עין דור
סמל למ״ס 436 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק יזרעאל · אוכלוסייה 1,160 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 85.0% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עין דור | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 33.5% | 16.1% | 686564 | 372 מתוך 1,192364 מתוך 1,038146 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 28.6% | 6.4% | 888785 | 139 מתוך 1,192138 מתוך 1,03863 מתוך 408 |
| ביחד | 17.1% | 9.3% | 807782 | 235 מתוך 1,192235 מתוך 1,03872 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 5.8% | 5.9% | 808073 | 222 מתוך 1,192194 מתוך 1,038107 מתוך 408 |
| הליכוד | 4.6% | 20.5% | 251628 | 890 מתוך 1,192864 מתוך 1,038292 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.0% | 2.7% | 716671 | 332 מתוך 1,192332 מתוך 1,038110 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.0% | 5.1% | 463853 | 631 מתוך 1,192627 מתוך 1,038188 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.9% | 5.7% | 362749 | 756 מתוך 1,192746 מתוך 1,038207 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 1.7% | 271831 | 834 מתוך 1,192824 מתוך 1,038265 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706780 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03864 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647352 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,038163 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485643 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,038219 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 10.6% | 44.0% | 261835 | 874 מתוך 1,192852 מתוך 1,038266 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 85.0% | 37.8% | 838180 | 199 מתוך 1,192199 מתוך 1,03880 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576546 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,038199 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 4.0% | 2.8% | 706671 | 339 מתוך 1,192338 מתוך 1,038113 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 68.3% | 78.0% | 9813 | 1,085 מתוך 1,192958 מתוך 1,038354 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 678 | 5,690,682 | 647168 | 423 מתוך 1,192295 מתוך 1,038131 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2.0% | 90.2% | 0.3% | 6.5% | 59.4% | 397 | מרצ-יחד 52.9% |
| 2009 | 7.7%▲5.7 | 87.8%▼2.3 | 0.7%▲0.5 | 1.2%▼5.3 | 57.9% | 403 | התנועה החדשה-מרצ 40.4% |
| 2013 | 7.0%▼0.7 | 86.1%▼1.7 | 0.2%▼0.5 | 3.2%▲2.0 | 64.4% | 497 | מרצ 36.4% |
| 2015 | 6.9%▼0.2 | 83.0%▼3.1 | 0.2%±0.0 | 9.8%▲6.6 | 66.9% | 583 | המחנה הציוני 47.7% |
| אפר׳ 2019 | 7.2%▲0.4 | 88.6%▲5.6 | 0.3%▲0.2 | 3.4%▼6.4 | 65.8% | 595 | כחול לבן 52.8% |
| ספט׳ 2019 | 6.8%▼0.4 | 88.7%▲0.1 | 0.2%▼0.2 | 4.0%▲0.6 | 63.8% | 575 | כחול לבן 51.8% |
| 2020 | 7.1%▲0.3 | 92.0%▲3.4 | 0.7%▲0.5 | – | 62.5% | 566 | כחול לבן 57.2% |
| 2021 | 6.6%▼0.5 | 90.5%▼1.6 | 0.0%▼0.7 | – | 62.7% | 578 | מרצ 27.5% |
| 2022 | 10.2%▲3.6 | 86.3%▼4.2 | 0.2%▲0.2 | 0.0% | 61.7% | 570 | יש עתיד 40.9% |
| 2026 | 10.6%▲0.4 | 85.0%▼1.4 | 0.4%▲0.3 | 4.0%▲4.0 | 68.3% | 678 | ישר! 33.5% |
מפקד 2022
| עין דור | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,160 | 9,601,720 | 626967 | 433 מתוך 1,162314 מתוך 1,027133 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,751 | – | 556158 | 526 מתוך 1,162400 מתוך 1,027171 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 37 | 30 | 838179 | 141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02761 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 17.8% | 12.4% | 888684 | 137 מתוך 1,151136 מתוך 1,01664 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 38.2% | 25.8% | 645970 | 418 מתוך 1,159416 מתוך 1,027118 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 9.9% | 25.3% | 191921 | 808 מתוך 1,012799 מתוך 1,003252 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 148,900 | 104,300 | 797687 | 247 מתוך 1,160245 מתוך 1,02755 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 81.0% | 69.8% | 478 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כפר מצר 1.4 ק״מ · טמרה (יזרעאל) 2.8 ק״מ · כפר קיש 3.3 ק״מ · כפר תבור 3.3 ק״מ · גזית 3.5 ק״מ