שרונה
סמל למ״ס 292 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגליל התחתון · אוכלוסייה 700 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 80.3% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שרונה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 38.2% | 16.1% | 838182 | 207 מתוך 1,192203 מתוך 1,03873 מתוך 408 |
| ביחד | 20.9% | 9.3% | 959496 | 64 מתוך 1,19264 מתוך 1,03819 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 18.2% | 6.4% | 716865 | 342 מתוך 1,192335 מתוך 1,038142 מתוך 408 |
| הליכוד | 7.7% | 20.5% | 393247 | 716 מתוך 1,192694 מתוך 1,038215 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 6.7% | 2.7% | 959495 | 54 מתוך 1,19254 מתוך 1,03820 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.2% | 5.1% | 514458 | 576 מתוך 1,192572 מתוך 1,038167 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 3.0% | 5.9% | 413537 | 688 מתוך 1,192657 מתוך 1,038255 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.2% | 5.7% | 281938 | 845 מתוך 1,192834 מתוך 1,038248 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 1.7% | 19825 | 944 מתוך 1,192928 מתוך 1,038300 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383249 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038181 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 13.0% | 44.0% | 332443 | 804 מתוך 1,192786 מתוך 1,038233 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 80.3% | 37.8% | 747169 | 304 מתוך 1,192298 מתוך 1,038126 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 6.7% | 2.8% | 959495 | 56 מתוך 1,19255 מתוך 1,03821 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 83.4% | 78.0% | 888992 | 140 מתוך 1,192106 מתוך 1,03832 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 401 | 5,690,682 | 343733 | 789 מתוך 1,192648 מתוך 1,038271 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 12.4% | 67.2% | 0.4% | 19.0% | 75.5% | 274 | קדימה 31.8% |
| 2009 | 21.1%▲8.7 | 74.9%▲7.8 | 0.0%▼0.4 | 2.0%▼17.0 | 77.6% | 299 | קדימה 46.5% |
| 2013 | 14.5%▼6.6 | 79.6%▲4.7 | 0.6%▲0.6 | 2.4%▲0.4 | 79.6% | 339 | העבודה 28.6% |
| 2015 | 20.5%▲6.1 | 69.4%▼10.3 | 0.0%▼0.6 | 9.8%▲7.5 | 80.1% | 346 | המחנה הציוני 50.9% |
| אפר׳ 2019 | 14.9%▼5.7 | 80.0%▲10.6 | 0.0%±0.0 | 4.9%▼5.0 | 79.2% | 350 | כחול לבן 58.6% |
| ספט׳ 2019 | 12.4%▼2.4 | 82.1%▲2.1 | 0.3%▲0.3 | 5.2%▲0.3 | 77.6% | 346 | כחול לבן 62.1% |
| 2020 | 15.4%▲2.9 | 83.5%▲1.4 | 0.6%▲0.3 | – | 79.0% | 345 | כחול לבן 65.8% |
| 2021 | 17.2%▲1.8 | 81.9%▼1.6 | 0.3%▼0.3 | – | 77.7% | 337 | כחול לבן 24.9% |
| 2022 | 18.1%▲0.9 | 80.7%▼1.2 | 0.3%±0.0 | 0.0% | 75.5% | 332 | יש עתיד 30.4% |
| 2026 | 13.0%▼5.1 | 80.3%▼0.4 | 0.0%▼0.3 | 6.7%▲6.7 | 83.4% | 401 | ישר! 38.2% |
מפקד 2022
| שרונה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 700 | 9,601,720 | 313434 | 796 מתוך 1,162670 מתוך 1,027265 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,267 | – | 446 | 1,116 מתוך 1,162981 מתוך 1,027384 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 37 | 30 | 838179 | 141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02761 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 16.1% | 12.4% | 828078 | 202 מתוך 1,151199 מתוך 1,01690 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 36.3% | 25.8% | 575265 | 492 מתוך 1,159490 מתוך 1,027142 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 22.7% | 25.3% | 686871 | 323 מתוך 1,012317 מתוך 1,00394 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 147,000 | 104,300 | 787586 | 258 מתוך 1,160256 מתוך 1,02758 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 74.4% | 69.8% | 744 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כפר כמא 2.5 ק״מ · יבנאל 4.0 ק״מ · הזורעים 4.0 ק״מ · שדמות דבורה 4.4 ק״מ · שדה אילן 4.7 ק״מ