כפר יחזקאל

סמל למ״ס 85 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגלבוע · אוכלוסייה 1,160 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 80.1% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 8.4%2009: מחנה נתניהו 16.3%2013: מחנה נתניהו 14.4%2015: מחנה נתניהו 13.5%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 12.6%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 13.3%2020: מחנה נתניהו 14.3%2021: מחנה נתניהו 14.3%2022: מחנה נתניהו 16.1%2026: מחנה נתניהו 14.8%2006: המחנה שמולו 75.1%2009: המחנה שמולו 79.8%2013: המחנה שמולו 80.6%2015: המחנה שמולו 75.5%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 80.2%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 80.3%2020: המחנה שמולו 84.3%2021: המחנה שמולו 82.5%2022: המחנה שמולו 80.3%2026: המחנה שמולו 80.1%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.5%2013: מפלגות ערביות 0.2%2015: מפלגות ערביות 0.5%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.5%2020: מפלגות ערביות 0.5%2021: מפלגות ערביות 0.3%2022: מפלגות ערביות 0.5%2026: מפלגות ערביות 0.4%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהכפר יחזקאלישראלאחוזוןדירוג
ישר!43.6%16.1%95949562 מתוך 1,19259 מתוך 1,03819 מתוך 408
הדמוקרטים16.5%6.4%686461380 מתוך 1,192371 מתוך 1,038161 מתוך 408
ביחד14.1%9.3%645966418 מתוך 1,192417 מתוך 1,038138 מתוך 408
הליכוד9.2%20.5%453852656 מתוך 1,192636 מתוך 1,038195 מתוך 408
ישראל ביתנו5.8%5.9%808073222 מתוך 1,192194 מתוך 1,038107 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה4.5%2.7%787578248 מתוך 1,192248 מתוך 1,03883 מתוך 408
עוצמה יהודית2.7%5.7%443657664 מתוך 1,192656 מתוך 1,038173 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות1.7%5.1%271736849 מתוך 1,192840 מתוך 1,038257 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.1%1.7%332438767 מתוך 1,192757 מתוך 1,038241 מתוך 408
רע״ם0.3%5.9%647352344 מתוך 1,192193 מתוך 1,038163 מתוך 408
יהדות התורה0.1%5.5%585369447 מתוך 1,192437 מתוך 1,038108 מתוך 408
הרשימה המשותפת0.1%8.8%485643535 מתוך 1,192382 מתוך 1,038219 מתוך 408
ש״ס0.0%5.3%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.1%0.8%303431768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038268 מתוך 408
גוש ביבי14.8%44.0%362847761 מתוך 1,192745 מתוך 1,038213 מתוך 408
גוש השינוי80.1%37.8%747168311 מתוך 1,192304 מתוך 1,038131 מתוך 408
המפלגות הערביות0.4%14.7%576546453 מתוך 1,192300 מתוך 1,038199 מתוך 408
לא התחייבו לגוש4.5%2.8%787578251 מתוך 1,192250 מתוך 1,03885 מתוך 408
אחוז הצבעה81.8%78.0%818288223 מתוך 1,192176 מתוך 1,03849 מתוך 408
קולות כשרים7085,690,682677470394 מתוך 1,192268 מתוך 1,038124 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20068.4%75.1%0.0%15.9%75.7%358קדימה 35.8%
200916.3%▲7.979.8%▲4.70.5%▲0.51.1%▼14.880.8%436קדימה 42.7%
201314.4%▼1.980.6%▲0.80.2%▼0.31.4%▲0.279.6%515העבודה 35.1%
201513.5%▼0.975.5%▼5.10.5%▲0.410.4%▲9.082.7%550המחנה הציוני 59.3%
אפר׳ 201912.6%▼0.980.2%▲4.80.2%▼0.46.9%▼3.581.7%581כחול לבן 61.3%
ספט׳ 201913.3%▲0.880.3%▲0.10.5%▲0.35.6%▼1.280.2%585כחול לבן 61.0%
202014.3%▲1.084.3%▲4.00.5%±0.0–81.8%593כחול לבן 69.6%
202114.3%▼0.182.5%▼1.80.3%▼0.2–80.6%589יש עתיד 27.7%
202216.1%▲1.880.3%▼2.20.5%▲0.20.0%79.4%603יש עתיד 39.5%
202614.8%▼1.380.1%▼0.20.4%▼0.14.5%▲4.581.8%708ישר! 43.6%

מפקד 2022

כפר יחזקאלישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)1,1609,601,720626967433 מתוך 1,162314 מתוך 1,027133 מתוך 408
תושבים לקמ״ר1,867–232627892 מתוך 1,162759 מתוך 1,027299 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3330545049443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027182 מתוך 408
בני 65 ומעלה11.6%12.4%575353484 מתוך 1,151472 מתוך 1,016188 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)47.7%25.8%919092108 מתוך 1,159107 מתוך 1,02732 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)17.3%25.3%494953510 מתוך 1,012502 מתוך 1,003151 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)125,600104,300585370486 מתוך 1,160482 מתוך 1,027125 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202285.5%69.8%278 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים