עין חרוד (מאוחד)
סמל למ״ס 82 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגלבוע · אוכלוסייה 820 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 89.0% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עין חרוד (מאוחד) | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 43.6% | 16.1% | 959495 | 62 מתוך 1,19259 מתוך 1,03819 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 24.2% | 6.4% | 838178 | 200 מתוך 1,192197 מתוך 1,03892 מתוך 408 |
| ביחד | 16.5% | 9.3% | 777479 | 270 מתוך 1,192269 מתוך 1,03885 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.7% | 5.9% | 646257 | 407 מתוך 1,192378 מתוך 1,038171 מתוך 408 |
| הליכוד | 3.4% | 20.5% | 191023 | 953 מתוך 1,192924 מתוך 1,038314 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.8% | 5.1% | 291937 | 832 מתוך 1,192823 מתוך 1,038249 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 2.7% | 261729 | 859 מתוך 1,192848 מתוך 1,038280 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.7% | 494151 | 582 מתוך 1,192576 מתוך 1,038190 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.4% | 5.7% | 302141 | 824 מתוך 1,192814 מתוך 1,038238 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.5% | 5.5% | 817987 | 197 מתוך 1,192191 מתוך 1,03849 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556344 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038198 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606757 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,038135 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 8.8% | 44.0% | 221328 | 923 מתוך 1,192899 מתוך 1,038292 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 89.0% | 37.8% | 918990 | 113 מתוך 1,192113 מתוך 1,03840 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404629 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038256 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 1.6% | 2.8% | 261628 | 869 מתוך 1,192851 מתוך 1,038288 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 75.0% | 78.0% | 303042 | 828 מתוך 1,192724 מתוך 1,038236 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 557 | 5,690,682 | 546058 | 546 מתוך 1,192413 מתוך 1,038171 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 10.7% | 80.0% | 0.0% | 8.2% | 65.3% | 441 | העבודה-מימד 50.3% |
| 2009 | 15.6%▲5.0 | 81.6%▲1.6 | 0.0%±0.0 | 1.7%▼6.5 | 70.9% | 473 | העבודה 44.6% |
| 2013 | 16.5%▲0.8 | 78.5%▼3.1 | 0.2%▲0.2 | 3.4%▲1.7 | 70.6% | 474 | העבודה 46.8% |
| 2015 | 12.4%▼4.0 | 80.1%▲1.6 | 0.0%▼0.2 | 7.0%▲3.7 | 71.4% | 483 | המחנה הציוני 63.4% |
| אפר׳ 2019 | 10.5%▼2.0 | 85.2%▲5.1 | 0.0%±0.0 | 4.1%▼2.9 | 72.2% | 488 | כחול לבן 49.2% |
| ספט׳ 2019 | 8.2%▼2.2 | 87.5%▲2.3 | 0.2%▲0.2 | 3.4%▼0.7 | 73.7% | 497 | כחול לבן 50.7% |
| 2020 | 11.7%▲3.4 | 87.9%▲0.4 | 0.0%▼0.2 | – | 72.5% | 496 | כחול לבן 60.5% |
| 2021 | 11.5%▼0.2 | 87.7%▼0.3 | 0.0%±0.0 | – | 71.7% | 494 | העבודה 30.2% |
| 2022 | 9.5%▼2.0 | 89.8%▲2.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 68.2% | 472 | יש עתיד 37.9% |
| 2026 | 8.8%▼0.7 | 89.0%▼0.8 | 0.2%▲0.2 | 1.6%▲1.6 | 75.0% | 557 | ישר! 43.6% |
מפקד 2022
| עין חרוד (מאוחד) | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 820 | 9,601,720 | 424648 | 664 מתוך 1,162541 מתוך 1,027209 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,670 | – | 141617 | 996 מתוך 1,162862 מתוך 1,027337 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 39 | 30 | 919089 | 68 מתוך 1,16268 מתוך 1,02729 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 19.4% | 12.4% | 929189 | 95 מתוך 1,15194 מתוך 1,01644 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 38.2% | 25.8% | 645970 | 418 מתוך 1,159416 מתוך 1,027118 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 26.8% | 25.3% | 777780 | 234 מתוך 1,012229 מתוך 1,00363 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 123,200 | 104,300 | 565067 | 514 מתוך 1,160510 מתוך 1,027134 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 90.1% | 69.8% | 131 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עין חרוד (איחוד) 0.6 ק״מ · תל יוסף 0.8 ק״מ · גבע 2.0 ק״מ · כפר יחזקאל 3.1 ק״מ · גדעונה 3.2 ק״מ