כפר קיש
סמל למ״ס 388 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגליל התחתון · אוכלוסייה 720 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 73.6% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר קיש | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 32.2% | 16.1% | 656060 | 419 מתוך 1,192411 מתוך 1,038163 מתוך 408 |
| ביחד | 20.3% | 9.3% | 939294 | 79 מתוך 1,19279 מתוך 1,03826 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 13.6% | 6.4% | 635857 | 444 מתוך 1,192433 מתוך 1,038176 מתוך 408 |
| הליכוד | 11.7% | 20.5% | 514660 | 576 מתוך 1,192561 מתוך 1,038163 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 7.5% | 5.9% | 919286 | 102 מתוך 1,19279 מתוך 1,03854 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 4.7% | 5.7% | 575171 | 505 מתוך 1,192499 מתוך 1,038118 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.5% | 1.7% | 827986 | 207 מתוך 1,192204 מתוך 1,03856 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 2.7% | 514455 | 560 מתוך 1,192558 מתוך 1,038177 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.6% | 5.1% | 413347 | 677 מתוך 1,192671 מתוך 1,038207 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383249 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038181 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635874 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03883 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556344 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038198 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364035 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038221 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 22.9% | 44.0% | 463959 | 642 מתוך 1,192631 מתוך 1,038168 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 73.6% | 37.8% | 676360 | 393 מתוך 1,192383 מתוך 1,038161 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404629 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038256 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 2.8% | 504354 | 564 מתוך 1,192561 מתוך 1,038178 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 76.8% | 78.0% | 393952 | 724 מתוך 1,192630 מתוך 1,038196 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 428 | 5,690,682 | 384240 | 743 מתוך 1,192604 מתוך 1,038245 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 10.1% | 69.6% | 0.0% | 17.4% | 56.3% | 138 | העבודה-מימד 38.4% |
| 2009 | 24.3%▲14.2 | 70.2%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 2.8%▼14.6 | 68.7% | 181 | קדימה 40.9% |
| 2013 | 23.2%▼1.1 | 72.4%▲2.2 | 0.0%±0.0 | 1.3%▼1.4 | 68.8% | 228 | יש עתיד 30.3% |
| 2015 | 18.5%▼4.8 | 74.3%▲1.9 | 0.0%±0.0 | 6.9%▲5.6 | 74.3% | 276 | המחנה הציוני 54.0% |
| אפר׳ 2019 | 23.4%▲4.9 | 70.4%▼3.9 | 0.0%±0.0 | 5.6%▼1.3 | 75.2% | 321 | כחול לבן 54.8% |
| ספט׳ 2019 | 23.8%▲0.4 | 69.2%▼1.2 | 0.0%±0.0 | 6.0%▲0.4 | 72.0% | 315 | כחול לבן 53.0% |
| 2020 | 26.4%▲2.6 | 73.0%▲3.8 | 0.6%▲0.6 | – | 72.6% | 318 | כחול לבן 61.6% |
| 2021 | 21.1%▼5.3 | 73.5%▲0.5 | 0.3%▼0.3 | – | 71.6% | 332 | יש עתיד 27.7% |
| 2022 | 26.1%▲5.0 | 70.9%▼2.6 | 0.0%▼0.3 | 0.0% | 68.8% | 337 | יש עתיד 40.1% |
| 2026 | 22.9%▼3.2 | 73.6%▲2.7 | 0.2%▲0.2 | 3.0%▲3.0 | 76.8% | 428 | ישר! 32.2% |
מפקד 2022
| כפר קיש | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 720 | 9,601,720 | 333738 | 764 מתוך 1,162638 מתוך 1,027249 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,632 | – | 131516 | 1,010 מתוך 1,162876 מתוך 1,027342 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625856 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027148 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 11.6% | 12.4% | 575353 | 484 מתוך 1,151472 מתוך 1,016188 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 38.1% | 25.8% | 635970 | 424 מתוך 1,159422 מתוך 1,027122 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 20.1% | 25.3% | 606062 | 401 מתוך 1,012395 מתוך 1,003121 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 119,100 | 104,300 | 504462 | 577 מתוך 1,160573 מתוך 1,027157 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 70.2% | 69.8% | 885 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- גזית 3.1 ק״מ · עין דור 3.3 ק״מ · שדמות דבורה 3.5 ק״מ · כפר מצר 3.5 ק״מ · כפר תבור 3.5 ק״מ