דאלית אל-כרמל
סמל למ״ס 494 · דרוזים וצ'רקסים · יישוב דרוזי · מחוז חיפה · אוכלוסייה 17,670 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 80.5% (ארצי 37.8%), ירידה של 9.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | דאלית אל-כרמל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 55.6% | 16.1% | 1009499 | 2 מתוך 1,1922 מתוך 192 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 18.5% | 5.9% | 9933100 | 15 מתוך 1,19213 מתוך 191 מתוך 86 |
| הליכוד | 10.4% | 20.5% | 484460 | 616 מתוך 1,19210 מתוך 1935 מתוך 86 |
| הרשימה המשותפת | 4.7% | 8.8% | 906779 | 121 מתוך 1,1927 מתוך 1919 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 4.2% | 6.4% | 442233 | 664 מתוך 1,19215 מתוך 1957 מתוך 86 |
| ביחד | 2.2% | 9.3% | 225621 | 923 מתוך 1,1929 מתוך 1968 מתוך 86 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 2.7% | 318333 | 800 מתוך 1,1924 מתוך 1958 מתוך 86 |
| רע״ם | 1.0% | 5.9% | 854478 | 176 מתוך 1,1929 מתוך 1920 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 0.5% | 5.7% | 175632 | 973 מתוך 1,1929 מתוך 1957 מתוך 86 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 1.7% | 153324 | 992 מתוך 1,19210 מתוך 1962 מתוך 86 |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.0% | 9810094 | 10 מתוך 1,1921 מתוך 195 מתוך 86 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.1% | 5.1% | 116720 | 1,048 מתוך 1,1926 מתוך 1968 מתוך 86 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 481735 | 477 מתוך 1,19216 מתוך 1942 מתוך 86 |
| גוש ביבי | 11.3% | 44.0% | 284448 | 853 מתוך 1,19211 מתוך 1945 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 80.5% | 37.8% | 757264 | 301 מתוך 1,1926 מתוך 1932 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 5.7% | 14.7% | 886179 | 145 מתוך 1,1927 מתוך 1919 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 2.1% | 2.8% | 346735 | 771 מתוך 1,1927 מתוך 1953 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 67.3% | 78.0% | 8782 | 1,097 מתוך 1,1925 מתוך 1984 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 9,457 | 5,690,682 | 929480 | 102 מתוך 1,1922 מתוך 1918 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 11.9% | 55.6% | 16.5% | 1.4% | 47.9% | 7,550 | העבודה-מימד 29.7% |
| 2009 | 29.2%▲17.3 | 52.9%▼2.7 | 15.1%▼1.4 | 0.5%▼1.0 | 44.8% | 7,630 | העבודה 29.7% |
| 2013 | 18.8%▼10.4 | 73.0%▲20.0 | 6.0%▼9.1 | 1.3%▲0.8 | 57.9% | 6,330 | קדימה 47.4% |
| 2015 | 23.2%▲4.4 | 31.4%▼41.6 | 6.9%▲0.9 | 37.9%▲36.7 | 58.6% | 6,666 | כולנו 37.6% |
| אפר׳ 2019 | 29.6%▲6.4 | 65.7%▲34.3 | 2.1%▼4.8 | 1.2%▼36.8 | 59.8% | 7,404 | כחול לבן 55.4% |
| ספט׳ 2019 | 5.3%▼24.3 | 84.3%▲18.6 | 4.5%▲2.4 | 5.5%▲4.3 | 59.3% | 7,416 | כחול לבן 75.8% |
| 2020 | 6.6%▲1.2 | 83.8%▼0.4 | 9.2%▲4.7 | – | 56.3% | 7,102 | כחול לבן 73.2% |
| 2021 | 13.7%▲7.1 | 77.0%▼6.9 | 8.1%▼1.1 | – | 40.1% | 5,136 | ישראל ביתנו 25.8% |
| 2022 | 3.6%▼10.0 | 89.9%▲12.9 | 4.9%▼3.2 | 0.0% | 55.1% | 7,225 | המחנה הממלכתי 54.9% |
| 2026 | 11.3%▲7.7 | 80.5%▼9.3 | 5.7%▲0.8 | 2.1%▲2.1 | 67.3% | 9,457 | ישר! 55.6% |
מפקד 2022
| דאלית אל-כרמל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 17,670 | 9,601,720 | 919480 | 101 מתוך 1,1622 מתוך 1918 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 2,550 | – | 50039 | 587 מתוך 1,16219 מתוך 1953 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | דרוזים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 548341 | 443 מתוך 1,1621 מתוך 1945 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 9.1% | 12.4% | 397238 | 695 מתוך 1,1516 מתוך 1953 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 14.4% | 25.8% | 133913 | 1,004 מתוך 1,15911 מתוך 1975 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 92,000 | 104,300 | 197220 | 944 מתוך 1,1606 מתוך 1969 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 59.2% | 69.8% | 1,036 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.