חיילים משוחררים
שכונה בדאלית אל-כרמל · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 7,520 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 80.5% (ארצי 37.8%), ירידה של 9.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | חיילים משוחררים | דאלית אל-כרמל | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 55.6% | 55.6% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 18.5% | 18.5% | 5.9% |
| הליכוד | 10.4% | 10.4% | 20.5% |
| הרשימה המשותפת | 4.7% | 4.7% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 4.2% | 4.2% | 6.4% |
| ביחד | 2.2% | 2.2% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 1.9% | 2.7% |
| רע״ם | 1.0% | 1.0% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 0.5% | 0.5% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.3% | 1.7% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.2% | 0.0% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.1% | 0.1% | 5.1% |
| ש״ס | 0.0% | 0.0% | 5.3% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.0% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 11.3% | 11.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 80.5% | 80.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 5.7% | 5.7% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.1% | 2.1% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 67.3% | 67.3% | 78.0% |
| קולות כשרים | 9,457 | 9,457 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 15.9% | 53.9% | 8.7% | 1.6% | 47.8% | 4,416 | קדימה 26.8% |
| 2009 | 36.0%▲20.1 | 51.6%▼2.3 | 8.8%▲0.1 | 0.2%▼1.4 | 43.6% | 4,399 | קדימה 24.7% |
| 2013 | 18.8%▼17.2 | 73.0%▲21.4 | 6.0%▼2.8 | 1.3%▲1.1 | 57.9% | 6,330 | קדימה 47.4% |
| 2015 | 23.2%▲4.4 | 31.4%▼41.6 | 6.9%▲0.9 | 37.9%▲36.7 | 58.6% | 6,666 | כולנו 37.6% |
| אפר׳ 2019 | 29.6%▲6.4 | 65.7%▲34.3 | 2.1%▼4.8 | 1.2%▼36.8 | 59.8% | 7,404 | כחול לבן 55.4% |
| ספט׳ 2019 | 5.3%▼24.3 | 84.3%▲18.6 | 4.5%▲2.4 | 5.5%▲4.3 | 59.3% | 7,416 | כחול לבן 75.8% |
| 2020 | 6.6%▲1.2 | 83.8%▼0.4 | 9.2%▲4.7 | – | 56.3% | 7,102 | כחול לבן 73.2% |
| 2021 | 13.3%▲6.8 | 77.0%▼6.8 | 8.1%▼1.0 | – | 40.8% | 3,648 | יש עתיד 25.4% |
| 2022 | 3.6%▼9.7 | 89.9%▲12.9 | 4.9%▼3.2 | 0.0% | 55.1% | 7,225 | המחנה הממלכתי 54.9% |
| 2026 | 11.3%▲7.7 | 80.5%▼9.3 | 5.7%▲0.8 | 2.1%▲2.1 | 67.3% | 9,457 | ישר! 55.6% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | מסורתי | 7,520 | 9,457 | 11.3% | 80.5% | 5.7% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.