19.84.3%▼9.01.6%▼9.842.1%1,062כחול לבן 67.7%
ספט׳ 20192.3%▼3.384.6%▼2.39.3%▲4.92.6%▲1.044.1%1,122כחול לבן 69.5%
20202.3%±0.083.0%▼1.614.2%▲4.9–42.3%1,095כחול לבן 68.9%
20219.7%▲7.479.6%▼3.46.8%▼7.4–33.0%858כחול לבן 20.2%
20223.7%▼6.070.6%▼9.023.0%▲16.30.0%35.2%930יש עתיד 28.8%
20260.8%▼2.869.7%▼0.925.8%▲2.82.6%▲2.660.2%1,656ישר! 37.4%

מפקד 2022

כפר כמאישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)3,4109,601,720821783212 מתוך 1,16216 מתוך 1971 מתוך 408
תושבים לקמ״ר3,345–662870401 מתוך 1,16214 מתוך 19123 מתוך 408
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתדתיחילוני
גיל חציוני3330548349443 מתוך 1,1621 מתוך 19182 מתוך 408
בני 65 ומעלה13.2%12.4%6610062386 מתוך 1,1511 מתוך 19153 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)20.3%25.8%259433859 מתוך 1,1592 מתוך 19270 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)109,100104,300389448722 מתוך 1,1602 מתוך 19212 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202239.1%69.8%1,122 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים