צאלים
שכונה באילת · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 5,180 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 57.7% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.8 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | צאלים | אילת | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 38.7% | 42.2% | 20.5% |
| ישר! | 19.5% | 20.5% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 8.8% | 6.7% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 7.6% | 7.6% | 5.7% |
| ביחד | 6.7% | 6.4% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 5.0% | 3.3% | 5.1% |
| ש״ס | 3.9% | 3.1% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.6% | 3.2% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 2.1% | 2.7% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.6% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.8% | 0.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.7% | 1.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.3% | 0.6% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.2% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 57.7% | 58.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 37.1% | 36.2% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.0% | 1.7% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.7% | 3.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 57.0% | 51.3% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,723 | 27,546 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 31.9% | 54.9% | 0.4% | 11.6% | 48.3% | 1,132 | קדימה 33.4% |
| 2009 | 49.2%▲17.3 | 48.3%▼6.7 | 0.2%▼0.2 | 0.4%▼11.2 | 53.9% | 1,264 | קדימה 40.1% |
| 2013 | 52.6%▲3.4 | 41.6%▼6.6 | 0.4%▲0.2 | 2.6%▲2.2 | 55.6% | 1,323 | הליכוד ביתנו 32.3% |
| 2015 | 55.4%▲2.8 | 29.0%▼12.7 | 0.3%±0.0 | 15.0%▲12.3 | 62.2% | 1,477 | הליכוד 34.2% |
| אפר׳ 2019 | 63.0%▲7.6 | 29.4%▲0.5 | 0.1%▼0.2 | 6.7%▼8.3 | 56.2% | 1,406 | הליכוד 44.0% |
| ספט׳ 2019 | 56.4%▼6.6 | 34.4%▲5.0 | 0.1%±0.0 | 8.6%▲1.9 | 54.3% | 1,366 | הליכוד 41.1% |
| 2020 | 61.6%▲5.1 | 37.6%▲3.2 | 0.6%▲0.4 | – | 55.6% | 1,382 | הליכוד 48.4% |
| 2021 | 58.9%▼2.7 | 38.6%▲1.0 | 0.4%▼0.2 | – | 52.3% | 1,309 | הליכוד 42.3% |
| 2022 | 63.6%▲4.7 | 34.1%▼4.4 | 0.8%▲0.4 | 0.1% | 53.6% | 1,365 | הליכוד 42.1% |
| 2026 | 57.7%▼5.8 | 37.1%▲2.9 | 1.0%▲0.2 | 3.7%▲3.6 | 57.0% | 1,723 | הליכוד 38.7% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | חילוני | 2,890 | 1,485 | 59.2% | 36.2% | 1.0% |
| 26 | חילוני | 2,290 | 238 | 48.7% | 42.9% | 1.3% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.